Meksika & Küba Turu

Meksika & Küba Turu

 • Tur Detayları
 • Tur Programı
 • Dahiller/Hariçler
 • Otel Bilgisi
DAHİL OLANLAR
 • Gidiş Dönüş Uçak Bileti
 • Belirtilen Otellerde Konaklama
 • Sabah Kahvaltıları
 • Havalimanı Transferleri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Programda Olmayan Geziler
 • Rehber ve Şöfor Bahşişleri
 • Vize Rakip Danışmanlık Ücreti
 • Fuar Giriş Bileti
1. Gün ( İstanbulMexico City )

Pasaport işlemlerini bitirdikten sonra uçağın kapısında rehberimizle buluşuyoruz. Ardından tarifeli sefer ile Paris aktarmalı olarak Mexico City uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte otelimize transfer oluyoruz. Akşam ekstra Garibaldi Meydanı'nda Yemekli Show (65 Euro). Geleneksel kıyafetleri ile Mariachi sokak müzisyenlerinin toplandıkları Garibaldi Meydanı'ndayız. Konaklama otelimizde.

2 Gün

Sabah erken saatlerde otelimizde kahvaltımızı alıyoruz. Daha sonra yarım günlük şehir turumuza başlıyoruz. Mexico City, Meksika’nın başkenti ve en büyük şehri. Anâhuac’ın yüksek platolarından birinde, 2.250 m yükseltide bulunan federal yönetim bölümünün merkezi. Aztekler döneminde “Ulu Tenochtitlan”; İspanyol sömürgesi döneminde “saygıdeğer ve asil emperyal şehir”; gösterişli evler ve yapılarının bolluğu ile “Saraylar Şehri” gibi değişik isimlere layık görülen Meksiko City günümüzde 20 milyona dayanmış nüfusu ile adeta baş döndürücü bir metropol ünvanına kavuşmuş. Sabah, Mexico City’nin UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınan tarihi merkezinin turu. Zocalo olarak bilinen dev Anayasa Meydanı; bir Aztek tapınağının yerine inşa edilen Metropolitana Katedrali; ünlü sanatçı Diego Rivera’nın Meksika tarihini anlatan duvar resimlerinin bulunduğu Palacio Nacional Hükümet Sarayı, ardından, Chapultepec Parkı’nın girişinde bulunan ve Orta-Amerika kültürlerine ışık tutan Meksika Ulusal Antropoloji Müzesi’ni ziyaret. Zengin antropolojik, etnografik ve arkeolojik koleksiyonlar barındıran müzenin baş eseri şüphesiz dünyaca ünlü ve Aztek Takvimi olarak bilinen dairesel Güneş Taşı’dır. Turumuzun bitiminde otelimize dönüş. Öğleden sonra ekstra Öğle Yemekli Teotihuacan Piramitleri Gezisi (75 Euro). UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınan Teotihuacan antik şehrinin keşfi. “Tanrıların Yeri” anlamına gelen Teotihuacan, Yeni Dünya’nın en eski şehri olup aynı zamanda Kolomb öncesi Mezo-Amerika’nın gelmiş geçmiş en büyük şehri ve din merkeziydi. Arkeolojik park gezisinde Teotihuacan’ın en büyük yapısı Güneş Piramidi, Ay Piramidi, Ölüler Yolu, büyük Tanrı “Tüylü Yılan”a ithaf edilen Quetzalcoatl Tapınağı, Kelebekler Sarayı’nı görebilirsiniz. Turumuz öğle yemekli olacaktır. Tur bitimi şehre geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

3 Gün

Sabah kahvaltı sonrası havalimanına geçiyoruz. Cancun uçuşumuzun saati 08.30, varışımız 10.25’te. Önce özel aracımız ile otelimize transferimiz yapılıyor. Serbest günümüz olacak. Öğlen ekstra Öğle Yemekli Isla Mohares Yüzme Gezisi (75 Euro). Cancun yat limanından yerel tekneler ile sahili ve plajları ile meşhur Mohares adasına geçiyoruz, buradan da yüzme turları düzenleyen teknelere yerleşiyoruz. Cancun plajlarında güzel ve keyifli bir gün bizi bekliyor. Öğle yemeği (balık menü) tura dahildir. Gezi sonrası otelimize dönüş Konaklama otelimizde.

