• Tur Detayları
 • Şartlar
 • Dahiller/Hariçler

Benelüx Avrupa'nın 3 ülkesinin önemli kentlerini bir araya toplayan bölgenin adıdır. Başkent Brüksel başta olmak üzere 5 farklı şehiri bu programda gezebilirsiniz. 

 

Belçika Vizesi Al
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

DAHİL OLANLAR
 • Tüm transferler
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Şehir turu
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Şehir vergileri
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı vergileri
 • Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Vize ücreti
 • Müze & ören yeri giriş ücretleri
 • Ekstra Turlar
 • Şahsi harcamalar
PAKET SEÇİMİ
 • Uçuş Bilgisi
 • Tur Programı
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
1. Gün İstanbulBrussels

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda saat 08.00'da hazır bulunulmasının ardından Pegasus Havayolları PC 801 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.00' da Brüksel'e hareket edeceğiz. Yerel saat 11:35'te Brüksel'e varıyoruz ve panaromik şehir turumuz başlıyor. Turumuz sırasında, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu gibi yerleri göreceğiz. Tur bitiminde otele geri dönüyoruz.

2 Gün

Kahvaltının ardından Brugge şehrine hareket ediyoruz. Brugge şehrinin manzarası yanında pazaryeri, panoramik olarak Belfry Kulesi görülecek. Sonrasında  Paris’e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Paris panoramik şehir turuna başlıyoruz. Opera Meydanı ve Binası, Concorde Meydanı, Tuilleries Bahçeleri, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe), Askeri Müze, Eiffel Kulesi, Napoléon'un mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Grand Palais, Madlen Kilisesi, Petit Palais, Comedie Francais, göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde otele geri dönüyoruz.

3 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris İkonları ve Seine Nehri turu. (80 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar dünyanın en sembolik yapılarından olan Eiffel Kulesi'ne çıkıyoruz. Ardından tekne ile Seine Nehri'nde gezinti. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek romantik, doyumsuz anlar yaşayacaksınız. Tekne gezintimiz boyunca görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Millet Meclisi, Conciergerie Hapishanesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz alışveriş cenneti Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Alışverişten sonra turumuzun sonuna geliyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turu (35 Euro). Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek ve Eiffel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lido Show (140 Euro) turu. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer.

4 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Disneyland çift park (130 Euro) veya Louvre ve Versailles turu. (150 Euro). Tur bitiminde otele transfer.

Disneyland turumuzda; Korsan Adası, Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. İsteyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii herşeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda ; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.

5 Gün

Kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket. Yol üzerinde Fransa’nın en güzel Ortaçağ şehirlerinden biri olan Metz’i ziyaret ediyor ve burada öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini ve Dükler Sarayı'nı görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele transfer.

6 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman ve ardından Remich & Schengen'e hareket. 3 Avrupa ülkesinin kesiştiği yer olan Moselle Nehri'nden geçip Schengen vize anlaşmasına ismini veren Schengen kasabasını ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Köln’e hareket. Varış sonrası yapılacak panoramik şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden Amsterdam panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. 

7 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Zaans schans turu. (75 Euro). Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Zaans turundaki ziyaret noktamız ise Avrupa'nın en güzel tema parkı. Tur sonrası Amsterdam'a hareket. Alışveriş ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Tur bitiminde otele transfer.

8 Gün

Kahvaltının ardından Delft’e hareket. Burası Delft Mavisine ismini veren mavimsi beyaz üzerine mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü. Kanalları ve köprüleri ve tipik Hollanda mimarisini yansıtan bozulmamış sokaklarıyla ziyaretçilerini kendine çeken Delft şehir turumuzun ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Rotterdam & Lahey Turuna katılabilirler (40 Euro). İlk durağı, İkinci Dünya Savaşı sırasında aldığı ağır hasar sebebiyle sil baştan inşa edilmiş Rotterdam, günümüzde Avrupa’nın en büyük liman kenti ve Hollanda’nın ikinci büyük şehri. Ülkenin modern tarzını en iyi yansıtan bu zengin ticaret ve lojistik şehrinde, adını hümanizm akımının öncülerinden Erasmus’dan alan, tek sütunlu yapısıyla görenlerin kuğuya benzettiği Erasmus Köprüsü, ünlü mimar Piet van Blom imzalı Floransa’da bulunan Ponte Vechio’dan ilham alınarak tasarlanmış küp evler ve Rotterdam limanı görülecek yerler arasında. Lahey Hollanda’nın en önemli şehirlerinden olan Lahey, Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket ediyoruz. Rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 1256 sefer sayısı ile 00:55’ de İstanbul’a uçuş ve 06:30’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

9 Gün

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda saat 08.00'da hazır bulunulmasının ardından Pegasus Havayolları PC 801 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.00' da Brüksel'e hareket edeceğiz. Yerel saat 11:35'te Brüksel'e varıyoruz ve panaromik şehir turumuz başlıyor. Turumuz sırasında, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu gibi yerleri göreceğiz. Tur bitiminde otele geri dönüyoruz.

