Aeedc Dubai 2024 Diş Hekimliği ve Diş Teknolojisi Fuarı

Aeedc Dubai 2024 Diş Hekimliği ve Diş Teknolojisi Fuarı

Aeedc Dubai 2024
Aeedc Dubai 2024
Aeedc Dubai 2024
Aeedc Dubai 2024
Aeedc Dubai 2024

Aeedc Dubai 2024 Fuar Turu

Aeedc Dubai 2024, diş hekimliği ve diş sağlığı endüstrisinin öncü etkinliklerinden biri olarak dikkat çekiyor. Mavi Rota Tour olarak, bu önemli etkinlikte sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Aeedc Dubai'de, sektördeki en son yenilikleri, teknolojileri ve tedavi yöntemlerini keşfetme fırsatını bulacak, uluslararası diş hekimliği uzmanlarıyla bir araya gelerek deneyimlerinizi paylaşacak ve işbirlikleri geliştireceksiniz. Unutulmaz bir etkinlik deneyimi için şimdi yerinizi ayırtın! Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize hemen ulaşın: 0332 350 8080

  • İstanbul - Dubai Uçak bileti, 
  • Dubai'de Konaklama, 
  • Dubai Havalimanı transferi, 
  • şehir turu ve Türkçe rehberlikten oluşan 

3 gece 4 günlük turumuz satıştadır. 

Diş Hekimliği ve Diş Teknolojisi Fuarı Aeedc Dubai 2024, 4 - 6 Şubat 2024 tarihleri arasında, Dubai International Convention & Exhibition Centre'da düzenlenmektedir. 

Tur Paketi Detayları

Uçak Bileti
Gününüzü en verimli şekilde değerlendirebileceğiniz şekilde uçuşunuzu planlıyoruz. Türk Havayolları başta olmak üzere, çeşitli ulusal ve uluslararası havayolu şirketlerinin Mavi Rota Tour’a özel fiyat avantajlarıyla uçuş rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Konaklama
Müşterilerimize konforlu bir konaklama deneyimi sunmak için, fuar alanına yakın veya şehir merkezinde yer alan prestijli otellerle özel anlaşmalar yapıyoruz.

Vize İşlemleri
Aeedc Dubai 2024 fuarı için Dubai vizesi almanız gerekmektedir. Pasaport bilgilerinizi alarak, önceden vize randevusu oluşturuyoruz ve mesleki statünüze göre gerekli vize evraklarını hazırlamanız için size rehberlik ediyoruz. Vize başvurunuzun tüm aşamalarını, evrak hazırlığından dosya takibine kadar titizlikle yönetiyoruz.

Ulaşım ve Rehberlik Hizmeti
Havalimanında özel şoförünüz ve rehberiniz tarafından karşılanarak, otele ve fuar alanına özel araçlarımızla transferinizi sağlıyoruz. Ayrıca, profesyonel tur rehberleri eşliğinde rehberlik hizmeti sunarak, seyahatinizin her anını keyifli ve verimli hale getiriyoruz.

Fuar Giriş Bileti
Aeedc Dubai 2024 fuar giriş biletinizi, tanıdığınız fuar katılımcılarından ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Bu mümkün değilse, biletinizi sizin için biz temin ediyoruz. Fuar giriş bileti, vize başvurunuzda gerekli olan en önemli evraklardan biridir.

Mavi Rota Tour Refakati
En az 20 kişilik gruplarda Mavi Rota Tour personeli başından sonuna kadar tura iştirak etmektedir.

Devlet Destekleri
En az 10 firma olmanız halinde, ticaret odaları veya esnaf sanatkarlar odaları üzerinden KOSGEB'e yurtdışı iş gezileri desteği başvurusunda bulunmanız için gerekli organizasyonu ve danışmanlığı sağlıyoruz.

Tur Sigortası
Mücbir sebepler, hastalık, adli, ölüm, vb. acil durumlarda turu VIP sigortası yaptırmanız halinde, ödediğiniz ücretin %30 kesintili iadesini almanızı sağlıyoruz.
Mavi Rota Tour ile seyahat etmenin ayrıcalığı, keyifli bir fuar turu deneyimi ve detaylar için hemen iletişime geçin: 0332 350 8080

Aeedc Dubai 2024Fuar Turunda Neden Mavi Rota Tour’u Tercih Etmelisiniz?
Mavi Rota Tour, 26 yıllık fuar turları tecrübesiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyor. Ticaret odaları ve diş hekimliği ve diş teknolojileri sektöründeki firmalar tarafından tercih edilen bir şirket olarak, uluslararası diş hekimliği ve diş teknolojileri fuar turlarında taleplerinizi anlayan uzman seyahat danışmanlarımızla yanınızdayız.

Dubai’de alışveriş, şehir turu, yemek organizasyonları gibi etkinliklerde profesyonel organizasyon ve rehberlik hizmetleri sunarak seyahatinizi keyifli hale getiriyoruz. Vize başvurularınızı fuardan en az 6-8 ay önce başlatarak tüm süreci sizin için kolaylaştırıyoruz.

*20 kişilik gruplarınızda bir kişiyi ücretsiz misafir ediyoruz ve toplu katılımlarınıza özel avantaj sağlıyoruz. 

Devamını Göster

Tarih ve Paket Seçimi

Tur programını ve daha fazla detayı görebilmek için paket seçiniz. Seçmek için aşağıdaki listeden paketlere tıklayınız.

4 Şubat 2025 - 7 Şubat 2025

İki Kişilik Oda / Kişi Başı: $1250.00

Tek Kişilik Oda / Kişi Başı: $1650.00

Seçili Paket Detayları