4 Gün

Sabah çok erken alacağımız kahvaltıyı takiben ekstra Chichen Itza Gezisi (110 Euro). Vakit kaybetmeden Meksika Yukatan yarımadasının en büyük Maya antik şehir Chichen Itza’ya hareket. UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınan ve 300 hektarlık bir alanı kaplayan Chichen Itza antik kentine doğru yola çıkış. Burada 700-900 yıllar arasında büyük bir Maya topluluğu gelişerek alanın güney bölgesi yapılarının çoğunu inşa etmiş. Ancak, orta bölgede yer alan ve toplam 365 basamak ile Maya takvimini simgeleyen ve Tüylü Yılan Tanrısı’na ithaf edilen Kukulkan Piramidi; jaguar ve kartal motifleriyle süslenmiş Savaşçılar Tapınağı; Maya dünyasının en büyük örneği olan “Juego de Pelota” top oyun sahası gibi ana yapıların tasarımı açıkça bir Toltek etkisi taşımakta. Bu etkileşimle ilgili üç teori ortaya konulmakta: Tolteklerin Orta Meksika’daki başkenti Tula Mayaların egemenliğinin altına geçmiş olabilir; Toltekler Chichen Itza’yı istila etmiş olabilirler veya geniş ölçüde tüccarlık yapan Mayalar Toltekerden etkilenmiş olabilirler. Gezimiz güzergahında, bu önemli yapıların yanı sıra, salyangoz şeklinden dolayı “Caracol” denilen ve ören yerinin en eski yapısı olan gözlemevi; yağmur tanrısı ChacMool’a kurban edilen bedenlerin atıldığı sanılan kutsal kuyu “Cenote” de bulunmakta. Turumuz sonrası öğle yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. Chichen Itza gezisinin ardından Cancun’a hareket. Cancun Havalimanı’na geçiyoruz ve Mexico City uçuşumuzu yapıyoruz. Akşam saatlerinde varışımızı takiben otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

5 Gün

Öğle saatlerinde rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizden hareket ederek havalimanına transfer olacağız. Yerel havayolları ile Havana’ya uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Akşam saatlerinde varış. Alanda karşılama ve Casa Particular- Küba pansiyon tipi özel evlere geçiyoruz. (Kişi ve grup sayılarına göre odalarımız tek binada olmayacaktır, aynı cadde-semt dahilinde, rehberimiz ilgili dağıtmayı yapıyor- Bazı evler müstakil binalarda bazen apartman dairesi konseptinde oluyor – Havana’da kahvaltı servisleri seçilmiş özel restoranda gruba hep birlikte veriliyor.) Öğleden sonra şehir turumuz var. Etkileyici tarihinin yanında dünya savaşlarından çok az zararla çıkmış ve ilk inşa edildiği haliyle kendini korumuş, 50’li ve 60’lı yılların Amerikan arabalarının sıkça görülebildiği, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine sahip Havana’yı tanıtmaya yönelik Havana şehir turunu gerçekleştiriyoruz. San Cristobal de la Habana'dan ismini alan Havana, İspanyollar tarafından kurulmuştur. Şehir turumuz modern Havana’dan başlıyor, art-deko ve modern mimarisi ile karışık Vedado Bölgesi'nden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı'na doğru ilerliyoruz. Modern Havana’dan Eski Havana’ya 15 dakika uzaklıkta, zaman durmuş gibi, kolonyal tarzı meydanları ve binaları karşımıza çıkıyor. Ünlü Capitol binasına uğrayarak tarihi merkeze devam edeceğiz. Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asiz adım adım yürünerek eski sokakları gezecek ve çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlılar bizlere el sallayacak. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. En değerli fotoğraflarınız siyah beyazlar olacak, kendinizi zamanında yolculuk yapmış gibi hissedecekseniz. La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar’ı ünlü Ernest Hemingway'i hatırlatacak. Bolero, Chachalar, Maraka ritmi içimizden doğacak. UNESCO’nun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehrine kolaylıkla bir müzik cenneti denilebilmektedir. Bir turistin Havana’da hemen hemen gideceği her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlaması mümkündür. Öyle ki, insan bazen kendi ülkesinde dinleme olanağını bulduğu kaliteli Latin grupların çokluğu karşısında şaşırmakta ve o zaman müziğin bir Kübalı için hayatın vazgeçilmezlerinden olduğunu daha iyi anlamaktadır. Yağlı boya tablolar ve el işlerini pazardan satın alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

6 Gün

Kahvaltı sonrası Cienfuegos - Trinidad - Santa Clara Gezisi. Bugün ilk olarak UNESCO dünya mirası listesindeki Cienfuegos kentini ve meydanı ve eski Tiyatro’yu ziyaret edeceğiz. Öğle yemeği yerel restoranda alınacak. Daha sonra Trinidad şehrine devam ediyoruz. Trinidad şehir turumuzu yapacağız. Tarihi sokaklarında yürüyeceğiz. Plaza Mayor ve Rom Müzesi’ni ziyaret edeceğiz, Canchánchara Bar’da özel yöresel kokteylden tadacağız. Turumuzun sonunda bir gece konaklayacağımız Casa Particular için Kübalı ailenin evine gideceğiz. Bazı evler 2 bazı evler üç odalıdır. Grup sayımıza göre birkaç eve yayılıp bu geceyi gerçek Küba atmosferinde, hareketli sokaklarında geçireceğiz. Konaklama otelimizde.

