Kamu Çalışanları için Avustralya Vizesi

Kamu Çalışanları için Avustralya Vizesi

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Uçak Bileti Rezervasyonu

Mavi Rota tarafından sağlanacaktır

Otel Rezervasyonu

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Otel rezervasyonu konfirmesi Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Davetiye

Davetiye var ise ASLI (bağlı bulunduğu belediyeden çıkarılmış orjinal davetiye.Davet eden kişinin adres,irtibat bilgilerini içeren davetiye ile birlikte davet eden kişiye ait;oturma izni veya Almanya kimlik fotokopisi,pasaport fotokopisi,eğer masrafları karşılıyorsa ,son üç aylık maaş bordrosu da olmalıdır.)

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

SGK Hizmet Dökümü (4A)

SGK' dan imzalı ve kaşeli olarak temin edilmelidir.

Son 3 Aylık Maaş Bordrosu

Islak imzalı ve kaşeli olarak iş yerinden temin edilmelidir. 

Banka Hesap Dökümü

Bankadaki hesabınıza ait son 3 aylık hesap hareketlerini gösteren,içerisinde minimum 7000 TL bakiye bulunan yetkili imzalı- kaşeli,güncel hesap dökümü ( yetkililere ait imza sirküleriyle beraber,maksimum 1 hafta önce alınmış olmalıdır)

* İtalya ve İngiltere ve İrlanda Cumhuriyeti vize başvurularında son 6 aylık banka dökümü istenmektedir. 

Tapu - Ruhsat Fotokopileri

Var ise tapu - ruhsat fotokopileri,kira gelirini gösteren kontratlar dosyaya eklenebilir. 

Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

Nüfus müdürlüklerinden ya da e-devlet üzerinden temin edilebilir. 
Nüfus Aile Kayıt Örneği: Kendisi, Eşi, Çocukları, Anne / Babası ve Eski Eş / Eşlerine (isteğe bağlı) ait bilgileri içeren kayıtlardan oluşmaktadır. Yerleşim yeri bilgisini de içermesi gerekir.

Kimlik Fotokopisi

A4 kağıda alınız.

Biyometrik Fotoğraf

2 adet olmalıdır. Schengen başvurularında beyaz fon üzerine 3.5 cm x 4.5 cm., İngiltere ve Ameraka başvuralarında ise 5 cmm c 5 cmm ölçüsünde olmalıdır.

Kurum Kimlik Kartı Fotokopisi (Kamu Çalışanı)
İngilizce Çalışan İzin Dilekçesi
İngilizce Vize Talep Dilekçesi
Avustralya Başvuru Formu
Avustralya Bilgi Formu
Avustralya Vize Ücreti 198,00 $

Fiyata Dahil Olanlar: Konsolosluk Harcı, Aracı kurum Hizmet Bedeli, 6 gunluk seyahat sigorta bedeli, Kargo Ücretleri, Mavi Rota Tour Hizmet Bedeli, KDV

Avustralya güney yarımkürede yer alan bir ada ülkesidir. Biyoçeşitliliği ve doğal alanları ile sayısız milli park ve koruma alanı ile tam bir cennettir. Avustralya’nın Queensland sahili açıklarında bulunan Mercan Denizi’ndeki Büyük Set Resifi ya da Büyük Bariyer Resifi birbirinden ayrı 2.900 resif ve 900 adadan oluşur ve dünyanın en büyük resif sistemidir. Toplumsal alanın her alanında eşitlikçi bir yapıya sahip Avustralya’da 24 milyon insan yaşar. Resmi dil İngilizcedir ve para birimi olarak Avustralya doları kullanılmaktadır. Avustralya’nın başkenti Canberra ve en büyük şehri ise Sydney’dir.

Hint Okyanusu ve Atlas Okyanusu arasında bulunduğundan ülkenin büyük bölümünde tropikal iklim görülür. 1770 yılında James Cook’un adaya gelişinden itibaren İngilizlerin kolonyal çalışmaları hız kazanmış ve kıta uzun bir süre İngiliz sömürgesi altında kalmıştır. Avustralya ve Birleşik Krallık arasındaki son yasal bağ 1986 Avustralya Akti ile son bulmuştur.

Sizi Arayalım
Kategoriler