Anuga Köln 2022

Almanya Gıda Fuarı

Erken Rezervasyon Fırsatı

Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}] `dan Başlayan Fiyatlarla

 • Tur Detayları
 • Tur Programı
 • Oda Seçimi
 • Uçuş Bilgisi
 • Otel Bilgisi

Anuga Köln 2022 Gıda Fuarı

Anuga Köln fuarında gıda endüstri dünyasının devleri buluşuyor. Dünyanın en büyük Yiyecek Ve İçecek Fuarı’nı görüp, dünya pazarının liderleri ile tanışmaya ne dersiniz? Almanya Gıda Fuarı hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen turumuza rezervasyon yaptırın.

Köln Gıda Fuarı 09 – 13 Ekim 2021 tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde Köln Messe fuar alanında düzenlenecek ve binlerce katılımcı firmaları ve ziyaretçileri bir araya getirecektir.

Gıda endüstrisindeki en son gelişmeleri öğrenirken aynı zamanda da gezmek ister misiniz? Anuga Köln ile hem sektörünüzdeki gelişmeleri öğrenin hem de Mavi Rota Tour günlük Köln gezisi ile Köln sokaklarında gezin. Alanında profesyonel ve lisanslı rehberimiz ile günlük Köln turunda tüm kültürü en ince ayrıntısına kadar sizlere anlatıyor. Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için hemen rezervasyon yaptırarak yerinizi ayırtın.

Not: Anuga Köln için kontenjanlarımız sınırlıdır.

Anuga Köln Tur Detayları

Almanya Vizesi

Tura katılmak için Almanya vizesi sahibi olmanız gereklidir. Vizesi olmayan kişi ve gruplar için Almanya vize işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amaca göre vizenizi https://mavirotatour.com/almanya-vize sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Köln Otelleri

Köln Messe fuar alanına en yakın veya şehir merkezine yakın otel seçimi yapılmıştır.

Köln Uçak Bileti

THY ile İstanbul – Köln uçak bileti tura dahil edilmiştir. Uçak bileti için extra ücret talep edilmemektedir.

Köln Havalimanı Transferi

Alanda bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Köln Şehir Turu

Günübirlik olarak Köln şehir turu profesyonel rehberimiz tarafından yapılacaktır.

İkramlar

Tur süresince sabah kahvaltıları, bulunan ülkeye ait kültürler tarafından Mavi Rota Tour tarafından sağlanacaktır.

Anuga Köln Fuar Giriş Bileti

Anuga Köln (Gıda Fuarı) biletiniz yok ise Mavi Rota Tour tarafından sağlayabilirsiniz.

Grup İndirimi

10 kişi ve üzerinde grubunuz var ise size özel hazırladığımız teklifleri bizimle iletişime geçerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçerek Anuga Köln Fuarı için 444 8 305’i arayarak erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

Almanya Vizesi Al
1. Gün İstanbulCologne

09 EKİM 2021
05.30 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1671 seferi ile 07.30 Köln hareket. Yerel saat 09.50 Köln varış. Ardından Anuga Köln fuar ziyareti. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 4* Maritime Hotel Bonn  vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

10 EKİM 2021
Kahvaltı sonrası Anuga Köln fuar ziyareti.

3 Gün

11 EKİM 2021

Kahvaltı sonrası Anuga Köln fuar ziyareti.

4 Gün Cologneİstanbul

12 EKİM 2021
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından fuar ziyareti / serbest zaman. 17.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1676 seferi ile 19.20 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 23.35 İstanbul ’a varış ve tur sonu.

 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

 • Şartlar
 • Dahiller/Hariçler
 • Fuar Bilgisi
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

DAHİL OLANLAR
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Fuar giriş bileti
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
Anuga

Anuga Gıda Fuarı 2021’de Katılımcı Veya Ziyaretçi Olmak

İşinizi daime büyütmek için, ister firmanızı temsilen, ister bireysel bir araştırmacı olarak uluslararası fuarlara katılmanız gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalar için toplantı noktası olan Anuga gıda fuarı’nda olmak neden önemli? 7 Ekim 2021’de, Köln’de, Anuga gıda fuarında olmanın size ne tür fırsatlar sunacağını açıklayacağım. Bunun için kısa bir hatırlatma ile başlamak istiyorum.
 

Gıda Fuarları Arasında Anuga Gıda Fuarı’nın Yeri:

Uluslararası gıda fuarları arasında en büyük ve en önemli fuarlardan biri olan Anuga fuarı, Almanya’nın Köln şehrinde, uluslararası gıda ve içecek endüstrisinin devlerini ağırlıyor. Bu yıl fuarda 7000’den fazla katılımcı ve 160.000’den fazla ziyaretçi olacak. Bu rakamlar da fuarın büyüklüğünü ve önemini bir kez daha hatırlatıyor. Konu uluslararası gıda fuarı olduğunda akla ilk gelen isim Anuga gıda fuarı, Koelnmesse tarafından 2 yılda bir düzenleniyor. 2021’de düzenlenecek fuar için tur programını bu sayfadan inceleyebilirsiniz: Anuga Fuarı 2021

2021Anuga Gıda Fuarı’nda Katılımcılar ve Ziyaretçiler İçin Fırsatlar

Her şeyden önce kendi sektörünüzle ilgili yüzbinlerce insanla aynı yerde olmak networkünüzün genişlemesi açısından önemlidir. Katılımcı ve ziyaretçilerin fuardan öncelikli beklentileri şu şekilde:

Anuga gıda fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

 • Sektörel yenilikleri görmek
 • Yeni fikirler edinmek
 • Trendleri öğrenmek
 • Pazar araştırması yapmak
 • Bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak,
 • Ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir.

