AAOS 2022 Chicago

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı

Erken Rezervasyon Fırsatı

Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}] `dan Başlayan Fiyatlarla

 • Tur Detayları
 • Tur Programı
 • Oda Seçimi
 • Uçuş Bilgisi
 • Otel Bilgisi

AAOS 2022 Chicago – Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı

AAOS 2022 Chicago kongresi dünyanın en büyük ortopedi kongresine ev sahipliği yapıyor. Genel oturumlar, uygulamalı kurslar, konuk dersleri, eğitim programları ve canlı ameliyat seansları dahil olmak üzere en son bilimsel çalışmalara katılmak ve keşfetmek ister misiniz? Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen turumuza rezervasyon yaptırın.

Amerikan Ortopedi Toplantısı 22 - 26 Mart 2022 tarihleri arasında Amerika’nın Chicago şehrinde McCormick Place kongre merkezinde düzenlenecek ve dünyanın dört bir yanından gelen ortopedi sağlık profesyonellerini bir araya getirecektir.

Amerikan Ortopedi Cerrahları Toplantısı AAOS 2022 dünyanın çeşitli toplulukları arasında tartışmayı ve öğrenmeyi teşvik etmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen meslektaşlarınız ile bağlantı kurarken aynı zamanda da Mavi Rota Tour’un günlük Chicago Turu ile şehri keşfetmek gezmek ister misiniz? Alanında profesyonel ve lisanslı rehberlerimiz tüm kültürü en ince ayrıntısına kadar sizlere sunmaktadır. Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için hemen rezervasyon yaptırarak yerinizi ayırtın.

Not: AAOS 2022 Chicago için kontenjanlarımız sınırlıdır.

AAOS 2022 Chicago Tur Detayları

Amerika Vizesi

Tura katılmak için Amerika vizesi sahibi olmanız gereklidir. Vizesi olmayan kişi ve gruplar için Amerika vize işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amaca göre vizenizi https://mavirotatour.com/amerika-vize sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Chicago Otelleri

McCormick Place kongre alanına en yakın veya şehir merkezine yakın otel seçimi yapılmıştır.

Chicago Uçak Bileti

THY ile İstanbul – Chicago uçak bileti tura dahil edilmiştir. Uçak bileti için ekstra ücret talep edilmemektedir.

Chicago Havalimanı Transferi

Alanda bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Chicago Şehir Turu

Günübirlik olarak Chicago şehir turu profesyonel rehberimiz tarafından yapılacaktır.

İkramlar

Tur süresince sabah kahvaltıları, bulunan ülkeye ait kültürler tarafından Mavi Rota Tour tarafından sağlanacaktır.

AAOS 2022 Chicago Kongre Kayıt

AAOS 2022 Chicago kongre kaydınız yok ise Mavi Rota Tour tarafından sağlayabilirsiniz.

Grup İndirimi

10 kişi ve üzerinde grubunuz var ise size özel hazırladığımız teklifleri bizimle iletişime geçerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçerek AAOS 2022 Chicago Kongresi için 444 8 305’i arayarak erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

Amerika Birleşik Devletleri Vizesi Al
1. Gün İstanbulOrlando

21 MART 2022 
13.00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-5 seferi ile 15.00 Chicago hareket. Yerel saat 18.45 Chicago varış. Ardından 5 gece konaklama yapacağınız 4* The Whitehall Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

22 MART 2022 
AAOS 2022 kongresine katılım.

3 Gün

23 MART 2022 
AAOS 2022 kongresine katılım.

4 Gün

24 MART 2022 
AAOS 2022 kongresine katılım.

5 Gün

25 MART 2022 
AAOS 2022 kongresine katılım.

6 Gün Orlandoİstanbul

26 MART 2022 
Otelden çıkış işlemleri. Kongreye katılım / serbest zaman. 19.30 Chicago havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-6 seferi ile 21.40 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 16.10+1 (27 MART 2022) İstanbul’a varış ve tur sonu.