10 Gün

Kahvaltının ardından Brugge şehrine hareket ediyoruz. Brugge şehrinin manzarası yanında pazaryeri, panoramik olarak Belfry Kulesi görülecek. Sonrasında  Paris’e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Paris panoramik şehir turuna başlıyoruz. Opera Meydanı ve Binası, Concorde Meydanı, Tuilleries Bahçeleri, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe), Askeri Müze, Eiffel Kulesi, Napoléon'un mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Grand Palais, Madlen Kilisesi, Petit Palais, Comedie Francais, göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde otele geri dönüyoruz.

11 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris İkonları ve Seine Nehri turu. (80 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar dünyanın en sembolik yapılarından olan Eiffel Kulesi'ne çıkıyoruz. Ardından tekne ile Seine Nehri'nde gezinti. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek romantik, doyumsuz anlar yaşayacaksınız. Tekne gezintimiz boyunca görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Millet Meclisi, Conciergerie Hapishanesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz alışveriş cenneti Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Alışverişten sonra turumuzun sonuna geliyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turu (35 Euro). Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek ve Eiffel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lido Show (140 Euro) turu. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer.

12 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Disneyland çift park (130 Euro) veya Louvre ve Versailles turu. (150 Euro). Tur bitiminde otele transfer.

Disneyland turumuzda; Korsan Adası, Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. İsteyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii herşeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda ; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.

13 Gün

Kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket. Yol üzerinde Fransa’nın en güzel Ortaçağ şehirlerinden biri olan Metz’i ziyaret ediyor ve burada öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini ve Dükler Sarayı'nı görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele transfer.

14 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman ve ardından Remich & Schengen'e hareket. 3 Avrupa ülkesinin kesiştiği yer olan Moselle Nehri'nden geçip Schengen vize anlaşmasına ismini veren Schengen kasabasını ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Köln’e hareket. Varış sonrası yapılacak panoramik şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden Amsterdam panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. 

15 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Zaans schans turu. (75 Euro). Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Zaans turundaki ziyaret noktamız ise Avrupa'nın en güzel tema parkı. Tur sonrası Amsterdam'a hareket. Alışveriş ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Tur bitiminde otele transfer.

16 Gün Brusselsİstanbul

Kahvaltının ardından Delft’e hareket. Burası Delft Mavisine ismini veren mavimsi beyaz üzerine mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü. Kanalları ve köprüleri ve tipik Hollanda mimarisini yansıtan bozulmamış sokaklarıyla ziyaretçilerini kendine çeken Delft şehir turumuzun ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Rotterdam & Lahey Turuna katılabilirler (40 Euro). İlk durağı, İkinci Dünya Savaşı sırasında aldığı ağır hasar sebebiyle sil baştan inşa edilmiş Rotterdam, günümüzde Avrupa’nın en büyük liman kenti ve Hollanda’nın ikinci büyük şehri. Ülkenin modern tarzını en iyi yansıtan bu zengin ticaret ve lojistik şehrinde, adını hümanizm akımının öncülerinden Erasmus’dan alan, tek sütunlu yapısıyla görenlerin kuğuya benzettiği Erasmus Köprüsü, ünlü mimar Piet van Blom imzalı Floransa’da bulunan Ponte Vechio’dan ilham alınarak tasarlanmış küp evler ve Rotterdam limanı görülecek yerler arasında. Lahey Hollanda’nın en önemli şehirlerinden olan Lahey, Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket ediyoruz. Rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 1256 sefer sayısı ile 00:55’ de İstanbul’a uçuş ve 06:30’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

 • Oda Seçimi
 • Otel Bilgisi
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

Tur Detayları

Benelüx Avrupa'nın 3 ülkesinin önemli kentlerini bir araya toplayan bölgenin adıdır. Başkent Brüksel başta olmak üzere 5 farklı şehiri bu programda gezebilirsiniz. 