7 Gün

Sabah çok erken kahvaltı sonrası saat 07.30’da Santa Clara’ya yolculuğumuz başlıyor. Merkezi Küba’nın başkentine hareket. Plaza Ernesto Che Guevara ve Che Müzesi ziyaretimizi yapacağız.. Burası  her gün yüzlerce kişinin ziyaretine geldiği yerdir. Santa Clara kent merkezini, tarihi zırhlı tren meydanını ziyaret ettikten sonra Havana’‘ya döneceğiz. Geceleme Havana'daki otelimizde.

8 Gün

Kahvaltı sonrası ekstra Tam Gün Öğle Yemekli Pinar del Rio-Vinales Vadisi Gezisi (95 Euro). Bu turumuzda önce tütün tarlaları gezecek, nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirilecek ve sonra da Pinar del Rio'daki Puro Fabrikası'na gideceğiz. Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi’nin manzarası seyredildikten sonra öğle yemeğini El Palenque Restaurant'ta yiyeceğiz. Cueva del Indio mağarasının içindeki nehri sandalla gezerek geçtikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak sürpriz bir yerli aile ziyareti yapılacaktır. Ardından Havana'ya geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

9 Gün

Bugün çıkış yapıyoruz. Çıkışın ardından serbest saatlerimiz olacak, rehberinizin belirteceği saatte havalmanına transfer. Tarifeli sefer ile Amsterdam aktarmalı İstanbul uçuşumuz gerçekleşiyor. Gecemiz uçakta geçiyor.

10 Gün ( Mexico Cityİstanbul )

İstanbul'a varışımızla birlikte turumuzun sonu.

Tur Detayları
Dahiller/Hariçler
DAHİL OLANLAR
 • Gidiş Dönüş Uçak Bileti
 • Belirtilen Otellerde Konaklama
 • Sabah Kahvaltıları
 • Havalimanı Transferleri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Programda Olmayan Geziler
 • Rehber ve Şöfor Bahşişleri
 • Vize Rakip Danışmanlık Ücreti
 • Fuar Giriş Bileti
Tur Programı
1. Gün ( İstanbulMexico City )

Pasaport işlemlerini bitirdikten sonra uçağın kapısında rehberimizle buluşuyoruz. Ardından tarifeli sefer ile Paris aktarmalı olarak Mexico City uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte otelimize transfer oluyoruz. Akşam ekstra Garibaldi Meydanı'nda Yemekli Show (65 Euro). Geleneksel kıyafetleri ile Mariachi sokak müzisyenlerinin toplandıkları Garibaldi Meydanı'ndayız. Konaklama otelimizde.

2 Gün

Sabah erken saatlerde otelimizde kahvaltımızı alıyoruz. Daha sonra yarım günlük şehir turumuza başlıyoruz. Mexico City, Meksika’nın başkenti ve en büyük şehri. Anâhuac’ın yüksek platolarından birinde, 2.250 m yükseltide bulunan federal yönetim bölümünün merkezi. Aztekler döneminde “Ulu Tenochtitlan”; İspanyol sömürgesi döneminde “saygıdeğer ve asil emperyal şehir”; gösterişli evler ve yapılarının bolluğu ile “Saraylar Şehri” gibi değişik isimlere layık görülen Meksiko City günümüzde 20 milyona dayanmış nüfusu ile adeta baş döndürücü bir metropol ünvanına kavuşmuş. Sabah, Mexico City’nin UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınan tarihi merkezinin turu. Zocalo olarak bilinen dev Anayasa Meydanı; bir Aztek tapınağının yerine inşa edilen Metropolitana Katedrali; ünlü sanatçı Diego Rivera’nın Meksika tarihini anlatan duvar resimlerinin bulunduğu Palacio Nacional Hükümet Sarayı, ardından, Chapultepec Parkı’nın girişinde bulunan ve Orta-Amerika kültürlerine ışık tutan Meksika Ulusal Antropoloji Müzesi’ni ziyaret. Zengin antropolojik, etnografik ve arkeolojik koleksiyonlar barındıran müzenin baş eseri şüphesiz dünyaca ünlü ve Aztek Takvimi olarak bilinen dairesel Güneş Taşı’dır. Turumuzun bitiminde otelimize dönüş. Öğleden sonra ekstra Öğle Yemekli Teotihuacan Piramitleri Gezisi (75 Euro). UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınan Teotihuacan antik şehrinin keşfi. “Tanrıların Yeri” anlamına gelen Teotihuacan, Yeni Dünya’nın en eski şehri olup aynı zamanda Kolomb öncesi Mezo-Amerika’nın gelmiş geçmiş en büyük şehri ve din merkeziydi. Arkeolojik park gezisinde Teotihuacan’ın en büyük yapısı Güneş Piramidi, Ay Piramidi, Ölüler Yolu, büyük Tanrı “Tüylü Yılan”a ithaf edilen Quetzalcoatl Tapınağı, Kelebekler Sarayı’nı görebilirsiniz. Turumuz öğle yemekli olacaktır. Tur bitimi şehre geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