Sadece gıda sektörü için değil; her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görüyor. Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüzbinlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Anuga Gıda Fuarı’na gitmek için tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel- alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un Anuga Gıda Fuarı tur programına katılmak & incelemek için şu sayfayı ziyaret edin: Anuga Fuarı Tur Programı

Anuga gıda fuarına gidecek katılımcılar açısından;

 

 • Ürün ve markalarını tanıtmak
 • Hizmetlerini ve hizmet anlayışlarını duyurmak
 • Yeni müşteriler bulmak
 • Yeni tedarikçilerle tanışmak
 • Rakipleri tanımak
 • Üretim, dağıtım, pazarlama gibi konularda yeni fikirler edinmek
 • Rakiplere karşı prestijlerini korumak ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir.
 •  

Örneğin, fuara katılarak yeni ve güçlü bir tedarikçi ile tanışıp, ilişkiler geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Ya da tam tersi: yeni bir müşteri ile… Tur şirketinizden sektörel fuarları, iş gezilerini, ikili görüşmeleri, devlet desteği danışmanlığı hizmetlerini birleştirip tek paket halinde ve daha ekonomik şekilde alabilir. Aynı şekilde beklentilerinize özel yeni teklifler isteyebilirsiniz. Bu konuda yetkili ve yetkin olan Mavi Rota Tour’a ulaşmak için irtibat:


444 8 305

(Türkiye’nin her yerinden GSM ve sabit hatlardan kod çevirmeden arayabilirsiniz)
ÖZETLE: Köln Anuga 2021’ye katılarak, gelecekte tüketici tercihlerinin ne yönde olacağı, hangi teknolojilerin kullanılacağı, üretim ve dağıtım aşamalarında en verimli standartlar, yeni pazarlama fikirleri, global trendler hakkında bilgi sahibi olmak mümkün. Bu da, Türkiye’ye yeni fikirlerle dönebileceğiniz anlamına geliyor olmalı.

Anuga Köln 2022 FUAR ALANLARI
Koelnmesse GmbH
Tur Detayları

Anuga Köln 2022 Gıda Fuarı

Anuga Köln fuarında gıda endüstri dünyasının devleri buluşuyor. Dünyanın en büyük Yiyecek Ve İçecek Fuarı’nı görüp, dünya pazarının liderleri ile tanışmaya ne dersiniz? Almanya Gıda Fuarı hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen turumuza rezervasyon yaptırın.

Köln Gıda Fuarı 09 – 13 Ekim 2021 tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde Köln Messe fuar alanında düzenlenecek ve binlerce katılımcı firmaları ve ziyaretçileri bir araya getirecektir.

Gıda endüstrisindeki en son gelişmeleri öğrenirken aynı zamanda da gezmek ister misiniz? Anuga Köln ile hem sektörünüzdeki gelişmeleri öğrenin hem de Mavi Rota Tour günlük Köln gezisi ile Köln sokaklarında gezin. Alanında profesyonel ve lisanslı rehberimiz ile günlük Köln turunda tüm kültürü en ince ayrıntısına kadar sizlere anlatıyor. Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için hemen rezervasyon yaptırarak yerinizi ayırtın.

Not: Anuga Köln için kontenjanlarımız sınırlıdır.

Anuga Köln Tur Detayları

Almanya Vizesi

Tura katılmak için Almanya vizesi sahibi olmanız gereklidir. Vizesi olmayan kişi ve gruplar için Almanya vize işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amaca göre vizenizi https://mavirotatour.com/almanya-vize sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Köln Otelleri

Köln Messe fuar alanına en yakın veya şehir merkezine yakın otel seçimi yapılmıştır.

Köln Uçak Bileti

THY ile İstanbul – Köln uçak bileti tura dahil edilmiştir. Uçak bileti için extra ücret talep edilmemektedir.

Köln Havalimanı Transferi

Alanda bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Köln Şehir Turu

Günübirlik olarak Köln şehir turu profesyonel rehberimiz tarafından yapılacaktır.

İkramlar

Tur süresince sabah kahvaltıları, bulunan ülkeye ait kültürler tarafından Mavi Rota Tour tarafından sağlanacaktır.

Anuga Köln Fuar Giriş Bileti

Anuga Köln (Gıda Fuarı) biletiniz yok ise Mavi Rota Tour tarafından sağlayabilirsiniz.