 

Belçika Vizesi Al
Şartlar
İPTAL

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

ÇOCUK İNDİRİMİ

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

SORUMLULUK SINIRLARI

Mavirotatur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar doğrultusunda gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlar veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflara bilmektedir.

Dahiller/Hariçler
DAHİL OLANLAR
 • Tüm transferler
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferler
 • Şehir turu
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Şehir vergileri
 • Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı vergileri
 • Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
HARİÇ OLANLAR
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Vize ücreti
 • Müze & ören yeri giriş ücretleri
 • Ekstra Turlar
 • Şahsi harcamalar
PAKET SEÇİMİ
Uçuş Bilgisi
 • [{item.boarding_code}] [{item.boarding_name}] [{item.landing_code}] [{item.landing_name}]
  [{ item.take_off }]
Tur Programı
1. Gün İstanbulBrussels

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda saat 08.00'da hazır bulunulmasının ardından Pegasus Havayolları PC 801 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.00' da Brüksel'e hareket edeceğiz. Yerel saat 11:35'te Brüksel'e varıyoruz ve panaromik şehir turumuz başlıyor. Turumuz sırasında, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu gibi yerleri göreceğiz. Tur bitiminde otele geri dönüyoruz.

2 Gün

Kahvaltının ardından Brugge şehrine hareket ediyoruz. Brugge şehrinin manzarası yanında pazaryeri, panoramik olarak Belfry Kulesi görülecek. Sonrasında  Paris’e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Paris panoramik şehir turuna başlıyoruz. Opera Meydanı ve Binası, Concorde Meydanı, Tuilleries Bahçeleri, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe), Askeri Müze, Eiffel Kulesi, Napoléon'un mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Grand Palais, Madlen Kilisesi, Petit Palais, Comedie Francais, göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde otele geri dönüyoruz.

3 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris İkonları ve Seine Nehri turu. (80 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar dünyanın en sembolik yapılarından olan Eiffel Kulesi'ne çıkıyoruz. Ardından tekne ile Seine Nehri'nde gezinti. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek romantik, doyumsuz anlar yaşayacaksınız. Tekne gezintimiz boyunca görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Millet Meclisi, Conciergerie Hapishanesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz alışveriş cenneti Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Alışverişten sonra turumuzun sonuna geliyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turu (35 Euro). Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek ve Eiffel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lido Show (140 Euro) turu. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer.

4 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Disneyland çift park (130 Euro) veya Louvre ve Versailles turu. (150 Euro). Tur bitiminde otele transfer.

Disneyland turumuzda; Korsan Adası, Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. İsteyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii herşeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda ; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.

5 Gün

Kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket. Yol üzerinde Fransa’nın en güzel Ortaçağ şehirlerinden biri olan Metz’i ziyaret ediyor ve burada öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini ve Dükler Sarayı'nı görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele transfer.

6 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman ve ardından Remich & Schengen'e hareket. 3 Avrupa ülkesinin kesiştiği yer olan Moselle Nehri'nden geçip Schengen vize anlaşmasına ismini veren Schengen kasabasını ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Köln’e hareket. Varış sonrası yapılacak panoramik şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden Amsterdam panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. 

7 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Zaans schans turu. (75 Euro). Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Zaans turundaki ziyaret noktamız ise Avrupa'nın en güzel tema parkı. Tur sonrası Amsterdam'a hareket. Alışveriş ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Tur bitiminde otele transfer.

8 Gün

Kahvaltının ardından Delft’e hareket. Burası Delft Mavisine ismini veren mavimsi beyaz üzerine mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü. Kanalları ve köprüleri ve tipik Hollanda mimarisini yansıtan bozulmamış sokaklarıyla ziyaretçilerini kendine çeken Delft şehir turumuzun ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Rotterdam & Lahey Turuna katılabilirler (40 Euro). İlk durağı, İkinci Dünya Savaşı sırasında aldığı ağır hasar sebebiyle sil baştan inşa edilmiş Rotterdam, günümüzde Avrupa’nın en büyük liman kenti ve Hollanda’nın ikinci büyük şehri. Ülkenin modern tarzını en iyi yansıtan bu zengin ticaret ve lojistik şehrinde, adını hümanizm akımının öncülerinden Erasmus’dan alan, tek sütunlu yapısıyla görenlerin kuğuya benzettiği Erasmus Köprüsü, ünlü mimar Piet van Blom imzalı Floransa’da bulunan Ponte Vechio’dan ilham alınarak tasarlanmış küp evler ve Rotterdam limanı görülecek yerler arasında. Lahey Hollanda’nın en önemli şehirlerinden olan Lahey, Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket ediyoruz. Rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 1256 sefer sayısı ile 00:55’ de İstanbul’a uçuş ve 06:30’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

9 Gün

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda saat 08.00'da hazır bulunulmasının ardından Pegasus Havayolları PC 801 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.00' da Brüksel'e hareket edeceğiz. Yerel saat 11:35'te Brüksel'e varıyoruz ve panaromik şehir turumuz başlıyor. Turumuz sırasında, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu gibi yerleri göreceğiz. Tur bitiminde otele geri dönüyoruz.

