Yükleniyor...

Benelüx - Paris Turu

Brussels
8 Gece - 9 Gün

EUR 799.00

' den başlayan fiyatlarla

Benelüx - Paris Turu 
7 Gece 8 Gün

****Program 08 Nisan - 28 Ekim (son hareket) tarihleri arası geçerlidir.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

AYT - CDG Antalya / Charles De Gaulle

08 Nisan 2019

CDG - AYT Charles De Gaulle / Antalya

16 Nisan 2019

ODA SEÇENEKLERİ
Double

EUR 799.00

-
Kişi
+
Single

EUR 0.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

EUR 0.00

2-6 Yaş

EUR 0.00

6-12 Yaş

EUR 0.00


0

Benelüx - Paris Turu Tur Programı

Onur Havayolların direk uçuşu ile12:30 Paris CDG havaalanına varışınız ardından sizleri bekleyen Türk rehberimiz ve özel otobüsümüz ile Brüksel’e hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu.

Şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place (şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium Anıtı, Heysel Stadyumu ve Manneken Pis (işeyen çocuk heykeli) görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Brüksel’de konaklama. Akşam serbest zaman. 

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’den ayrılıp Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna katılabilirler.

Ünlü Brugge şehir turumuzda; masalsı kanallar, eski köprüler, UNESCO koruması altındaki yapıları ve meşhur çikolatası görülecek yerler, tadılacak tatlar arasındadır.

Serbest zamanın ardından Amsterdam’a yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Ardından otelimize transfer ve Amsterdam’da konaklama/geceleme. Akşam serbest zaman.

Brugge kenti turu: 35 € (Kişi Başı)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından  ekstra olarak düzenlenecek Muhteşem Hollanda turuna katılabilirler. Turumuzda Marken ve Volendam kasabaları, Delft şehri, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarına tanık olacağız. Mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlüDelft şehrini gezdikten sonra otelimize dönüyoruz.

Ekstra tur sabah: Marken Volendam: 50 € ( kişi başı)

Ögleden sonra: Grand Holland : 80 € (kişi başı)

Amsterdam tekne turu: 20 € (kişi başı)

Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam’dan ayrılıp Köln’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden Köln Katedrali veHoche Strasse alışveriş caddesi gezisi ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından  ekstra olarak düzenlenecek Mosel kraliçesi orta çağ kasabası  Cochem turuna katılabilirler. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme Köln’deki otelimizde.

Cochem turu: 40 euro (kişi başı)

Sabah kahvaltısının ardından Köln’den ayrılıp Paris’e doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Remich/Schengen “3 Ülke” turuna katılabilirler. Lüksemburg-Almanya-Fransa sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki köy manzaraları eşliğinde, Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıtın önünde fotoğraf molası vereceğiz.

Luksembourg’a varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Şehir turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasında.

Paris’e varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Şehir turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs-Elysées, Da Vinci şifresine konu olmuş olan Louvre Müzesi ve piramitler, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandre köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petit Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi görülecek yerler arasındadır.

Remich ve Schengen Gezisi: 25 € ( Kişi Başı)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi, Montmarte ressamlar tepesi, Sacre Coeur Bazilikası ve Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracağız. Ardından Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre Coeur ve etrafındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız; Tertre meydanında alışveriş yapıp, portrenizi çizdirebileceğiniz serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüş.

Akşam, dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan ‘Paris by Night’ turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi, Montmarte ressamlar tepesi, Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turu: 90 € (Kişi Başı)

Paris by night turu : 25 € (Kişi Başı)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Disneyland ve Outlet combine turuna katılabilirler. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizi masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletler Evi, Mark Twain’in Gemisi, Çılgın Maden Treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip Korsanları mağarası, Bebekler Dünyası, Yıldızlar Turu, 3 Boyutlu Sinema, Uzaya Yolculuk, Denizaltı Macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize dönüş ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan dünyaca ünlü Lido Show turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleyeceğiz. LIDO SHOW’un öncesinde göreceğimiz Eiffel kulesi, Opera binası, Concorde ve Vendôme meydanlarının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin yalnızca başlangıcı olacak.

Lido Show :125 € (Kişi Başı)
Extra Tur : Disneyland + Outlet : 120 €

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Onur Havayolları’nın direk uçuşu ile saat 13:30 Antalya’ya hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 18:00’da Antalya’ya varış. Antalya’ya hoş geldiniz.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Şehir turu
Türkçe rehberlik hizmeti
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Şehir vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Öğlen ve akşam yemekleri

Benelüx - Paris Turu

Brussels
8 Gece - 9 Gün

EUR 799.00

' den başlayan fiyatlarla