İfat Münih 2022

Almanya atık su kanalizasyon Fuar Turu

Erken Rezervasyon Fırsatı

Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}] `dan Başlayan Fiyatlarla

 • Tur Detayları
 • Tur Programı
 • Oda Seçimi
 • Uçuş Bilgisi
 • Otel Bilgisi

Almanya atık su kanalizasyon Fuar Turu 2022

Fuar tur paketi için, Mavi Rota Tour olarak,  

Öncelikle Almanya Schengen  Vize’niz yok ise vize işlemlerinizi başlatıyoruz,
Vizeniz onaylandıktan sonra, İstanbul - Münih Uçak bileti, Münih  de Konaklama, Münih  havalimanı transferi, şehir turu ve Türkçe rehberlikten oluşan, 3 gece 4 günlük kaliteli ve uygun fiyatlı Uluslararası ifat 2022 Münih Su, Kanalizasyon, Atık ve Hammadde Yönetimi Fuarı tur paketini özenle hazırlayıp sizlere sunuyoruz.

Almanya Vizesi

Tura katılmak için Almanya vizesi sahibi olmanız gereklidir. Vizesi olmayan kişi ve gruplar için Almanya vize işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amaca göre vizenizi https://mavirotatour.com/almanya-vize sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Münih Otelleri

Messe Münih fuar alanına en yakın veya şehir merkezine yakın otel seçimi yapılmıştır.

Münih Uçak Bileti

THY ile İstanbul – Münih uçak bileti tura dahil edilmiştir. Uçak bileti için extra ücret talep edilmemektedir.

Münih Havalimanı Transferi

Alanda bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Münih Şehir Turu

Günübirlik olarak Münih şehir turu profesyonel rehberimiz tarafından yapılacaktır.

İkramlar

Tur süresince sabah kahvaltıları, bulunan ülkeye ait kültürler tarafından Mavi Rota Tour tarafından sağlanacaktır.

IFAT Münih 2022 Fuar Giriş Bileti

IFAT Münih  (Almanya atık su kanalizasyon fuarı) biletiniz yok ise Mavi Rota Tour tarafından sağlayabilirsiniz.

Grup İndirimi

10 kişi ve üzerinde grubunuz var ise size özel hazırladığımız teklifleri bizimle iletişime geçerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçerek IFAT Münih Fuarı için 0332 350 80 80 ’i arayarak erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

Sınırlı sayıda oluşan kontenjanlarımızdan faydalanmak ve

Erken rezervasyon fırsatları için hemen iletişime geçin.

10 kişi ve üzeri grubunuz var ise size özel indirimler ve özel avantajlar için

Almanya Vizesi Al
1. Gün İstanbulMunich

30 MAYIS 2022 
08.00 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1639 seferi ile 10.15 Münih hareket. Yerel saat 12.00 Münih varış. Ardından IFAT Münih fuar ziyareti. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 3* Corbin Feng Shui Business Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

31 MAYIS 2022 
Kahvaltı sonrası IFAT Münih fuar ziyareti.

3 Gün

01 HAZİRAN 2022
Kahvaltı sonrası IFAT Münih fuar ziyareti.

4 Gün Munichİstanbul

02 HAZİRAN 2022
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 16.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1636 seferi ile 18.30 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat 22.05 İstanbul Sabiha Gökçen’e varış ve tur sonu.

 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

 • Şartlar
 • Dahiller/Hariçler
 • Fuar Bilgisi
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

DAHİL OLANLAR
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Fuar giriş bileti
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
IFAT

Dünyanın Önde Gelen Su, Kanalizasyon, Atık ve Hammadde Yönetimi Fuarı IFAT Münih 2020, 04 - 08 Mayıs 2020 tarihleri arasında Messe München fuar alanında gerçekleşecektir. Su, kanalizasyon, atıklar ve  hammaddelerin yönetimi için  dünyanın  en  büyük  ticaret  fuarı olan  IFAT  Munih  Geri  Dönüşüm  Teknolojileri Fuarı, ilk olarak 1966 yılında ziyaretçilere kapılarını açmıştır. İki yılda bir düzenlenen uluslararası bir  etkinliktir ve sadece ticari ziyaretçilere açıktır.. Messe München GmbH  tarafından  organize  edilen fuar, uluslararası  bir  endüstri etkinliği ve 230 bin metrekarelik bir yenilik platformudur.