3 Gün

Sabah kahvaltı sonrası havalimanına geçiyoruz. Cancun uçuşumuzun saati 08.30, varışımız 10.25’te. Önce özel aracımız ile otelimize transferimiz yapılıyor. Serbest günümüz olacak. Öğlen ekstra Öğle Yemekli Isla Mohares Yüzme Gezisi (75 Euro). Cancun yat limanından yerel tekneler ile sahili ve plajları ile meşhur Mohares adasına geçiyoruz, buradan da yüzme turları düzenleyen teknelere yerleşiyoruz. Cancun plajlarında güzel ve keyifli bir gün bizi bekliyor. Öğle yemeği (balık menü) tura dahildir. Gezi sonrası otelimize dönüş Konaklama otelimizde.

4 Gün

Sabah çok erken alacağımız kahvaltıyı takiben ekstra Chichen Itza Gezisi (110 Euro). Vakit kaybetmeden Meksika Yukatan yarımadasının en büyük Maya antik şehir Chichen Itza’ya hareket. UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınan ve 300 hektarlık bir alanı kaplayan Chichen Itza antik kentine doğru yola çıkış. Burada 700-900 yıllar arasında büyük bir Maya topluluğu gelişerek alanın güney bölgesi yapılarının çoğunu inşa etmiş. Ancak, orta bölgede yer alan ve toplam 365 basamak ile Maya takvimini simgeleyen ve Tüylü Yılan Tanrısı’na ithaf edilen Kukulkan Piramidi; jaguar ve kartal motifleriyle süslenmiş Savaşçılar Tapınağı; Maya dünyasının en büyük örneği olan “Juego de Pelota” top oyun sahası gibi ana yapıların tasarımı açıkça bir Toltek etkisi taşımakta. Bu etkileşimle ilgili üç teori ortaya konulmakta: Tolteklerin Orta Meksika’daki başkenti Tula Mayaların egemenliğinin altına geçmiş olabilir; Toltekler Chichen Itza’yı istila etmiş olabilirler veya geniş ölçüde tüccarlık yapan Mayalar Toltekerden etkilenmiş olabilirler. Gezimiz güzergahında, bu önemli yapıların yanı sıra, salyangoz şeklinden dolayı “Caracol” denilen ve ören yerinin en eski yapısı olan gözlemevi; yağmur tanrısı ChacMool’a kurban edilen bedenlerin atıldığı sanılan kutsal kuyu “Cenote” de bulunmakta. Turumuz sonrası öğle yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. Chichen Itza gezisinin ardından Cancun’a hareket. Cancun Havalimanı’na geçiyoruz ve Mexico City uçuşumuzu yapıyoruz. Akşam saatlerinde varışımızı takiben otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

