Yükleniyor...

Paris ve Disneyland Turu

Disneyland Paris
4 Gece - 5 Gün

Paris ve Disneyland Turu Tur Programı

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde 05.30’da hazır bulunuyoruz ve bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları'nın PC 1133 sefer sayılı uçuşu ile 08.45’te Paris’e hareket ediyoruz. Yerel saat 11.35‘te Paris’ e varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle otelinize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris (35 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda sayısız filme, şiire ve şarkıya konu olmuş romantizmin başkenti Paris’in görkemli, neo klasik tarzda sokaklarını keşfetme imkanı bulacaksınız ve dünyaca ünlü markaların bulunduğu ünlü alışveriş caddesi Şanzelize'de eşsiz bir görsel şölene şahit olacaksınız. Tur bitiminde otele transfer.

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris İkonları ve Seine Nehri turuna katılabilirler (90 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasının en iyi izlendiği yere, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesi'ne çıkıyoruz. Ardından Seine nehrinde tekne turuna çıkacağız. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin tarihi köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Tekne gezimiz sırasında Amerikan kilisesini, Millet Meclisini, Orsay müzesini, Cité Adası'nı, Notre Dame Katedrali'ni, Conciergerie Hapishanesi'ni, Modern Sanatlar Müzesini ve Louvres Sarayı'nı göreceğiz. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turuna katılabilirler (35 Euro). Paris’i gece panoramik olarak görebilecek, Eiffel Kulesi'ndeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Lido Show (140 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabileceksiniz. Tur bitiminde otele transfer.

Kahvaltının ardından Disneyland’a transfer. Main Street ve 19. yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da ve Perili Köşk'te gezintinin ardından başıboş bir maden treni ile maden tünellerinden ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Geceleme otelinizde.

Sabah kahvaltısının ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyolarında (çift park) tüm gün eğlenme imkanı. Geceleme otelinizde

Kahvaltı sonrasında rehberinizin belirleyeceği transfer saatine kadar serbest zaman. Ardından havalimanına transfer ve bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları'nın PC 1134 sefer sayılı uçuşu ile 12.35’te İstanbul’a hareket. Yerel saat 17.00’da Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış. Turumuzun sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Tüm transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Türkçe rehberlik hizmeti
Şehir vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Müze & ören yeri giriş ücretleri
Seyahat sigortası
Ekstra Turlar

Paris ve Disneyland Turu

Disneyland Paris
4 Gece - 5 Gün

Etiketler

avrupa turu