Fuarda sergilenen ürünler ve sektörler şöyledir : atık arıtma, atık mühendisliği, kanalizasyon teknolojisi, kirlilik yönetimi, ıslah, kirletici ıslahı, analiz ve laboratuvar teknolojisi, sağlık ve güvenlik, bağlantı parçaları, biyogaz, enerji geri kazanımı, bertaraf etme, su koruma, kanalizasyon yapımı, kanalizasyon, kanalizasyon çamuru arıtma, belediye hizmetleri, belediye araçları, belediye teknolojileri, hava kirliliği kontrolü, tuzdan arındırma tesisleri, ölçüm teknolojisi, pompalar, geri dönüşüm, kontrol ve düzenleme teknolojisi, borular, yol temizleme servisi, yol kış servisi, çevre teknolojisi, su arıtma tesisleri, su üretimi, su teknolojisi, su temini geri dönüşüm tesisleri, ısıl işlem, yol yapımında sürdürülebilirlik, eğitim, araştırma, teknoloji transferi.

IFAT  Munih  Geri  Dönüşüm  Teknolojileri Fuarı, su, kanalizasyon, atık ve hammadde yönetimindeki stratejiler ve yeni çözümler için akıllı döngülerdeki kaynakların  dikkatli   kullanılmasıyla  onları  uzun vadede  korumaya  odaklanan  en  iyi vitrindir. 2018  yılında  düzenlenen son  IFAT  fuarına  58  ülkeden 3.305 katılımcı firma iştirak etmiştir. Bu işletmelerin  1.725’ini Alman firmaları ve  1.580’ini diğer 57 ülke katılımcıları oluşturmuştur. Aynı zamanda 15.0049 metrekare sergi alanına sahip olan fuarı 168 ülkeden 142.472 kişi  ziyaret  etmiştir.

Global çaptaki IFAT etkinlikleri Almanya’nın dışında  Çin, Hindistan, Türkiye ve Güney Afrika’da  da  düzenlenmektedir.  Fuar süresince kamu hizmetleri, belediye ekipmanları, şehir planlaması, geri dönüşüm, atık yönetimi, su, sulama sistemleri, kanalizasyon ve çevre koruma sektörleriyle ilgili ürün, araç – gereç ve hizmetleri görebilirsiniz.

IFAT  Munih  2020 fuarının düzenleneceği Münih şehri, Bavyera eyaletinin başkentidir.  Nüfus açısından Almanya’nın en büyük üçüncü şehri olan Münih, yaklaşık 1,5 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Almanya’nın tüm güneydoğusunu kapsayan en büyük eyaletidir. Şehrin Almanca adı München olarak geçmektedir. Bu kelimenin anlamı ise eski dilde kullanılan “keşişler tarafından” anlamına gelen Munichen kavramından türetilmiştir. Şehir kurulmadan önce birkaç keşiş buraya gelerek burada yaşamışlardır ve şehir adını buradan almıştır.

Kültürel zenginliği ile ünlü olan Münih, bu bağlamda Berlin’den sonra ikinci sırada yer almaktadır. Münih şehrini ziyaret eden birçok kişi burada var olan mimari yapılardan oldukça etkilenmektedir. Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa’nın en önemli şehirlerinden birisi olan Münih, birçok alanda gelişme göstermiş ve günümüzde de göstermeye devam etmektedir. Bu anlamda Münih’in en çok geliştiği alanlar arasında sanat, kültür, eğitim, ileri teknoloji, inovasyon, turizm ve sanayi bulunmaktadır. Almanya’nın en büyük üretim gücüne sahip olan Münih, düşük işsizlik oranı ile de oldukça göç alan bir şehirdir. Bugün bildiğimiz en önemli dünya markaları olan BMW, Siemens, MAN, Allianz Sigorta gibi birçok marka Münih’te bulunmaktadır. Ayrıca yazılım, servis hizmetleri, biyoteknoloji alanda da Münih başı çekmektedir.

Münih, aynı zamanda Almanya’nın en ünlü moda merkezlerinden birisidir. Ayrıca, toplu taşıma araçlarını en rahat şekilde kullanabileceğiniz Avrupa şehirlerinden biridir. Şehir, Türkiye’ye göre yaz saati uygulamasında 1 saat geridedir.

