IBS Orlando 2022

Amerika Yapı ve İnşaat Fuarı

Erken Rezervasyon Fırsatı

Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}] `dan Başlayan Fiyatlarla

 • Tur Detayları
 • Tur Programı
 • Oda Seçimi
 • Uçuş Bilgisi
 • Otel Bilgisi

IBS Orlando 2022 – Yapı ve İnşaat Fuarı

IBS Orlando fuarında inşaat endüstri dünyasının tüm sektörleri burada buluşuyor. İleri teknoloji ürünlerini deneyimleyip, dünya pazarının liderleri ile tanışmaya ne dersiniz? Dünyanın en büyük İnşaat ve Konut Fuarı hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen turumuza rezervasyon yaptırın.

Uluslararası Amerika Yapı ve inşaat Fuarı 08 - 10 Şubat 2022  tarihleri arasında Amerika’nın Orlando şehrinde Orange County Convention Center fuar alanında düzenlenecek ve binlerce katılımcı firmaları ve ziyaretçileri bir araya getirecektir.

Orlando  İnşaat Fuarı’ndaki en son teknoloji ve trendleri öğrenirken aynı zamanda da gezmek ister misiniz? IBS Orlando ile hem sektörünüzdeki gelişmeleri öğrenin hem de Mavi Rota Tour günlük Orlando gezisi ile Orlando sokaklarında gezin. Alanında profesyonel ve lisanslı rehberimiz ile günlük Orlando turunda tüm kültürü en ince ayrıntısına kadar sizlere anlatıyor. Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için hemen rezervasyon yaptırarak yerinizi ayırtın.

Not: IBS Orlando için kontenjanlarımız sınırlıdır.

IBS Orlando Tur Detayları

Amerika Vizesi

Tura katılmak için Amerika vizesi sahibi olmanız gereklidir. Vizesi olmayan kişi ve gruplar için Amerika vize işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amaca göre vizenizi https://mavirotatour.com/amerika-vize sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Orlando Otelleri

Orange County Convention Center fuar alanına en yakın veya şehir merkezine yakın otel seçimi yapılmıştır.

Orlando Uçak Bileti

THY ile İstanbul – Orlando uçak bileti tura dahil edilmiştir. Uçak bileti için extra ücret talep edilmemektedir.

Orlando Havalimanı Transferi

Alanda bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Orlando Şehir Turu

Günübirlik olarak Orlando şehir turu profesyonel rehberimiz tarafından yapılacaktır.

İkramlar

Tur süresince sabah kahvaltıları, bulunan ülkeye ait kültürler tarafından Mavi Rota Tour tarafından sağlanacaktır.

IBS Orlando Fuar Giriş Bileti

IBS Orlando  (İnşaat Fuarı) biletiniz yok ise Mavi Rota Tour tarafından sağlayabilirsiniz.

Grup İndirimi

10 kişi ve üzerinde grubunuz var ise size özel hazırladığımız teklifleri bizimle iletişime geçerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçerek IBS Orlando Fuarı için 444 8 305’i arayarak erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

Amerika Birleşik Devletleri Vizesi Al
1. Gün İstanbulOrlando

07 ŞUBAT 2022 
05.30 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. British Airways Havayolları BA-675 seferi ile 07.45 Londra Heathrow hareket. Yerel saat 09.15 Londra Heathrow varış. BA-205 seferi ile 12.05 Orlando hareket. 16.55 Orlando varış. 4 gece konaklama yapacağınız 3* Crowne Plaza Orlando Downtown Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

08 ŞUBAT 2022 
IBS Orlando Fuar ziyareti.

3 Gün

09 ŞUBAT 2022 
IBS Orlando Fuar ziyareti.

4 Gün

10 ŞUBAT 2022 
IBS Orlando Fuar ziyareti.

5 Gün Orlandoİstanbul

11 ŞUBAT 2022 
Otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 17.00 Orlando havalimanında bulunma. BA-204 seferi ile 18.55 Londra Heathrow hareket.
12 ŞUBAT 2022 
08.00 Londra Heathrow varış. British Airways Havayolları BA-676 seferi ile 09.25 İstanbul Havalimanına hareket.
16.25 İstanbul’a varış ve tur sonu.