10 Gün

Kahvaltının ardından Brugge şehrine hareket ediyoruz. Brugge şehrinin manzarası yanında pazaryeri, panoramik olarak Belfry Kulesi görülecek. Sonrasında  Paris’e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Paris panoramik şehir turuna başlıyoruz. Opera Meydanı ve Binası, Concorde Meydanı, Tuilleries Bahçeleri, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe), Askeri Müze, Eiffel Kulesi, Napoléon'un mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Grand Palais, Madlen Kilisesi, Petit Palais, Comedie Francais, göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde otele geri dönüyoruz.

11 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris İkonları ve Seine Nehri turu. (80 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar dünyanın en sembolik yapılarından olan Eiffel Kulesi'ne çıkıyoruz. Ardından tekne ile Seine Nehri'nde gezinti. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek romantik, doyumsuz anlar yaşayacaksınız. Tekne gezintimiz boyunca görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Millet Meclisi, Conciergerie Hapishanesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz alışveriş cenneti Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Alışverişten sonra turumuzun sonuna geliyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turu (35 Euro). Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek ve Eiffel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lido Show (140 Euro) turu. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer.

12 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Disneyland çift park (130 Euro) veya Louvre ve Versailles turu. (150 Euro). Tur bitiminde otele transfer.

Disneyland turumuzda; Korsan Adası, Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. İsteyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii herşeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda ; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.

13 Gün

Kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket. Yol üzerinde Fransa’nın en güzel Ortaçağ şehirlerinden biri olan Metz’i ziyaret ediyor ve burada öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini ve Dükler Sarayı'nı görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele transfer.

14 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman ve ardından Remich & Schengen'e hareket. 3 Avrupa ülkesinin kesiştiği yer olan Moselle Nehri'nden geçip Schengen vize anlaşmasına ismini veren Schengen kasabasını ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Köln’e hareket. Varış sonrası yapılacak panoramik şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden Amsterdam panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. 

15 Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Zaans schans turu. (75 Euro). Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Zaans turundaki ziyaret noktamız ise Avrupa'nın en güzel tema parkı. Tur sonrası Amsterdam'a hareket. Alışveriş ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Tur bitiminde otele transfer.

16 Gün Brusselsİstanbul

Kahvaltının ardından Delft’e hareket. Burası Delft Mavisine ismini veren mavimsi beyaz üzerine mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü. Kanalları ve köprüleri ve tipik Hollanda mimarisini yansıtan bozulmamış sokaklarıyla ziyaretçilerini kendine çeken Delft şehir turumuzun ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Rotterdam & Lahey Turuna katılabilirler (40 Euro). İlk durağı, İkinci Dünya Savaşı sırasında aldığı ağır hasar sebebiyle sil baştan inşa edilmiş Rotterdam, günümüzde Avrupa’nın en büyük liman kenti ve Hollanda’nın ikinci büyük şehri. Ülkenin modern tarzını en iyi yansıtan bu zengin ticaret ve lojistik şehrinde, adını hümanizm akımının öncülerinden Erasmus’dan alan, tek sütunlu yapısıyla görenlerin kuğuya benzettiği Erasmus Köprüsü, ünlü mimar Piet van Blom imzalı Floransa’da bulunan Ponte Vechio’dan ilham alınarak tasarlanmış küp evler ve Rotterdam limanı görülecek yerler arasında. Lahey Hollanda’nın en önemli şehirlerinden olan Lahey, Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket ediyoruz. Rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 1256 sefer sayısı ile 00:55’ de İstanbul’a uçuş ve 06:30’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

Oda Seçimi
 • Double Oda (2 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.double}]
 • Single Oda (1 Kişik)
  Kişi Başı [{Package.detail.price.price_type +''+ Package.detail.price.single}]
 • Çocuk
  Fiyat Sorunuz
  Fiyat Sorunuz
Otel Bilgisi
[{Package.detail.price.hotel.name}]

[{Package.detail.price.hotel.desc}]

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Kategoriler