Orta Avrupa Turu

Orta Avrupa Turu

 • Tur Detayları
 • Tur Programı
 • Dahiller/Hariçler
 • Otel Bilgisi
DAHİL OLANLAR
 • Gidiş Dönüş Uçak Bileti
 • Belirtilen Otellerde Konaklama
 • Sabah Kahvaltıları
 • Havalimanı Transferleri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Programda Olmayan Geziler
 • Rehber ve Şöfor Bahşişleri
 • Vize Takip Danışmanlık Ücreti
 • Fuar Giriş Bileti
1. Gün ( İstanbulBudapest )

Pasaport işlemlerini bitirdikten sonra uçağın kapısında rehberimizle buluşuyoruz. Ardından tarifeli sefer ile Budapeşte uçuşumuz gerçekleşiyor. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hakimiyetinde kalan şehirde Osmanlı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 odalı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Burçları, Zincirli Köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Citadella, Özgürlük Heykeli panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi (50 Euro) yemekli, içecekli, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Konaklama otelimizde.

2 Gün

Kahvaltıdan sonra ekstra Budapeşte Şaheserleri & Estergon & Visegrad  Gezisi (65 Euro). TBudapeşte şaheserleri turumuzda şehirde görülmesi gereken tüm noktalardan, rehberinizin eşliğinde şehrin merkez caddelerinden, Tuna kıyılarından, tarihi köprülerinden ve meydanlarından geçerek Kale bölgesini, Balıkçılar Burcu’nu, Matyas Kilisesi’ni ve Budapeste resmini en iyi görebileceğiniz ve çekebileceğiniz Citadella tepesine çıkacağız. Ardından bir ortaçağ kalesi ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Öğle yemeği sonrası Estergon Katedrali’ni, Osmanlı’dan kalan kalenin kalıntılarını geziyoruz. Tur bitiminde otele dönüyoruz. Akşam ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi (35 Euro). Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacağız. Tur sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.

3 Gün

Kahvaltıdan sonrası Viyana için yolculuğumuz başlıyor. Güzergah üzerinde ekstra Bratislava Gezisi (30 Euro). Bratislava, Slovakya Cumhuriyeti’nin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St.Martin Katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace ,Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Gezi bitiminde Viyana yolculuğumuz devam ediyor.  Varışımızla birlikte gerçekleştirilecek panoramik şehir turumuzda Hundertwasser House, Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Hofburg Sarayı ve Müzeler Bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam ekstra Avusturya Grinzing Gecesi Gezisi (50 Euro). Bu turumuzda Viyana merkezine 20 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing kasabasının küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıyoruz. Tur sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.

4 Gün

Kahvaltıdan sonra ekstra Liechtenstein Şatosu, Seegrotte, Mayerling, Heilingenkreuz Manastırı, Baden, Schönbrunn Sarayı Bahçeleri Gezisi (60 Euro). Bu turumuzda önce Liechtenstein Şatosu’nu daha sonra maden ocağı iken bir patlama neticesinde içine su dolarak yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş uçağı ürettikleri Seegrotte yer altı gölünü geziyoruz. Turumuzda yeraltı gölünde tekne ile gezinti de yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “Mayerling Faciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin sarayı olan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçelerinde serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler. Tur bitiminde otele dönüyoruz. Akşam ekstra Viyana Klasik Müzik Konseri Gezisi (55 Euro). Konaklama otelimizde.

5 Gün

Kahvaltıdan sonrası Prag için yolculuğumuz başlıyor. Güzergah üzerinde ekstra Cesky Kurumlov​ Gezisi (30 Euro). Bir Orta Çağ kasabası olan Cesky Kurumlov, Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Komünizmin en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Krumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov’a hayran kalacaksınız. Gezi bitiminde Prag yolculuğumuz devam ediyor.  Varışımızla birlikte gerçekleştirilecek panoramik şehir turumuzda Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan St. Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam ekstra Vltava Nehrinde Açık Büfe Yemekli Tekne Gezisi (45 Euro). Prag’ın muhteşem gece manzarasını müzikli açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Tur sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.

