Yükleniyor...

Kurumsal Etkinlikler

Mavirota Tour olarak; profesyonellik, motivasyon ve performansın, müşteri memnuniyeti için anahtar rol oynadığını biliyoruz.

Her müşterinin farklı ihtiyaçları olduğu bilinci ile etkinlik yelpazesinin tüm unsurlarını kullanıyor ve her farklı etkinlik için içerik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Doğru bütçe ile doğru çözümler üreterek müşterilerimiz ile yakın işbirliği içinde, onların ideallerini ve ihtiyaçlarını anlamak için çalışıyoruz.

Etkinliklerinizi doğaya, çevreye ve sosyal etik kurallara uygun, hedeflerinize paralel bir şekilde ve tam bir bağlılıkla yürütüyoruz.

NEDEN MAVI ROTA TOUR?

                           
 ÜRÜNLERİMİZ

 

Bayi Gezileri

Basın Toplantıları

Eğitim Seminerleri

Kongre ve Konferanslar

Özel Davet Organizasyonları

Temel Atma ve Açılış Törenleri

Motivasyon Etkinlikleri

Takım Çalışması Aktiviteleri

Spor Organizasyonları

Konser ve Sanatsal Etkinlikler

Lansman Toplantları

Meetings

Kurumsal imajınıza, amaçlarınıza  ve katılımcıların profillerine göre konseptler oluştururuz.

Etkinliğinizin en ince ayrıntısına kadar düşünerek, sizin en yakın iş dostunuz oluruz.

Sizin yerinize düşünür, uygular ve etkinliğinizin  beklentilerinizin ötesine geçmesini sağlarız.

Sektördeki diğer firmalardan farklı olarak, toplantı organizasyonunun itinalı planlanması sonucunda, kurum veya şirket prestijinin artacağını biliyoruz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda hazırlıyoruz.

NEDEN MAVI ROTA  TOUR?

 
                                           

Incentives

Müşterileriniz, bayilikleriniz ve personeliniz için, iletişim ve ilişkileri güçlendirecek seyahat programları sunarız.

Amaçlarınızın dışına çıkmayacak bu etkinlikler de her detayı kurumunuzun yararına olacak şekilde tasarlarız.

Bayilerinizin, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın beklentilerini doğru saptayarak, motivasyonu üst düzeye çıkaracak organizasyonlar sunarız.

Sektörü ve mesleğimizin gereklerini profesyonelliğimiz ile birleştirerek alışılmış turizm şirketinden öte bir iş danışmanı, yaratıcı fikirlerle amacına ulaşmada engel tanımayan organizasyon şirketiyiz.

Trend destinasyonları takip ederek yaratıcı organizasyonlar, yenilikçi show ve etkinliklerle birlikte, beklentilerinizin fazlasını karşılayan, yurtdışı organizasyonlar konusunda kendine güveni tam olan şirketiz.

NEDEN MAVI ROTA TOUR?

Congress

Seminer, kongre ve sempozyumlar da oluşabilecek bir olumsuzluk bütün etkinliği etkiler.

Tecrübemiz ve deneyimlerimizi bu alan da sizinle paylaşarak kongre organizasyonlarının aksamadan ve eksiksiz tamamlanmasını sağlarız.

Kongre alanı, transferler, konuşmacıların konaklaması ve davetlilerin ağırlanması gibi hizmetleri hazırlar, davetli ve konuşmacıların memnuniyetini garanti ederiz.

Uzman kadromuz, yenilikçi ve alanında dinamik, başarıya odaklanmış, müşterisine verdiği önemi her geçen gün artıran anlayışı ile bir kongre’den fazlasını sunuyoruz.

NEDEN MAVI ROTA TOUR ?

Events

Kurumsal imajınızı geliştirecek, basitlikten uzak, profesyonel ve yaratıcı fikirler ile en iyi iş ortağınız olarak etkinliğinizi planlıyor ve size sunuyoruz.

Kurumsal kimliğinize uyan mekanlarda, en iyi zamanlama ile unutulmaz etkinliklere imza atıyoruz.

Süreci takip ederek, aklınızda hiçbir soruna yer vermiyoruz.

Yaratıcı fikirlerimiz, profesyonel kadromuz ve lojistik hizmetlerimiz ile kaliteden ve güven veren ilkelerimizden ödün vermeyiz.

NEDEN MAVI ROTA TOUR?