İş İnsanları için Ticari Cezayir Vizesi

İş İnsanları için Ticari Cezayir Vizesi

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Vergi Levhası

Vergi Levhası 2019 yılını da içermelidir

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Vize Talep Dilekçesi

Örneği tarafımızdan sağlanacaktır. İş yeri sahipleri şirket antetli kağıdına yazmalıdır.

Uçak Bileti Rezervasyonu

Mavi Rota tarafından sağlanacaktır

Otel Rezervasyonu

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Otel rezervasyonu konfirmesi Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Ticaret Sicil Gazetesi Fotokopisi
Firma Yetkililerine Ait İmza Sirküleri Fotokopisi
Firmaya Ait Ticaret Odası Faaliyet Belgesi - Sicil Kayıt Sureti

3 aydan eski olmamalıdır. Islak imzalı ve kaşeli olmalıdır.

Banka Hesap Dökümü

Bankadaki hesabınıza ait son 3 aylık hesap hareketlerini gösteren,içerisinde minimum 7000 TL bakiye bulunan yetkili imzalı- kaşeli,güncel hesap dökümü ( yetkililere ait imza sirküleriyle beraber,maksimum 1 hafta önce alınmış olmalıdır)

* İtalya ve İngiltere ve İrlanda Cumhuriyeti vize başvurularında son 6 aylık banka dökümü istenmektedir. 

Biyometrik Fotoğraf

2 adet olmalıdır. Schengen başvurularında beyaz fon üzerine 3.5 cm x 4.5 cm., İngiltere ve Ameraka başvuralarında ise 5 cmm c 5 cmm ölçüsünde olmalıdır.

Çiftçilik Belgesi

Bağlı bulunduğu Ziraat odası tarafından onaylanmış

Fuar Giriş Bileti

Ticari başvurular için katılımcı şirket adına fuar standı belgeleri, fuar standı için yapılan ödeme veya banka dekontu veya fuar giriş kartı veya bileti

Davetiye (Ticari)

Davet eden Almanya şirketinden davet yazısı;antetli,kaşeli ve imzalı olmalı,şirket adres,irtibat bilgilerini,seyahatin amacını,süresini,irtibat kurulacak kişi bilgisini mutlaka içermelidir.Eğer davetiye gönderen firma konaklama,seyahat masraflarını karşılıyorsa bununla ilgili belgeleri de içermelidir. 

Vize Başvuru Formu

Cezayir Kuzey Afrika’da yer alır ve Afrika’nın en büyük ülkesidir. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır ve bu sebeple kültürel hazineleri zengindir. Sahra Çölü’nü develerle gezmek harika bir tecrübedir. Ülkenin başkenti Cezayir deniz ile çölün buluştuğu bir şehirdir ve Akdeniz kıyısında bulunur. Cezayir’in dar sokakları hem Osmanlı’nın hem de uzun yıllar sömürgesi altında kaldığı Fransa’nın izlerini taşır ve bu da ülkeye ve Cezayir şehrine kendine has bir hava katar. Cezayir 1960 yılında uzun süren bir kurtuluş mücadelesinden sonra bağımsızlığına kavuşmuştur. Resmi dil Arapçadır ancak Fransızca ve Berberce de kullanılan diller arasındadır. Para birimi olarak Cezayir Dinarı kullanılır. Ülkenin kuzeyinde doğal olarak Akdeniz iklimi görülür ve güney kısmı ise çöl ikliminin etkisi altındadır.

Sizi Arayalım
Kategoriler