6 Gün

Kahvaltıdan sonra ekstra Loket - Karlovy Vary Kültür ve Alışveriş Turu Gezisi (60 Euro). Bu turumuzda Batı Bohemia‘nın Karlovy Vary bölgesinin en önemli turistik noktalarından biri olan Loket kasabasını ziyaret edeceğiz. Gotik mimarinin en güzel örneklerinden biri olan Loket Kalesi ve şehrini panoramik olarak göreceğiz. Ayrıca James Bond köyü olarak da bilinen Loket kasabası ünlü Casino Royal filminin bazı sahnelerinin çekildiği meşhur bir kasabadır. Loket gezimizin ardından 15 km sonra Çek Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri Karlovy Vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dvorak’ın, Mozart’ın, Goethe’nin, Beethoven’ın, Puşkin’in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granit, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. İçilebilir termal özelliği olan doğa harikası Karlovy Vary’de birbirinden şifalı ürünlerin, kremlerin satıldığı mağazaları rehberiniz eşliğinde gezebilirsiniz. Tur bitiminde otele dönüyoruz. Akşam ekstra Yemekli Ortaçağ Eğlencesi Gezisi (65 Euro). aklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda Çek mutfağının tatlarını deneme fırsatı yakalayacaksınız. Konaklama otelimizde.

7 Gün

Kahvaltıdan sonra ekstra Moritzburg Su Sarayı - Terezin Kampı & Dresden (Almanya) Kültür & Alışveriş Gezisi (120 Euro). Bu turumuzda Prag’a 150 km mesafedeki dünyanın en önemli su saraylarından biri olan Moritzburg Su Sarayı‘nı göreceğiz. Sakson krallarının yazlık sarayı ve Av köşkü olarak kullandığı bu saray, barok mimarinin en görkemli örneklerinden biridir. Buradaki serbest zamanımız ardından Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan muhteşem tarihi yapılarıyla Dresden şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl Terası, Kral yolu, Elbe Nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi, Semper Operası, eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Dünyaca ünlü elektronik, giyim, çikolata gibi markaların en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Tur bitiminde otele dönüyoruz. Akşam ekstra Yemekli Çek Yerel Folklor Gecesi Gezisi (45 Euro). Bu turumuzda lokal restoranda yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile Çek mutfağının tatlarını deneme fırsatı yakalayacaksınız. Konaklama otelimizde.

8 Gün ( Budapestİstanbul )

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Ardından rehberimizin belirleyeceği saatte buluşup havalimanına transfer oluyoruz. Tarifeli sefer ile İstanbul uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte turumuzun sonu.

Tur Detayları
Dahiller/Hariçler
DAHİL OLANLAR
 • Gidiş Dönüş Uçak Bileti
 • Belirtilen Otellerde Konaklama
 • Sabah Kahvaltıları
 • Havalimanı Transferleri
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Programda Olmayan Geziler
 • Rehber ve Şöfor Bahşişleri
 • Vize Takip Danışmanlık Ücreti
 • Fuar Giriş Bileti
Tur Programı
1. Gün ( İstanbulBudapest )

Pasaport işlemlerini bitirdikten sonra uçağın kapısında rehberimizle buluşuyoruz. Ardından tarifeli sefer ile Budapeşte uçuşumuz gerçekleşiyor. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hakimiyetinde kalan şehirde Osmanlı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 odalı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Burçları, Zincirli Köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Citadella, Özgürlük Heykeli panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi (50 Euro) yemekli, içecekli, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Konaklama otelimizde.

2 Gün

Kahvaltıdan sonra ekstra Budapeşte Şaheserleri & Estergon & Visegrad  Gezisi (65 Euro). TBudapeşte şaheserleri turumuzda şehirde görülmesi gereken tüm noktalardan, rehberinizin eşliğinde şehrin merkez caddelerinden, Tuna kıyılarından, tarihi köprülerinden ve meydanlarından geçerek Kale bölgesini, Balıkçılar Burcu’nu, Matyas Kilisesi’ni ve Budapeste resmini en iyi görebileceğiniz ve çekebileceğiniz Citadella tepesine çıkacağız. Ardından bir ortaçağ kalesi ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Öğle yemeği sonrası Estergon Katedrali’ni, Osmanlı’dan kalan kalenin kalıntılarını geziyoruz. Tur bitiminde otele dönüyoruz. Akşam ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi (35 Euro). Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacağız. Tur sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.

3 Gün

Kahvaltıdan sonrası Viyana için yolculuğumuz başlıyor. Güzergah üzerinde ekstra Bratislava Gezisi (30 Euro). Bratislava, Slovakya Cumhuriyeti’nin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St.Martin Katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace ,Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Gezi bitiminde Viyana yolculuğumuz devam ediyor.  Varışımızla birlikte gerçekleştirilecek panoramik şehir turumuzda Hundertwasser House, Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Hofburg Sarayı ve Müzeler Bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam ekstra Avusturya Grinzing Gecesi Gezisi (50 Euro). Bu turumuzda Viyana merkezine 20 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing kasabasının küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıyoruz. Tur sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.

