Yükleniyor...

Batı Amerika Turu

San Francisco
8 Gece - 9 Gün

Batı Amerika Turu Tur Programı

Atatürk Havaalanı dış hatlar terminalinde saat 11.00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK-079 seferi ile 13.55'te San Francisco'ya hareket. Yerel saat ile 16.30'da San Francisco'ya varış. Ardından otelimize yerleşme ve konaklama.

Kahvaltının ardından şehir turumuz başlıyor. Pier 39, Union Square ve Golden Gate köprüsü göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ayrıca düzenlenecek olan Muir Woods - Tramvay - Sausalito ve Çin Mahallesi turuna katılabilir. Özel aracımız ile dünyanın en uzun ağaçları olan Sekoya ağaçlarının bulunduğu, doğası ve havasıyla meşhur Muir Woods ormanlarına gidiyoruz. Daha sonra San Francisco’nun en varlıklı ailelerinin yaşadığı Sausalito Kasabası’nı gezdikten sonra tekne ile ünlü Alcatras Hapishanesi ve Golden Gate Köprüsü’nün arasından geçerek Pier 39’a varıyoruz. Keyifli bir molanın ardından San Francisco’nun dünyaca ünlü tarihi tramvayı ile dünyanın en büyük Çin Mahallesi’ne geçiyoruz. Çin Mahallesi ziyaretimizden sonra otele dönüş.
 

Kahvaltının ardından Las Vegas uçuşumuz için havaalanına transfer. Kumar yasağının kalkmasından sonra 1930’larda devasa Nevada Çölü üzerine kurulan Las Vegas bugün Amerika'nın önde gelen eğlence merkezlerinden biri. Casinoları, birbirinden ilginç şovları ve restoranları ile binlerce turistin akınına uğruyor. Las Vegas’a varışımızın ardında kısa bir şehir turu. Ardından otele yerleşme ve serbest zaman. 

Tüm gün serbest zaman.

Kahvaltının ardından Mohave Çölü’nü geçerek Los Angeles'a varıyoruz ve bu güzel şehri tanıtan panoramik bir şehir turu yapıyoruz. Beverly Hills, Hollywood, Rodeo Drive, Sunset ve Hollywood bulvarları, Çin Tiyatrosu ve Şöhretler Yolu göreceğimiz yerlerden bazıları. Turun ardından otele transfer ve serbest zaman. 

Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz tam gün San Diego turuna katılabilirler. Amerika Birleşik Devletleri’nin en güzel şehri olarak bilinen San Diego şehir turu esnasında, okytanusun kıyısına kurulu La Jolla Kasabası, The Kiss Heykeli, USS Midway Uçak Gemisi, The Kiss Heykeli, hediyelik eşya cenneti Seaport Village, Gaslamp Quarter, Coronado Isand ve San Diego Old Town’u göreceğiz. San Diego turumuzun ardından Los Angeles’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama Los Angeles otelimizde.
San Diego Turu:  150 USD (Kişi Başı)

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Universal Studios turuna katılabilir. Dünyaca ünlü Universal Stüdyoları dünyada sadece dört yerde bulunmaktadır ve sadece Hollywood stüdyolarında film çekimleri yapılmaktadır. Sadece film stüdyolarını gezmekle kalmayıp, film karakterlerinin büyülü dünyasında kendinizi kaybedecek ve keyfinizce eğleneceksiniz. Steven Spielberg'in danışmanlığını yaptığı Universal Studios’u gezerken karşılaşacağınız teknolojiye hayran kalacaksınız. Transformers, Shrek, Minions, Waterworld göreceğiniz aktivitelerin sadece birkaçı. Tur sonrası otele transfer. 
 

Kahvaltının ardından havaalanı transferimize kadar serbest zaman. Buluşmamızın ardından özel aracımız ile  havaalanına transfer. Türk Havayolları TK-10 seferi ile 18.45'te İstanbul'a hareket.

Yerel saat ile 18.55'te  Atatürk Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

1
İptal
İptal ve İade ” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2
Grup
3
Sözleşme
4
Uçak Bileti
5
Rötar
6
Mil
7
Vize Ücreti
8
Odalar
9
Çocuk İndirimi
10
Kayıt
11
Kahvaltı
12
Sehir Turu
13
Paket
14
Ekstra Tur
15
Seyahat Sigortası
16
Sağlık
17
Eşya
18
Cep Telefonu
19
Bagaj
20
Değişiklik
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Tüm transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Şehir turu
Türkçe rehberlik hizmeti
Hariç Olanlar
Yurt dışı çıkış harcı 15 tl
Ekstra harcamalar (öğlen ve akşam yemekleri vb.)
Şahsi harcamalar
Vize Ücreti

Batı Amerika Turu

San Francisco
8 Gece - 9 Gün