 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

 • Şartlar
 • Dahiller/Hariçler
 • Fuar Bilgisi
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

DAHİL OLANLAR
 • Belirtilen otellerde konaklama
 • Havalimanı vergileri
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Ara uçuşlar
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Fuar giriş bileti
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
 • Sabah, öğlen ve akşam yemekleri
IBS - International Builders' Show

          IBS Orlando Uluslar arası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı, Orlando şehrinde Orange County Convention Center fuar alanında düzenlenmektedir. NAHB tarafından organize edilmektedir. IBS,  dünyanın her yıl 100 ülkeden 70.000 ziyaretçiyi çeken dünyanın en büyük inşaat ve yapı fuarıdır. Dünya genelindeki  570.000 metrekare sergi alanıyla 1500'den fazla üretici ve tedarikçiyi bir araya getirerek  , en son ve en çok talep gören ürün ve hizmetleri bu fuarda sergiliyor. Bunlardan 200'ü kapı, pencere ve doğrama sektörünü temsil ediyor. IBS bir kez daha Ulusal Mutfak ve Banyo Birliği'nin (NKBA) Mutfak ve Banyo Endüstrisi Fuarı (KBIS) ile birlikte çalışıyor. Birlikte, iki olaya Tasarım ve İnşaat Haftası (DCW) adı verilir. IBS Orlando, Orange County Kongre Merkezi'nde 580.000 feet kare sergi alanını, KBIS ise 700 katılımcı ve 420.000 metrekare sergi alanı içeriyor. Birleşik şovlar, tüm tesisi dolduracak ve park alanlarına doğru genişleyecektir.

          IBS Orlando Uluslar arası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı, endüstrinin sunması gereken en güncel ve yenilikçi eğitimleri her yıl bu fuarda sunulmaktadır. Ticaret fuarına ek olarak, katılımcılar, geniş bir yelpazede uzmanlar tarafından yönetilen 140'dan fazla eğitim oturumuna da erişebilecek. Diğer eğitim olanakları, özel gösteri kat ürünleri demolarını, sürdürülebilir teknolojiler üzerine etkileşimli oturumlar içeren Yüksek Performanslı Yapı Zemini ve ev binasında gelecek olanlara odaklanan IBS canlı oturumlarını içeriyor. Kapalı ve açık yaşam trendleri ev sahipleri tarafından popüler olmayı sürdürüyor ve katlanır pencereler ve dörtlü kayar pencerelerle yaşam alanlarını genişletmek için Kolbe Windows & Doors'ın kabini seçeneklerini içeriyor. Kolbe Windows & Doors Pazarlama Başkan Yardımcısı Cindy Bremer, "İç ve dış mekanlarda yaşama arzusu, kapalı ve dışarıdaki boşluğu kapatan kayar ve katlanan pencerelere olan ilgiyi artırdı" dedi. "İnsanlar, açık alanın yaşam alanlarının bir uzantısı olarak dahil edilmesini ve bu geçişi kolaylaştıran pencerelerin geçiş sürecini kolaylaştırmasını istiyor." Katlanır pencere Ultra Serisi, Miras Serileri ve VistaLuxe Tamamlayıcı stiller sunulurken Kolbe'nin sürgülü penceresi hem Ultra Serisi hem de VistaLuxe Tamamlayıcı olarak bulunur. Pencere, konut uygulamaları ve kapalı ve açık eğlence amaçlı geçiş hizmeti gerektiren ticari projeler için uygundur.

           IBS Uluslar arası İnşaat Fuarı, konut sektörünün en büyük ticaret fuarı ve sergisidir. ABD ve yurtdışından inşaat endüstrisinin ve konut uzmanlarının neredeyse tümünü bir araya getiriyor. Üreticilere, mimarlara, geliştiricilere, bayilere ve distribütöre pazarlamak ve satmak isteyen tedarikçiler ve üreticiler için kaçınılmaz bir fırsattır. Denim Pazarlama Kurucusu ve Başkanı Carol Morgan, Orlando'daki 2018 Uluslararası Yapılandırıcılar Fuarı'nda (IBS) dördüncü kitabının son sürümünü açıklamaktan dolayı heyecanlıdır. Uygun bir şekilde "İşiniz İçin Sosyal Medya Pazarlaması" başlıklı Morgan'ın en yeni taksimi, çeşitli sosyal medya sitelerini kurmak için daha "nasıl yapılır" yaklaşımını benimsemiş önceki kitaplarla karşılaştırıldığında sosyal medyanın "neden" ine daha derinlemesine bir bakış açısı getirmiştir.