Grup İndirimi

10 kişi ve üzerinde grubunuz var ise size özel hazırladığımız teklifleri bizimle iletişime geçerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçerek Anuga Köln Fuarı için 444 8 305’i arayarak erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

Almanya Vizesi Al
Şartlar
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

Dahiller/Hariçler
DAHİL OLANLAR
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Fuar giriş bileti
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
Fuar Bilgisi
Anuga

Anuga Gıda Fuarı 2021’de Katılımcı Veya Ziyaretçi Olmak

İşinizi daime büyütmek için, ister firmanızı temsilen, ister bireysel bir araştırmacı olarak uluslararası fuarlara katılmanız gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalar için toplantı noktası olan Anuga gıda fuarı’nda olmak neden önemli? 7 Ekim 2021’de, Köln’de, Anuga gıda fuarında olmanın size ne tür fırsatlar sunacağını açıklayacağım. Bunun için kısa bir hatırlatma ile başlamak istiyorum.
 

Gıda Fuarları Arasında Anuga Gıda Fuarı’nın Yeri:

Uluslararası gıda fuarları arasında en büyük ve en önemli fuarlardan biri olan Anuga fuarı, Almanya’nın Köln şehrinde, uluslararası gıda ve içecek endüstrisinin devlerini ağırlıyor. Bu yıl fuarda 7000’den fazla katılımcı ve 160.000’den fazla ziyaretçi olacak. Bu rakamlar da fuarın büyüklüğünü ve önemini bir kez daha hatırlatıyor. Konu uluslararası gıda fuarı olduğunda akla ilk gelen isim Anuga gıda fuarı, Koelnmesse tarafından 2 yılda bir düzenleniyor. 2021’de düzenlenecek fuar için tur programını bu sayfadan inceleyebilirsiniz: Anuga Fuarı 2021

2021Anuga Gıda Fuarı’nda Katılımcılar ve Ziyaretçiler İçin Fırsatlar

Her şeyden önce kendi sektörünüzle ilgili yüzbinlerce insanla aynı yerde olmak networkünüzün genişlemesi açısından önemlidir. Katılımcı ve ziyaretçilerin fuardan öncelikli beklentileri şu şekilde:

Anuga gıda fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

 • Sektörel yenilikleri görmek
 • Yeni fikirler edinmek
 • Trendleri öğrenmek
 • Pazar araştırması yapmak
 • Bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak,
 • Ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir.

Sadece gıda sektörü için değil; her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görüyor. Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüzbinlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Anuga Gıda Fuarı’na gitmek için tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel- alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un Anuga Gıda Fuarı tur programına katılmak & incelemek için şu sayfayı ziyaret edin: Anuga Fuarı Tur Programı

Anuga gıda fuarına gidecek katılımcılar açısından;

 

 • Ürün ve markalarını tanıtmak
 • Hizmetlerini ve hizmet anlayışlarını duyurmak
 • Yeni müşteriler bulmak
 • Yeni tedarikçilerle tanışmak
 • Rakipleri tanımak
 • Üretim, dağıtım, pazarlama gibi konularda yeni fikirler edinmek
 • Rakiplere karşı prestijlerini korumak ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir.
 •  

Örneğin, fuara katılarak yeni ve güçlü bir tedarikçi ile tanışıp, ilişkiler geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Ya da tam tersi: yeni bir müşteri ile… Tur şirketinizden sektörel fuarları, iş gezilerini, ikili görüşmeleri, devlet desteği danışmanlığı hizmetlerini birleştirip tek paket halinde ve daha ekonomik şekilde alabilir. Aynı şekilde beklentilerinize özel yeni teklifler isteyebilirsiniz. Bu konuda yetkili ve yetkin olan Mavi Rota Tour’a ulaşmak için irtibat:


444 8 305

(Türkiye’nin her yerinden GSM ve sabit hatlardan kod çevirmeden arayabilirsiniz)
ÖZETLE: Köln Anuga 2021’ye katılarak, gelecekte tüketici tercihlerinin ne yönde olacağı, hangi teknolojilerin kullanılacağı, üretim ve dağıtım aşamalarında en verimli standartlar, yeni pazarlama fikirleri, global trendler hakkında bilgi sahibi olmak mümkün. Bu da, Türkiye’ye yeni fikirlerle dönebileceğiniz anlamına geliyor olmalı.

Anuga Köln 2022 FUAR ALANLARI
Koelnmesse GmbH
PAKET SEÇİMİ
Uçuş Bilgisi
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
Tur Programı
1. Gün İstanbulCologne

09 EKİM 2021
05.30 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1671 seferi ile 07.30 Köln hareket. Yerel saat 09.50 Köln varış. Ardından Anuga Köln fuar ziyareti. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 4* Maritime Hotel Bonn  vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

10 EKİM 2021
Kahvaltı sonrası Anuga Köln fuar ziyareti.

3 Gün

11 EKİM 2021

Kahvaltı sonrası Anuga Köln fuar ziyareti.

4 Gün Cologneİstanbul

12 EKİM 2021
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından fuar ziyareti / serbest zaman. 17.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1676 seferi ile 19.20 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 23.35 İstanbul ’a varış ve tur sonu.

Oda Seçimi
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
Otel Bilgisi
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Kategoriler