İfat Münih 2022 FUAR ALANLARI
Messe München GmbH
Messe München
Tur Detayları

Almanya atık su kanalizasyon Fuar Turu 2022

Fuar tur paketi için, Mavi Rota Tour olarak,  

Öncelikle Almanya Schengen  Vize’niz yok ise vize işlemlerinizi başlatıyoruz,
Vizeniz onaylandıktan sonra, İstanbul - Münih Uçak bileti, Münih  de Konaklama, Münih  havalimanı transferi, şehir turu ve Türkçe rehberlikten oluşan, 3 gece 4 günlük kaliteli ve uygun fiyatlı Uluslararası ifat 2022 Münih Su, Kanalizasyon, Atık ve Hammadde Yönetimi Fuarı tur paketini özenle hazırlayıp sizlere sunuyoruz.

Almanya Vizesi

Tura katılmak için Almanya vizesi sahibi olmanız gereklidir. Vizesi olmayan kişi ve gruplar için Almanya vize işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amaca göre vizenizi https://mavirotatour.com/almanya-vize sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Münih Otelleri

Messe Münih fuar alanına en yakın veya şehir merkezine yakın otel seçimi yapılmıştır.

Münih Uçak Bileti

THY ile İstanbul – Münih uçak bileti tura dahil edilmiştir. Uçak bileti için extra ücret talep edilmemektedir.

Münih Havalimanı Transferi

Alanda bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Münih Şehir Turu

Günübirlik olarak Münih şehir turu profesyonel rehberimiz tarafından yapılacaktır.

İkramlar

Tur süresince sabah kahvaltıları, bulunan ülkeye ait kültürler tarafından Mavi Rota Tour tarafından sağlanacaktır.

IFAT Münih 2022 Fuar Giriş Bileti

IFAT Münih  (Almanya atık su kanalizasyon fuarı) biletiniz yok ise Mavi Rota Tour tarafından sağlayabilirsiniz.

Grup İndirimi

10 kişi ve üzerinde grubunuz var ise size özel hazırladığımız teklifleri bizimle iletişime geçerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçerek IFAT Münih Fuarı için 0332 350 80 80 ’i arayarak erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

Sınırlı sayıda oluşan kontenjanlarımızdan faydalanmak ve

Erken rezervasyon fırsatları için hemen iletişime geçin.

10 kişi ve üzeri grubunuz var ise size özel indirimler ve özel avantajlar için

Almanya Vizesi Al
Şartlar
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

Dahiller/Hariçler
DAHİL OLANLAR
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Fuar giriş bileti
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
Fuar Bilgisi
IFAT

Dünyanın Önde Gelen Su, Kanalizasyon, Atık ve Hammadde Yönetimi Fuarı IFAT Münih 2020, 04 - 08 Mayıs 2020 tarihleri arasında Messe München fuar alanında gerçekleşecektir. Su, kanalizasyon, atıklar ve  hammaddelerin yönetimi için  dünyanın  en  büyük  ticaret  fuarı olan  IFAT  Munih  Geri  Dönüşüm  Teknolojileri Fuarı, ilk olarak 1966 yılında ziyaretçilere kapılarını açmıştır. İki yılda bir düzenlenen uluslararası bir  etkinliktir ve sadece ticari ziyaretçilere açıktır.. Messe München GmbH  tarafından  organize  edilen fuar, uluslararası  bir  endüstri etkinliği ve 230 bin metrekarelik bir yenilik platformudur.

Fuarda sergilenen ürünler ve sektörler şöyledir : atık arıtma, atık mühendisliği, kanalizasyon teknolojisi, kirlilik yönetimi, ıslah, kirletici ıslahı, analiz ve laboratuvar teknolojisi, sağlık ve güvenlik, bağlantı parçaları, biyogaz, enerji geri kazanımı, bertaraf etme, su koruma, kanalizasyon yapımı, kanalizasyon, kanalizasyon çamuru arıtma, belediye hizmetleri, belediye araçları, belediye teknolojileri, hava kirliliği kontrolü, tuzdan arındırma tesisleri, ölçüm teknolojisi, pompalar, geri dönüşüm, kontrol ve düzenleme teknolojisi, borular, yol temizleme servisi, yol kış servisi, çevre teknolojisi, su arıtma tesisleri, su üretimi, su teknolojisi, su temini geri dönüşüm tesisleri, ısıl işlem, yol yapımında sürdürülebilirlik, eğitim, araştırma, teknoloji transferi.