4 Gün

Kahvaltıdan sonra ekstra Liechtenstein Şatosu, Seegrotte, Mayerling, Heilingenkreuz Manastırı, Baden, Schönbrunn Sarayı Bahçeleri Gezisi (60 Euro). Bu turumuzda önce Liechtenstein Şatosu’nu daha sonra maden ocağı iken bir patlama neticesinde içine su dolarak yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş uçağı ürettikleri Seegrotte yer altı gölünü geziyoruz. Turumuzda yeraltı gölünde tekne ile gezinti de yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “Mayerling Faciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin sarayı olan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçelerinde serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler. Tur bitiminde otele dönüyoruz. Akşam ekstra Viyana Klasik Müzik Konseri Gezisi (55 Euro). Konaklama otelimizde.

5 Gün

Kahvaltıdan sonrası Prag için yolculuğumuz başlıyor. Güzergah üzerinde ekstra Cesky Kurumlov​ Gezisi (30 Euro). Bir Orta Çağ kasabası olan Cesky Kurumlov, Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Komünizmin en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Krumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov’a hayran kalacaksınız. Gezi bitiminde Prag yolculuğumuz devam ediyor.  Varışımızla birlikte gerçekleştirilecek panoramik şehir turumuzda Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan St. Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam ekstra Vltava Nehrinde Açık Büfe Yemekli Tekne Gezisi (45 Euro). Prag’ın muhteşem gece manzarasını müzikli açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Tur sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.

6 Gün

Kahvaltıdan sonra ekstra Loket - Karlovy Vary Kültür ve Alışveriş Turu Gezisi (60 Euro). Bu turumuzda Batı Bohemia‘nın Karlovy Vary bölgesinin en önemli turistik noktalarından biri olan Loket kasabasını ziyaret edeceğiz. Gotik mimarinin en güzel örneklerinden biri olan Loket Kalesi ve şehrini panoramik olarak göreceğiz. Ayrıca James Bond köyü olarak da bilinen Loket kasabası ünlü Casino Royal filminin bazı sahnelerinin çekildiği meşhur bir kasabadır. Loket gezimizin ardından 15 km sonra Çek Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri Karlovy Vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dvorak’ın, Mozart’ın, Goethe’nin, Beethoven’ın, Puşkin’in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granit, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. İçilebilir termal özelliği olan doğa harikası Karlovy Vary’de birbirinden şifalı ürünlerin, kremlerin satıldığı mağazaları rehberiniz eşliğinde gezebilirsiniz. Tur bitiminde otele dönüyoruz. Akşam ekstra Yemekli Ortaçağ Eğlencesi Gezisi (65 Euro). aklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda Çek mutfağının tatlarını deneme fırsatı yakalayacaksınız. Konaklama otelimizde.

7 Gün

Kahvaltıdan sonra ekstra Moritzburg Su Sarayı - Terezin Kampı & Dresden (Almanya) Kültür & Alışveriş Gezisi (120 Euro). Bu turumuzda Prag’a 150 km mesafedeki dünyanın en önemli su saraylarından biri olan Moritzburg Su Sarayı‘nı göreceğiz. Sakson krallarının yazlık sarayı ve Av köşkü olarak kullandığı bu saray, barok mimarinin en görkemli örneklerinden biridir. Buradaki serbest zamanımız ardından Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan muhteşem tarihi yapılarıyla Dresden şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl Terası, Kral yolu, Elbe Nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi, Semper Operası, eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Dünyaca ünlü elektronik, giyim, çikolata gibi markaların en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Tur bitiminde otele dönüyoruz. Akşam ekstra Yemekli Çek Yerel Folklor Gecesi Gezisi (45 Euro). Bu turumuzda lokal restoranda yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile Çek mutfağının tatlarını deneme fırsatı yakalayacaksınız. Konaklama otelimizde.

8 Gün ( Budapestİstanbul )

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Ardından rehberimizin belirleyeceği saatte buluşup havalimanına transfer oluyoruz. Tarifeli sefer ile İstanbul uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte turumuzun sonu.

Otel Bilgisi
6 Temmuz 2019 - 13 Temmuz 2019

Gidiş Uçuş Bilgileri

IST Atatürk BUD Ferihegy

06-07-2019 11:55:00

Dönüş Uçuş Bilgileri

PRG Prague - Ruzyne Intl. IST Atatürk

13-07-2019 14:40:00

İki Kişilik Oda da

Kişi Başı

€449.00

Tek Kişilik Oda da

Kişi Başı

€649.00

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Kategoriler