Uçak Bileti

Tüm ülkelere yapacağınız seyahatler ve uçak biletleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konaklama

Tüm ülkelerde yapacağınız seyahatlerinizdeki konaklamalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Transfer

Tüm ülkelerde yapacağınız seyahatlerde transfer talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Tur

Tüm ülkelerde yapacağınız seyahatlere özel tur talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için gerekli evrak ve bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

25 Yılı
Aşkın
Tecrübe

Mavi Rota Turizm; kurumsal ve bireysel müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan, saatlerce konsolosluk kuyruğunda bekleyip gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere ve konsolosluklara sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır. Güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Neden Mavi Rota Turizm


Açıklama Yazısı

Vize İstemeyen Ülkeler


Ülkeler Gelecek

Mavi Rota Turizm - Schengen Vizesi - Vize Başvuru Hizmetleri


2001’de kurulan Vize Merkezi, uzman vize görevlileri, müşteriye mahsus temsilcisi, deneyimli ekibi ve en güncel verilerle donanımlı bilgi bankasıyla, ulusal ve uluslararası hizmet veren özel bir kuruluştur.

Müşterilerine, doğrudan hükümet ve konsolosluklarına bağlı kaynaklar esas alınarak, tavsiye, bilgi, asistanlık ve temsilcilik servisi verir. Tüm dünya ülkeleri vize işlemleri için Vize Merkezi temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Konsolosluklardan istenen vize veya vizelerin alınabilmesi için gerekli tüm kriterlerin yerine getirilmesi esastır ve biz bunun için varız. Web sitemizde her ülke için, her tür vize bilgisi, formu ve başvuru belgesi kullanımıza sunulmuştur.

Firmamız bir devlet ya da konsolosluk kuruluşu değildir ve sadece müşterilerinin hizmeti, çıkarı, kolaylığı ve servisi için bağımsız olarak çalışır.