Ev Hanımları ve Çalışmayanlar için İngiltere Vizesi

Ev Hanımları ve Çalışmayanlar için İngiltere Vizesi

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Uçak Bileti Rezervasyonu

Mavi Rota tarafından sağlanacaktır

Otel Rezervasyonu

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Otel rezervasyonu konfirmesi Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Davetiye

Davetiye var ise ASLI (bağlı bulunduğu belediyeden çıkarılmış orjinal davetiye.Davet eden kişinin adres,irtibat bilgilerini içeren davetiye ile birlikte davet eden kişiye ait;oturma izni veya Almanya kimlik fotokopisi,pasaport fotokopisi,eğer masrafları karşılıyorsa ,son üç aylık maaş bordrosu da olmalıdır.)

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Banka Hesap Dökümü

Bankadaki hesabınıza ait son 3 aylık hesap hareketlerini gösteren,içerisinde minimum 7000 TL bakiye bulunan yetkili imzalı- kaşeli,güncel hesap dökümü ( yetkililere ait imza sirküleriyle beraber,maksimum 1 hafta önce alınmış olmalıdır)

* İtalya ve İngiltere ve İrlanda Cumhuriyeti vize başvurularında son 6 aylık banka dökümü istenmektedir. 

Tapu - Ruhsat Fotokopileri

Var ise tapu - ruhsat fotokopileri,kira gelirini gösteren kontratlar dosyaya eklenebilir. 

Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

Nüfus müdürlüklerinden ya da e-devlet üzerinden temin edilebilir. 
Nüfus Aile Kayıt Örneği: Kendisi, Eşi, Çocukları, Anne / Babası ve Eski Eş / Eşlerine (isteğe bağlı) ait bilgileri içeren kayıtlardan oluşmaktadır. Yerleşim yeri bilgisini de içermesi gerekir.

Kimlik Fotokopisi

A4 kağıda alınız.

Biyometrik Fotoğraf

2 adet olmalıdır. Schengen başvurularında beyaz fon üzerine 3.5 cm x 4.5 cm., İngiltere ve Ameraka başvuralarında ise 5 cmm c 5 cmm ölçüsünde olmalıdır.

Sponsora Ait Gelir Belgeleri

Çalışan,emekli ve işveren olması durumuna göre gelirini gösterir belgeler.

İngiltere Vizesi Bilgi Formu
İngilizce Vize Talep Dilekçesi
İngilizce Sponsor Dilekçesi
İngiltere Vizesi Online Başvuru Formu
Eski Pasaport

* Pasaportun işlenmiş her sayfasının fotokopisi gerekmektedir. 

İngiltere Vize Ücreti 210,00 $ - 6 AYLIK MULTİ

580,00 $  2 YILLIK MULTİ 

990,00 $  5 YILLIK MULTİ 

1230,00 $  10 YILLIK MULTİ 

PRIORIYT : 260,00 £

RANDEVUSUZ 120,00 £    

Fiyata Dahil Olanlar: Konsolosluk Harcı, Aracı kurum Hizmet Bedeli, 6 gunluk seyahat sigorta bedeli, Kargo Ücretleri, Mavi Rota Tour Hizmet Bedeli, KDV

Avrupa’nın kuzeyinde Büyük Britanya adasının büyük çoğunluğunu kapsayan ülke Birleşik Krallık’ı oluşturan 4 ülkeden en büyüğü. Birleşik Krallık günümüzde İskoçya, Galler, İralnda ve İngiltere’den oluşuyor. İngiltere, dili, okulları, sanati, mimarisi, müziği ve refah düzeyiyle birçok insanın yaşamak isteyeceği yerlerin başında geliyor. Ülkedeki bozulmadan günümüze kadar gelmeyi başarmış katedraller, şatolar ve köyler her sene milyonlarca turistin akınına uğruyor. İngiltere’nin üniversiteleri dünyanın en iyi üniversiteleri arasında gösteriliyor. Bunlardan en tanınmışları ise Oxford ve Cambridge. Ülkenin resmi dili olan İngilizce bugün dünyada 1 milyar insan tarafından biliniyor. Yaklaşık 65 milyon kişinin yaşadığı ülkede kullanılan para birimi İngiliz Sterlini.

Gulf Stream akıntısının etkisiyle kışların ılıman geçtiği ülkede sıklıkla yağmur görülür. Yazları ise serin geçer. Ülkenin etrafındaki adalar birçok kuş türüne ev sahipliği yapar.

Schengen bölgesine dahil olmayan İngiltere 2016 yılında yaptığı halk oylaması ile Avrupa Birliği’nden çıkma kararı almıştır.

Sizi Arayalım
Kategoriler