Yükleniyor...

Doğu Amerika Turu

New York
7 Gece - 8 Gün

Doğu Amerika Turu Tur Programı

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde Türk Havayolları kontuarı önünde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Türk Havayolları TK-003 seferi ile 08:25’te New York’a hareket. Yerel saat 11:50’de New York’a varış. Ardından New York şehir turu. Central Park, Manhattan, 5. Cadde ve Harlem gezilecek yerler arasında. Ayrıca Empire State, İtalyan ve Çin mahalleleri, Broklyn ve Manhattan Köprüsü ile Amerika’ya New York limanından gelen yolcuları ilk karşılayan, özgürlüğün meşalesini tutan Özgürlük Anıtı’nı uzaktan göreceğiz. Tur bitimi otele transfer ve serbest zaman.

Kahvaltı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte New York’un görkemli manzarasını izlemek üzere Empire State Observation Deck ve şehir yürüyüş turuna çıkıyoruz. Akşam yemeğimizi dileyen misafirlerimiz ile birlikte Hudson nehri üzerinde gerçekleştireceğimiz cruise turumuzda alıyoruz. Turumuz esnasında Manhattan’ın gece ışıkları altında muhteşem manzaralara şahit olacaksınız.

 

Kahvaltının ardından havalimanına transfer ve United Airlines’ın UA1135 sefer sayılı uçuşu ile 09.30’da, eğlencenin büyülü dünyası Orlando’ya uçuş. Yakşlalık 3 saat sürecek yolculuk ardından 1971 tarihli Disney World, Universal Studios ve Islands of Adventure Parkı ziyaretleri ile seyahatimizin belki de en eğlenceli bölümüne başlıyoruz. Ardından otele transfer ve odaların alınması ardından serbest zaman. 

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz tam günlük Magic Kingdom ve Epcot gezisine katılabilirler. Gezi sırasında, Walt Disney’in çizgi film kahramanlarının muhteşem sahne gösterilerini izleyecek ve ünlü Disney yürüyüşünü seyretme imkanımız olacak. Yorucu ve keyifli günümüzün ardından dinlenmek üzere serbest saatler.

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan, gişe rekorları kırmış filmlerin canlandırıldığı Universal Film Stüdyoları turuna katılabilirsiniz. Turumuzda animasyon filmlerin nasıl gerçeğe dönüştüğünü göreceğiz ve Harry Potter’ın Sihirli Dünyasında sihirlerin gerçek oluşuna şahit olacağız. Tam günlük turumuzun ardından otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler.

Kahvaltının ardından, Florida’nın en gözde şehirlerinden Miami’ye hareket ediyoruz. Miami, çılgın gece hayatı, beyaz kumsalları, çekici alışveriş imkanları, mükemmel gün batımı manzaraları ve sıcak iklimi ile yıl boyu güneş isteyenler için en ideal tatil bölgesi. Yolculuğumuz, yol üzerinde vereceğimiz ufak bir mola ile birlikte yaklaşık olarak 4 saat sürecek. Miami’ye varışımızda yapacağımız panoramik şehir turumuz esnasında Miami' de sanatın nasıl ön plana çıktığına şahit olacak, filmlere konu olan Miami Beach, Art Deco mimarisi ile Ocean Drive, Miami Limanı, Bal Harbour, Coconut Grove, Coral Gables, tarihi Biltmore oteli, Bayside, Kübalı göçmenlerin yerleşim yeri Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Akşam rehberimiz eşliğinde Lincon Street’e gidebilir, yemek yiyip, alışveriş yapabilirsiniz.

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak sabah Bayside tekne gezisine ve öğleden sonra Saw Grass Outlet alışveriş turuna katılabilirsiniz. Amerika’nın önde gelen sosyete ve ünlülerinin evlerinin bulunduğu adaları tekneden görme şansımız olacak. Devasa kapalı bir alan üzerine kurulu Saw Grass Outlet ise birbirinden ünlü markaları çok ucuza bulabileceğiniz muazzam bir alışveriş merkezi. Tur bitimi otelimize transfer ve günümüz serbest.

Kahvaltının ardından öğleden sonraki havaalanı transfer saatimize kadar serbest zaman. Ardından havaalanına transfer ve Türk Havayolları’nın TK 78 sayılı uçuşu ile 23:05’te İstanbul’a hareket. Ertesi gün yerel saat ile 18:05’te İstanbul Atatürk Havalimanı'na varış ve tur sonu.

1
İptal
İptal ve İade ” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2
Grup
3
Sözleşme
4
Uçak Bileti
5
Rötar
6
Mil
7
Vize Ücreti
8
Odalar
9
Çocuk İndirimi
10
Kayıt
11
Kahvaltı
12
Sehir Turu
13
Paket
14
Ekstra Tur
15
Seyahat Sigortası
16
Sağlık
17
Eşya
18
Cep Telefonu
19
Bagaj
20
Değişiklik
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Tüm transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Şehir turu
Türkçe rehberlik hizmeti
Hariç Olanlar
Yurt dışı çıkış harcı 15 tl
Ekstra harcamalar (öğlen ve akşam yemekleri vb.)
Şahsi harcamalar
Vize Ücreti

Doğu Amerika Turu

New York
7 Gece - 8 Gün