Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi 18 Yaş Altı Çocuklar ve Öğrenciler için

Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi 18 Yaş Altı Çocuklar ve Öğrenciler için

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Kimlik Fotokopisi

A4 kağıda alınız.

Biyometrik Fotoğraf

2 adet olmalıdır. Schengen başvurularında beyaz fon üzerine 3.5 cm x 4.5 cm., İngiltere ve Ameraka başvuralarında ise 5 cmm c 5 cmm ölçüsünde olmalıdır.

Noter Onaylı Muvafakatname (18 Yaş Altı Çocuk)

Yalnız seyahat edecekse her iki ebeveyninden,ebeveynlerden biriyle seyahat edecekse seyahatte bulunmayacak olan diğer ebeveyninden alınmış noter onaylı muvaffakatname ASLI ve fotokopisi.

* Bazı ülkeler (Almanya) başvuralarda seyahat eden ebeveynden de muvaffakatname istemektedir. Detaylı bilgi için lütfen bize danışınız.

Birleşik Arap Emirlikleri Arap yarımadasında bulunan 7 emirlikten meydana gelmiştir. İngilizlerin 1971 yılında Basra Körfezi’nden çekilmesinden sonra oluşmuştur. Ülke dünyadaki en zengin petrol yataklarına sahiptir ve dışarıdan çok göç alır. Ülkenin başkenti ve 2. Büyük emirliği Abu Dhabi, en büyük emirliği ise aynı zamanda turistik bir merkez olan Dubai’dir. Yaklaşık 10 milyon insanın yaşadığı ülkede kullanılan para birimi dirhemdir. Ülke yıl boyunca kurak ve sıcak iklimin etkisi altındadır ve özellikle yaz aylarında sıcaklıklar aşırı yükselmektedir.

Sizi Arayalım
Kategoriler