IBS Orlando 2022 FUAR ALANLARI
Orange County Convention Center
Tur Detayları

IBS Orlando 2022 – Yapı ve İnşaat Fuarı

IBS Orlando fuarında inşaat endüstri dünyasının tüm sektörleri burada buluşuyor. İleri teknoloji ürünlerini deneyimleyip, dünya pazarının liderleri ile tanışmaya ne dersiniz? Dünyanın en büyük İnşaat ve Konut Fuarı hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen turumuza rezervasyon yaptırın.

Uluslararası Amerika Yapı ve inşaat Fuarı 08 - 10 Şubat 2022  tarihleri arasında Amerika’nın Orlando şehrinde Orange County Convention Center fuar alanında düzenlenecek ve binlerce katılımcı firmaları ve ziyaretçileri bir araya getirecektir.

Orlando  İnşaat Fuarı’ndaki en son teknoloji ve trendleri öğrenirken aynı zamanda da gezmek ister misiniz? IBS Orlando ile hem sektörünüzdeki gelişmeleri öğrenin hem de Mavi Rota Tour günlük Orlando gezisi ile Orlando sokaklarında gezin. Alanında profesyonel ve lisanslı rehberimiz ile günlük Orlando turunda tüm kültürü en ince ayrıntısına kadar sizlere anlatıyor. Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için hemen rezervasyon yaptırarak yerinizi ayırtın.

Not: IBS Orlando için kontenjanlarımız sınırlıdır.

IBS Orlando Tur Detayları

Amerika Vizesi

Tura katılmak için Amerika vizesi sahibi olmanız gereklidir. Vizesi olmayan kişi ve gruplar için Amerika vize işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amaca göre vizenizi https://mavirotatour.com/amerika-vize sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Orlando Otelleri

Orange County Convention Center fuar alanına en yakın veya şehir merkezine yakın otel seçimi yapılmıştır.

Orlando Uçak Bileti

THY ile İstanbul – Orlando uçak bileti tura dahil edilmiştir. Uçak bileti için extra ücret talep edilmemektedir.

Orlando Havalimanı Transferi

Alanda bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Orlando Şehir Turu

Günübirlik olarak Orlando şehir turu profesyonel rehberimiz tarafından yapılacaktır.

İkramlar

Tur süresince sabah kahvaltıları, bulunan ülkeye ait kültürler tarafından Mavi Rota Tour tarafından sağlanacaktır.

IBS Orlando Fuar Giriş Bileti

IBS Orlando  (İnşaat Fuarı) biletiniz yok ise Mavi Rota Tour tarafından sağlayabilirsiniz.

Grup İndirimi

10 kişi ve üzerinde grubunuz var ise size özel hazırladığımız teklifleri bizimle iletişime geçerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçerek IBS Orlando Fuarı için 444 8 305’i arayarak erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

Amerika Birleşik Devletleri Vizesi Al
Şartlar
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

Dahiller/Hariçler
DAHİL OLANLAR
 • Belirtilen otellerde konaklama
 • Havalimanı vergileri
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Ara uçuşlar
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Fuar giriş bileti
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
 • Sabah, öğlen ve akşam yemekleri
Fuar Bilgisi
IBS - International Builders' Show

          IBS Orlando Uluslar arası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı, Orlando şehrinde Orange County Convention Center fuar alanında düzenlenmektedir. NAHB tarafından organize edilmektedir. IBS,  dünyanın her yıl 100 ülkeden 70.000 ziyaretçiyi çeken dünyanın en büyük inşaat ve yapı fuarıdır. Dünya genelindeki  570.000 metrekare sergi alanıyla 1500'den fazla üretici ve tedarikçiyi bir araya getirerek  , en son ve en çok talep gören ürün ve hizmetleri bu fuarda sergiliyor. Bunlardan 200'ü kapı, pencere ve doğrama sektörünü temsil ediyor. IBS bir kez daha Ulusal Mutfak ve Banyo Birliği'nin (NKBA) Mutfak ve Banyo Endüstrisi Fuarı (KBIS) ile birlikte çalışıyor. Birlikte, iki olaya Tasarım ve İnşaat Haftası (DCW) adı verilir. IBS Orlando, Orange County Kongre Merkezi'nde 580.000 feet kare sergi alanını, KBIS ise 700 katılımcı ve 420.000 metrekare sergi alanı içeriyor. Birleşik şovlar, tüm tesisi dolduracak ve park alanlarına doğru genişleyecektir.