 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

 • Şartlar
 • Dahiller/Hariçler
 • Kongre Bilgisi
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

DAHİL OLANLAR
 • Belirtilen otellerde konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Kongre katılım ücreti
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
 • Sabah, öğlen ve akşam yemekleri
AAOS 2022 Chicago - The American Academy of Orthopaedic Surgeons Annual Meeting

AAOS 2022 Chicago

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı, AAOS  2022,  22 - 26 Mart 2022 tarihleri arasinda Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrindeki McCormick Place düzenlenecektir. Yıllık toplantıya katılarak dünyaca ünlü bir kentte dünyanın en büyük ortopedi buluşmasını deneyimlerinize katabilirsiniz. Kentin önde gelen toplantı ve fuar tesisi olan Orange County Convention Center, sahip olduğu tasarımı ve konumuyla Orlando’da eşsizdir. Yılda 200’ün üzerinde etkinliğe ve 1,4 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı AAOS 2022 sergi salonu, AAOS oturumları ve etkinliklerine giriş için yaka rozetleri gereklidir ve ücretli kayıt ile dağıtılmaktadır. Kaydınız ile birlikte Makale Sunumlarına, Sempozyumlara, Sergi Salonuna, Öne Çıkan Oturumlara Tam Erişim hakkı elde etmektesiniz. Ayrıca, Yıllık Toplantı onaylı otellere ulaşım servislerinden de yararlanabilirsiniz.

Yaka rozetinizi toplantıdan önce kaydettiyseniz ve aldıysanız, CME kredilerinizin tam katılım süreniz için sayılabilmesi için, Kayıt Masasına ulaşır ulaşmaz yaka rozetinizin tarayıcıdan geçtiğinden emin olunuz. Yıllık Toplantının birçok oturumunda, AAOS personeli rozeti tararken, biletlerinizi de oturum odasının kapısında toplayacaktır. Biletsiz oturumlara  geçilirken rozet tarama yapılmaktadır. Bu  işlem CME kredileriniz ile ilgili değildir.

Tüm Öğretim Kursu Dersleri (ICL'ler), Vaka Sunumları, Sergi Salonundaki Sanayi Oturumları, BioSkills Oturumları, Hemşirelik ve Döküm Kurslarına girmek için ek bir bilet satın alma gereklidir. Kurs biletleri kayıt ile birlikte satılır ve oturumun gerçekleşeceği zamana kadar herhangi bir süre zarfında kaydınıza eklenebilir. Yerinde bilet satışları sadece oturum başlamadan önce Kayıt Masasında yapılmaktadır. AAOS personeli bu oturumlara girişte bilet toplayacaktır. Giriş yapabilmek için gerçek bilete sahip olmanız gerekmektedir. Alındı makbuzları, e-postalar ve fotoğraflar bilet  olarak kabul edilmemektedir.

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı boyunca öğle yemeği bulmak artık daha kolay hale gelmiştir. Kutulu öğle yemeği ön kayıt yapılırken sipariş edilebilir. Ön kayıt işlemi sırasında, toplantı günü başına kutulanmış yedi farklı öğle yemeği arasından seçim yapabilirsiniz. Seçeneklerde, glutensiz ve vejetaryen seçenekler de mevcuttur.

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısının düzenleneceği Orlando şehri, Amerika Birleşik Devletleri’nin güneydoğusundaki Florida eyaletinin merkezinde 280.000 nüfuslu bir şehirdir.  Eğer son zamanlarda Orlando'ya gitmediyseniz, büyük bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Dünyanın Tema Parkı Başkenti olarak bilinse de; Orlando başlı  başına bir metropol kent haline gelmiştir. Kent yılda 50 milyon’dan fazla turist ağırlamaktadır. Son dönemde Worth dergisi tarafından "Amerika'daki En Dinamik Şehirler"  arasında gösterilmektedir. Şehirdeki heyecan verici gelişmeler arasından yeni restoranlar, eğlence seçenekleri ve birinci sınıf tema parklarını tercih edebilirsiniz.

