Yükleniyor...

Bangkok Pattaya Turu I Kasım - Aralık 2018

Bangkok
6 Gece - 7 Gün

Bangkok Pattaya Turu I Kasım - Aralık 2018 Tur Programı

Saat 17.00’da İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde hazır bulunuyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 64 sefer sayılı uçuşu ile 20.10’da Bangkok’a hareket.   

Yerel saat ile 09.25’de Bangkok’a varış. Alanda bizi bekleyen otobüsümüzle Bangkok şehir turu. Göreceklerimiz arasında 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle dünyaca ünlü Yatan Buddha Heykeli, Kraliyet Tapınağı Wat Pho, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları) ve içinde 5,5 ton ağırlığında altından Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı var. Ardından Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Çin Mahallesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki malikanesi göreceğimiz diğer yerler. Tur sonrası otele transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman. Akşam önceden belirlenen saatte Akşam Yemekli Patpong Gece Pazarı turumuz için hareket. Yemek sonrası Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan daha çok taklit ürünlerin (Rolex saatler, Chanel çantalar v.b) ağırlıklı olduğu Pat Pong gece pazarına uğruyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından Yüzen Çarşı turu için otelimizden ayrılıyoruz. Turumuzda ilk durağımız Bangkok’un dışında bulunan dünyaca meşhur Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliği. Burada Tay halkının Hindistan cevizi ağacından nasıl faydalandıkları hakkında bilgi alıyoruz ve Hindistan cevizi ağacından yapılan hediyelik eşyaları görüyoruz. Çiftliğin içindeki orkide bahçesi de gezilebilecek. Ardından 10 dakikalık bir yolculukla Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye varıyoruz. Teknemize binip göz alıcı egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yarım saatlik bir yolculuğun ardından ünlü Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Burada nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Gezinin ardından Tur bitiminde Bangkok’a dönüş. Akşam Yemeği ve geceleme otelinizde. Özel istek ve aktiviteleriniz için rehberinize danışabilirsiniz.

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Özel istek ve aktiviteleriniz için rehberinize danışabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

Kahvaltının ardından Tayland’ın sahil kesimindeki dinlence ve eğlence merkezi Pattaya’ya hareket. Yol üzerinde bir mücevher fabrikasını ziyaret edeceğiz. Tayland’da çıkarılan yakut, safir gibi değerli taşların işlenişini ve mücevher haline getirilişini göreceğiz, Buradan hareket ve Pattaya’ya varışın ardından otelimize transfer. Odaların alınmasından sonra Timsah Çiftliği turumuz için hareket. Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek, daha sonra tropik bitkilerle bezenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz. Ardından otele dönüş ve serbest zaman. Akşam yemeği için belirlenen saatte buluşuyoruz ve yemekten sonra tekrar otele dönüyoruz.  Geceleme otelimizde.

Kahvaltının ardından akşam yemeği saatine kadar tüm gün serbest zaman. Akşam Yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket. Ardından ünlü kabare Alcazar Show’da muhteşem bir gece geçireceksiniz. Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltının ardından Nong Nooch Tropik Bahçe turumuz için otelden ayrılıyoruz. Bu bahçe yıllarca Tayland’ın en iyi düzenlenmiş bahçesi seçilmiş ve olağanüstü güzellikte. Önce Tay kültürünü yakından gözlemleyeceğiniz bir kültürel gösteri izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu ve tarihi savaşların canlandırmasının görüleceği ilk bölümün ardından ikinci bölümde   fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi olan bu sevimli hayvanlar sizlere harika bir gösteri sunacak. Bu sevimli hayvanların yaptıklarına inanamayacaksınız. Akşam Yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket. Yemek sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Kahvaltının ve odaların boşaltılmasının ardından rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Öğleden sonra ise Fil Safarisi yapmak için hareket ediyoruz. Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Turun ardından  Bangkok’a havalimanına hareket. Belirlenen transfer saatinde Bangkok havalimanına hareket. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 65 sefer sayılı uçuş ile saat 00.05’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 06.25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Tüm transferler
Havalimanı vergileri
Akşam yemeği
Şehir turu
Ekstra Turlar
Hariç Olanlar
Yurt dışı çıkış harcı 15 tl
Müze & ören yeri giriş ücretleri
Seyahat sigortası

Bangkok Pattaya Turu I Kasım - Aralık 2018

Bangkok
6 Gece - 7 Gün