5 Gün

Öğle saatlerinde rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizden hareket ederek havalimanına transfer olacağız. Yerel havayolları ile Havana’ya uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Akşam saatlerinde varış. Alanda karşılama ve Casa Particular- Küba pansiyon tipi özel evlere geçiyoruz. (Kişi ve grup sayılarına göre odalarımız tek binada olmayacaktır, aynı cadde-semt dahilinde, rehberimiz ilgili dağıtmayı yapıyor- Bazı evler müstakil binalarda bazen apartman dairesi konseptinde oluyor – Havana’da kahvaltı servisleri seçilmiş özel restoranda gruba hep birlikte veriliyor.) Öğleden sonra şehir turumuz var. Etkileyici tarihinin yanında dünya savaşlarından çok az zararla çıkmış ve ilk inşa edildiği haliyle kendini korumuş, 50’li ve 60’lı yılların Amerikan arabalarının sıkça görülebildiği, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine sahip Havana’yı tanıtmaya yönelik Havana şehir turunu gerçekleştiriyoruz. San Cristobal de la Habana'dan ismini alan Havana, İspanyollar tarafından kurulmuştur. Şehir turumuz modern Havana’dan başlıyor, art-deko ve modern mimarisi ile karışık Vedado Bölgesi'nden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı'na doğru ilerliyoruz. Modern Havana’dan Eski Havana’ya 15 dakika uzaklıkta, zaman durmuş gibi, kolonyal tarzı meydanları ve binaları karşımıza çıkıyor. Ünlü Capitol binasına uğrayarak tarihi merkeze devam edeceğiz. Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asiz adım adım yürünerek eski sokakları gezecek ve çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlılar bizlere el sallayacak. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. En değerli fotoğraflarınız siyah beyazlar olacak, kendinizi zamanında yolculuk yapmış gibi hissedecekseniz. La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar’ı ünlü Ernest Hemingway'i hatırlatacak. Bolero, Chachalar, Maraka ritmi içimizden doğacak. UNESCO’nun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehrine kolaylıkla bir müzik cenneti denilebilmektedir. Bir turistin Havana’da hemen hemen gideceği her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlaması mümkündür. Öyle ki, insan bazen kendi ülkesinde dinleme olanağını bulduğu kaliteli Latin grupların çokluğu karşısında şaşırmakta ve o zaman müziğin bir Kübalı için hayatın vazgeçilmezlerinden olduğunu daha iyi anlamaktadır. Yağlı boya tablolar ve el işlerini pazardan satın alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

6 Gün

Kahvaltı sonrası Cienfuegos - Trinidad - Santa Clara Gezisi. Bugün ilk olarak UNESCO dünya mirası listesindeki Cienfuegos kentini ve meydanı ve eski Tiyatro’yu ziyaret edeceğiz. Öğle yemeği yerel restoranda alınacak. Daha sonra Trinidad şehrine devam ediyoruz. Trinidad şehir turumuzu yapacağız. Tarihi sokaklarında yürüyeceğiz. Plaza Mayor ve Rom Müzesi’ni ziyaret edeceğiz, Canchánchara Bar’da özel yöresel kokteylden tadacağız. Turumuzun sonunda bir gece konaklayacağımız Casa Particular için Kübalı ailenin evine gideceğiz. Bazı evler 2 bazı evler üç odalıdır. Grup sayımıza göre birkaç eve yayılıp bu geceyi gerçek Küba atmosferinde, hareketli sokaklarında geçireceğiz. Konaklama otelimizde.

7 Gün

Sabah çok erken kahvaltı sonrası saat 07.30’da Santa Clara’ya yolculuğumuz başlıyor. Merkezi Küba’nın başkentine hareket. Plaza Ernesto Che Guevara ve Che Müzesi ziyaretimizi yapacağız.. Burası  her gün yüzlerce kişinin ziyaretine geldiği yerdir. Santa Clara kent merkezini, tarihi zırhlı tren meydanını ziyaret ettikten sonra Havana’‘ya döneceğiz. Geceleme Havana'daki otelimizde.

8 Gün

Kahvaltı sonrası ekstra Tam Gün Öğle Yemekli Pinar del Rio-Vinales Vadisi Gezisi (95 Euro). Bu turumuzda önce tütün tarlaları gezecek, nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirilecek ve sonra da Pinar del Rio'daki Puro Fabrikası'na gideceğiz. Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi’nin manzarası seyredildikten sonra öğle yemeğini El Palenque Restaurant'ta yiyeceğiz. Cueva del Indio mağarasının içindeki nehri sandalla gezerek geçtikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak sürpriz bir yerli aile ziyareti yapılacaktır. Ardından Havana'ya geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

9 Gün

Bugün çıkış yapıyoruz. Çıkışın ardından serbest saatlerimiz olacak, rehberinizin belirteceği saatte havalmanına transfer. Tarifeli sefer ile Amsterdam aktarmalı İstanbul uçuşumuz gerçekleşiyor. Gecemiz uçakta geçiyor.

10 Gün ( Mexico Cityİstanbul )

İstanbul'a varışımızla birlikte turumuzun sonu.

Otel Bilgisi
18 Kasım 2019 - 27 Kasım 2019

İki Kişilik Oda da

Kişi Başı

€1999.00

Tek Kişilik Oda da

Kişi Başı

€2699.00

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Kategoriler