AAOS 2022 Chicago Erken Rezervasyon Fırsatını Yakalamak ve Diğer Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak için 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Sektör
 • Kongre Tipi
  Orthopaedic Surgery
 • Ülke
  Amerika Birleşik Devletleri
 • Şehir
  Chicago
Tur Detayları

AAOS 2022 Chicago – Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı

AAOS 2022 Chicago kongresi dünyanın en büyük ortopedi kongresine ev sahipliği yapıyor. Genel oturumlar, uygulamalı kurslar, konuk dersleri, eğitim programları ve canlı ameliyat seansları dahil olmak üzere en son bilimsel çalışmalara katılmak ve keşfetmek ister misiniz? Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen turumuza rezervasyon yaptırın.

Amerikan Ortopedi Toplantısı 22 - 26 Mart 2022 tarihleri arasında Amerika’nın Chicago şehrinde McCormick Place kongre merkezinde düzenlenecek ve dünyanın dört bir yanından gelen ortopedi sağlık profesyonellerini bir araya getirecektir.

Amerikan Ortopedi Cerrahları Toplantısı AAOS 2022 dünyanın çeşitli toplulukları arasında tartışmayı ve öğrenmeyi teşvik etmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen meslektaşlarınız ile bağlantı kurarken aynı zamanda da Mavi Rota Tour’un günlük Chicago Turu ile şehri keşfetmek gezmek ister misiniz? Alanında profesyonel ve lisanslı rehberlerimiz tüm kültürü en ince ayrıntısına kadar sizlere sunmaktadır. Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için hemen rezervasyon yaptırarak yerinizi ayırtın.

Not: AAOS 2022 Chicago için kontenjanlarımız sınırlıdır.

AAOS 2022 Chicago Tur Detayları

Amerika Vizesi

Tura katılmak için Amerika vizesi sahibi olmanız gereklidir. Vizesi olmayan kişi ve gruplar için Amerika vize işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amaca göre vizenizi https://mavirotatour.com/amerika-vize sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Chicago Otelleri

McCormick Place kongre alanına en yakın veya şehir merkezine yakın otel seçimi yapılmıştır.

Chicago Uçak Bileti

THY ile İstanbul – Chicago uçak bileti tura dahil edilmiştir. Uçak bileti için ekstra ücret talep edilmemektedir.

Chicago Havalimanı Transferi

Alanda bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Chicago Şehir Turu

Günübirlik olarak Chicago şehir turu profesyonel rehberimiz tarafından yapılacaktır.

İkramlar

Tur süresince sabah kahvaltıları, bulunan ülkeye ait kültürler tarafından Mavi Rota Tour tarafından sağlanacaktır.

AAOS 2022 Chicago Kongre Kayıt

AAOS 2022 Chicago kongre kaydınız yok ise Mavi Rota Tour tarafından sağlayabilirsiniz.

Grup İndirimi

10 kişi ve üzerinde grubunuz var ise size özel hazırladığımız teklifleri bizimle iletişime geçerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçerek AAOS 2022 Chicago Kongresi için 444 8 305’i arayarak erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

Amerika Birleşik Devletleri Vizesi Al
Şartlar
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

Dahiller/Hariçler
DAHİL OLANLAR
 • Belirtilen otellerde konaklama
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Havalimanı vergileri
 • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Kongre katılım ücreti
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Şahsi harcamalar
 • Vize ücreti
 • Sabah, öğlen ve akşam yemekleri
Kongre Bilgisi
AAOS 2022 Chicago - The American Academy of Orthopaedic Surgeons Annual Meeting

AAOS 2022 Chicago

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı, AAOS  2022,  22 - 26 Mart 2022 tarihleri arasinda Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrindeki McCormick Place düzenlenecektir. Yıllık toplantıya katılarak dünyaca ünlü bir kentte dünyanın en büyük ortopedi buluşmasını deneyimlerinize katabilirsiniz. Kentin önde gelen toplantı ve fuar tesisi olan Orange County Convention Center, sahip olduğu tasarımı ve konumuyla Orlando’da eşsizdir. Yılda 200’ün üzerinde etkinliğe ve 1,4 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı AAOS 2022 sergi salonu, AAOS oturumları ve etkinliklerine giriş için yaka rozetleri gereklidir ve ücretli kayıt ile dağıtılmaktadır. Kaydınız ile birlikte Makale Sunumlarına, Sempozyumlara, Sergi Salonuna, Öne Çıkan Oturumlara Tam Erişim hakkı elde etmektesiniz. Ayrıca, Yıllık Toplantı onaylı otellere ulaşım servislerinden de yararlanabilirsiniz.

