18 Yaş Altı Çocuklar ve Öğrenciler için Avustralya Vizesi

18 Yaş Altı Çocuklar ve Öğrenciler için Avustralya Vizesi

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Uçak Bileti Rezervasyonu

Mavi Rota tarafından sağlanacaktır

Otel Rezervasyonu

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Otel rezervasyonu konfirmesi Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Davetiye

Davetiye var ise ASLI (bağlı bulunduğu belediyeden çıkarılmış orjinal davetiye.Davet eden kişinin adres,irtibat bilgilerini içeren davetiye ile birlikte davet eden kişiye ait;oturma izni veya Almanya kimlik fotokopisi,pasaport fotokopisi,eğer masrafları karşılıyorsa ,son üç aylık maaş bordrosu da olmalıdır.)

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

Nüfus müdürlüklerinden ya da e-devlet üzerinden temin edilebilir. 
Nüfus Aile Kayıt Örneği: Kendisi, Eşi, Çocukları, Anne / Babası ve Eski Eş / Eşlerine (isteğe bağlı) ait bilgileri içeren kayıtlardan oluşmaktadır. Yerleşim yeri bilgisini de içermesi gerekir.

Kimlik Fotokopisi

A4 kağıda alınız.

Öğrenci Belgesi Aslı

Okul öğrenci işlerinden alınmış, yeni tarihli.

Okuldan Talep Edilen Vize Süresi İçin İzin Yazısı Aslı

Tatil dönemi haricinde seyahat edilecekse

Sponsora Ait Gelir Belgeleri

Çalışan,emekli ve işveren olması durumuna göre gelirini gösterir belgeler.

Noter Onaylı Muvafakatname (18 Yaş Altı Çocuk)

Yalnız seyahat edecekse her iki ebeveyninden,ebeveynlerden biriyle seyahat edecekse seyahatte bulunmayacak olan diğer ebeveyninden alınmış noter onaylı muvaffakatname ASLI ve fotokopisi.

* Bazı ülkeler (Almanya) başvuralarda seyahat eden ebeveynden de muvaffakatname istemektedir. Detaylı bilgi için lütfen bize danışınız.

İngilizce Vize Talep Dilekçesi
İngilizce Sponsor Dilekçesi
Avustralya Başvuru Formu
Avustralya Bilgi Formu
Avustralya Vize Ücreti 198,00 $

Fiyata Dahil Olanlar: Konsolosluk Harcı, Aracı kurum Hizmet Bedeli, 6 gunluk seyahat sigorta bedeli, Kargo Ücretleri, Mavi Rota Tour Hizmet Bedeli, KDV

Avustralya güney yarımkürede yer alan bir ada ülkesidir. Biyoçeşitliliği ve doğal alanları ile sayısız milli park ve koruma alanı ile tam bir cennettir. Avustralya’nın Queensland sahili açıklarında bulunan Mercan Denizi’ndeki Büyük Set Resifi ya da Büyük Bariyer Resifi birbirinden ayrı 2.900 resif ve 900 adadan oluşur ve dünyanın en büyük resif sistemidir. Toplumsal alanın her alanında eşitlikçi bir yapıya sahip Avustralya’da 24 milyon insan yaşar. Resmi dil İngilizcedir ve para birimi olarak Avustralya doları kullanılmaktadır. Avustralya’nın başkenti Canberra ve en büyük şehri ise Sydney’dir.

Hint Okyanusu ve Atlas Okyanusu arasında bulunduğundan ülkenin büyük bölümünde tropikal iklim görülür. 1770 yılında James Cook’un adaya gelişinden itibaren İngilizlerin kolonyal çalışmaları hız kazanmış ve kıta uzun bir süre İngiliz sömürgesi altında kalmıştır. Avustralya ve Birleşik Krallık arasındaki son yasal bağ 1986 Avustralya Akti ile son bulmuştur.

Sizi Arayalım
Kategoriler