IFAT  Munih  Geri  Dönüşüm  Teknolojileri Fuarı, su, kanalizasyon, atık ve hammadde yönetimindeki stratejiler ve yeni çözümler için akıllı döngülerdeki kaynakların  dikkatli   kullanılmasıyla  onları  uzun vadede  korumaya  odaklanan  en  iyi vitrindir. 2018  yılında  düzenlenen son  IFAT  fuarına  58  ülkeden 3.305 katılımcı firma iştirak etmiştir. Bu işletmelerin  1.725’ini Alman firmaları ve  1.580’ini diğer 57 ülke katılımcıları oluşturmuştur. Aynı zamanda 15.0049 metrekare sergi alanına sahip olan fuarı 168 ülkeden 142.472 kişi  ziyaret  etmiştir.

Global çaptaki IFAT etkinlikleri Almanya’nın dışında  Çin, Hindistan, Türkiye ve Güney Afrika’da  da  düzenlenmektedir.  Fuar süresince kamu hizmetleri, belediye ekipmanları, şehir planlaması, geri dönüşüm, atık yönetimi, su, sulama sistemleri, kanalizasyon ve çevre koruma sektörleriyle ilgili ürün, araç – gereç ve hizmetleri görebilirsiniz.

IFAT  Munih  2020 fuarının düzenleneceği Münih şehri, Bavyera eyaletinin başkentidir.  Nüfus açısından Almanya’nın en büyük üçüncü şehri olan Münih, yaklaşık 1,5 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Almanya’nın tüm güneydoğusunu kapsayan en büyük eyaletidir. Şehrin Almanca adı München olarak geçmektedir. Bu kelimenin anlamı ise eski dilde kullanılan “keşişler tarafından” anlamına gelen Munichen kavramından türetilmiştir. Şehir kurulmadan önce birkaç keşiş buraya gelerek burada yaşamışlardır ve şehir adını buradan almıştır.

Kültürel zenginliği ile ünlü olan Münih, bu bağlamda Berlin’den sonra ikinci sırada yer almaktadır. Münih şehrini ziyaret eden birçok kişi burada var olan mimari yapılardan oldukça etkilenmektedir. Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa’nın en önemli şehirlerinden birisi olan Münih, birçok alanda gelişme göstermiş ve günümüzde de göstermeye devam etmektedir. Bu anlamda Münih’in en çok geliştiği alanlar arasında sanat, kültür, eğitim, ileri teknoloji, inovasyon, turizm ve sanayi bulunmaktadır. Almanya’nın en büyük üretim gücüne sahip olan Münih, düşük işsizlik oranı ile de oldukça göç alan bir şehirdir. Bugün bildiğimiz en önemli dünya markaları olan BMW, Siemens, MAN, Allianz Sigorta gibi birçok marka Münih’te bulunmaktadır. Ayrıca yazılım, servis hizmetleri, biyoteknoloji alanda da Münih başı çekmektedir.

Münih, aynı zamanda Almanya’nın en ünlü moda merkezlerinden birisidir. Ayrıca, toplu taşıma araçlarını en rahat şekilde kullanabileceğiniz Avrupa şehirlerinden biridir. Şehir, Türkiye’ye göre yaz saati uygulamasında 1 saat geridedir.

İfat Münih 2022 FUAR ALANLARI
Messe München GmbH
Messe München
PAKET SEÇİMİ
Uçuş Bilgisi
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
Tur Programı
1. Gün İstanbulMunich

30 MAYIS 2022 
08.00 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1639 seferi ile 10.15 Münih hareket. Yerel saat 12.00 Münih varış. Ardından IFAT Münih fuar ziyareti. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 3* Corbin Feng Shui Business Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

31 MAYIS 2022 
Kahvaltı sonrası IFAT Münih fuar ziyareti.

3 Gün

01 HAZİRAN 2022
Kahvaltı sonrası IFAT Münih fuar ziyareti.

4 Gün Munichİstanbul

02 HAZİRAN 2022
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 16.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1636 seferi ile 18.30 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat 22.05 İstanbul Sabiha Gökçen’e varış ve tur sonu.

Oda Seçimi
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
Otel Bilgisi
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Kategoriler