Yaka rozetinizi toplantıdan önce kaydettiyseniz ve aldıysanız, CME kredilerinizin tam katılım süreniz için sayılabilmesi için, Kayıt Masasına ulaşır ulaşmaz yaka rozetinizin tarayıcıdan geçtiğinden emin olunuz. Yıllık Toplantının birçok oturumunda, AAOS personeli rozeti tararken, biletlerinizi de oturum odasının kapısında toplayacaktır. Biletsiz oturumlara  geçilirken rozet tarama yapılmaktadır. Bu  işlem CME kredileriniz ile ilgili değildir.

Tüm Öğretim Kursu Dersleri (ICL'ler), Vaka Sunumları, Sergi Salonundaki Sanayi Oturumları, BioSkills Oturumları, Hemşirelik ve Döküm Kurslarına girmek için ek bir bilet satın alma gereklidir. Kurs biletleri kayıt ile birlikte satılır ve oturumun gerçekleşeceği zamana kadar herhangi bir süre zarfında kaydınıza eklenebilir. Yerinde bilet satışları sadece oturum başlamadan önce Kayıt Masasında yapılmaktadır. AAOS personeli bu oturumlara girişte bilet toplayacaktır. Giriş yapabilmek için gerçek bilete sahip olmanız gerekmektedir. Alındı makbuzları, e-postalar ve fotoğraflar bilet  olarak kabul edilmemektedir.

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı boyunca öğle yemeği bulmak artık daha kolay hale gelmiştir. Kutulu öğle yemeği ön kayıt yapılırken sipariş edilebilir. Ön kayıt işlemi sırasında, toplantı günü başına kutulanmış yedi farklı öğle yemeği arasından seçim yapabilirsiniz. Seçeneklerde, glutensiz ve vejetaryen seçenekler de mevcuttur.

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısının düzenleneceği Orlando şehri, Amerika Birleşik Devletleri’nin güneydoğusundaki Florida eyaletinin merkezinde 280.000 nüfuslu bir şehirdir.  Eğer son zamanlarda Orlando'ya gitmediyseniz, büyük bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Dünyanın Tema Parkı Başkenti olarak bilinse de; Orlando başlı  başına bir metropol kent haline gelmiştir. Kent yılda 50 milyon’dan fazla turist ağırlamaktadır. Son dönemde Worth dergisi tarafından "Amerika'daki En Dinamik Şehirler"  arasında gösterilmektedir. Şehirdeki heyecan verici gelişmeler arasından yeni restoranlar, eğlence seçenekleri ve birinci sınıf tema parklarını tercih edebilirsiniz.

AAOS 2022 Chicago Erken Rezervasyon Fırsatını Yakalamak ve Diğer Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak için 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Sektör
 • Kongre Tipi
  Orthopaedic Surgery
 • Ülke
  Amerika Birleşik Devletleri
 • Şehir
  Chicago
PAKET SEÇİMİ
Uçuş Bilgisi
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
Tur Programı
1. Gün İstanbulOrlando

21 MART 2022 
13.00 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-5 seferi ile 15.00 Chicago hareket. Yerel saat 18.45 Chicago varış. Ardından 5 gece konaklama yapacağınız 4* The Whitehall Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

2 Gün

22 MART 2022 
AAOS 2022 kongresine katılım.

3 Gün

23 MART 2022 
AAOS 2022 kongresine katılım.

4 Gün

24 MART 2022 
AAOS 2022 kongresine katılım.

5 Gün

25 MART 2022 
AAOS 2022 kongresine katılım.

6 Gün Orlandoİstanbul

26 MART 2022 
Otelden çıkış işlemleri. Kongreye katılım / serbest zaman. 19.30 Chicago havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-6 seferi ile 21.40 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 16.10+1 (27 MART 2022) İstanbul’a varış ve tur sonu.

Oda Seçimi
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
Otel Bilgisi
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Kategoriler