          IBS Orlando Uluslar arası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı, endüstrinin sunması gereken en güncel ve yenilikçi eğitimleri her yıl bu fuarda sunulmaktadır. Ticaret fuarına ek olarak, katılımcılar, geniş bir yelpazede uzmanlar tarafından yönetilen 140'dan fazla eğitim oturumuna da erişebilecek. Diğer eğitim olanakları, özel gösteri kat ürünleri demolarını, sürdürülebilir teknolojiler üzerine etkileşimli oturumlar içeren Yüksek Performanslı Yapı Zemini ve ev binasında gelecek olanlara odaklanan IBS canlı oturumlarını içeriyor. Kapalı ve açık yaşam trendleri ev sahipleri tarafından popüler olmayı sürdürüyor ve katlanır pencereler ve dörtlü kayar pencerelerle yaşam alanlarını genişletmek için Kolbe Windows & Doors'ın kabini seçeneklerini içeriyor. Kolbe Windows & Doors Pazarlama Başkan Yardımcısı Cindy Bremer, "İç ve dış mekanlarda yaşama arzusu, kapalı ve dışarıdaki boşluğu kapatan kayar ve katlanan pencerelere olan ilgiyi artırdı" dedi. "İnsanlar, açık alanın yaşam alanlarının bir uzantısı olarak dahil edilmesini ve bu geçişi kolaylaştıran pencerelerin geçiş sürecini kolaylaştırmasını istiyor." Katlanır pencere Ultra Serisi, Miras Serileri ve VistaLuxe Tamamlayıcı stiller sunulurken Kolbe'nin sürgülü penceresi hem Ultra Serisi hem de VistaLuxe Tamamlayıcı olarak bulunur. Pencere, konut uygulamaları ve kapalı ve açık eğlence amaçlı geçiş hizmeti gerektiren ticari projeler için uygundur.

           IBS Uluslar arası İnşaat Fuarı, konut sektörünün en büyük ticaret fuarı ve sergisidir. ABD ve yurtdışından inşaat endüstrisinin ve konut uzmanlarının neredeyse tümünü bir araya getiriyor. Üreticilere, mimarlara, geliştiricilere, bayilere ve distribütöre pazarlamak ve satmak isteyen tedarikçiler ve üreticiler için kaçınılmaz bir fırsattır. Denim Pazarlama Kurucusu ve Başkanı Carol Morgan, Orlando'daki 2018 Uluslararası Yapılandırıcılar Fuarı'nda (IBS) dördüncü kitabının son sürümünü açıklamaktan dolayı heyecanlıdır. Uygun bir şekilde "İşiniz İçin Sosyal Medya Pazarlaması" başlıklı Morgan'ın en yeni taksimi, çeşitli sosyal medya sitelerini kurmak için daha "nasıl yapılır" yaklaşımını benimsemiş önceki kitaplarla karşılaştırıldığında sosyal medyanın "neden" ine daha derinlemesine bir bakış açısı getirmiştir.

IBS Orlando 2022 FUAR ALANLARI
Orange County Convention Center
PAKET SEÇİMİ
Uçuş Bilgisi
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
Tur Programı
1. Gün İstanbulOrlando

07 ŞUBAT 2022 
05.30 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. British Airways Havayolları BA-675 seferi ile 07.45 Londra Heathrow hareket. Yerel saat 09.15 Londra Heathrow varış. BA-205 seferi ile 12.05 Orlando hareket. 16.55 Orlando varış. 4 gece konaklama yapacağınız 3* Crowne Plaza Orlando Downtown Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

08 ŞUBAT 2022 
IBS Orlando Fuar ziyareti.

3 Gün

09 ŞUBAT 2022 
IBS Orlando Fuar ziyareti.

4 Gün

10 ŞUBAT 2022 
IBS Orlando Fuar ziyareti.

5 Gün Orlandoİstanbul

11 ŞUBAT 2022 
Otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 17.00 Orlando havalimanında bulunma. BA-204 seferi ile 18.55 Londra Heathrow hareket.
12 ŞUBAT 2022 
08.00 Londra Heathrow varış. British Airways Havayolları BA-676 seferi ile 09.25 İstanbul Havalimanına hareket.
16.25 İstanbul’a varış ve tur sonu.

Oda Seçimi
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
Otel Bilgisi
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Kategoriler