İş İnsanları için Turistik Rusya Vizesi

İş İnsanları için Turistik Rusya Vizesi

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Kimlik Fotokopisi

A4 kağıda alınız.

Biyometrik Fotoğraf

2 adet olmalıdır. Schengen başvurularında beyaz fon üzerine 3.5 cm x 4.5 cm., İngiltere ve Ameraka başvuralarında ise 5 cmm c 5 cmm ölçüsünde olmalıdır.

Rusya Vize Ücreti 3 Aylık 330,00 $

Rusya Vize Ücreti Yıllık 600,00 $

Fiyata Dahil Olanlar: Konsolosluk Harcı, Aracı kurum Hizmet Bedeli, 6 gunluk seyahat sigorta bedeli, Kargo Ücretleri, Mavi Rota Tour Hizmet Bedeli, KDV

 

Dünyanın en geniş topraklara sahip ülkesi Rusya dünya yüz ölçümünün sekizde birini kaplıyor ve Doğu Avrupa’nın büyük bir kısmından Kuzey Asya’nın tamamına uzanıyor.14 ülkeyle sınır komşusu olan Rusya Bizans ve Slav kültürünün harmanladığı mimarisi, kültürü ve sanatı ile birçok turisti kendine çekiyor. Ülkede yaklaşık 150 milyon insan yaşıyor. Ruslar nüfusun yüzde 77’lik bir kısmını oluştururken kalan kısmı ise 182 farklı etnik grup oluşturuyor. Dünyanın en büyük orman rezervlerine sahip ülke karbondioksit emme bakımından Amazon’dan sonra ikinci. Ülkede 40 dan fazla milli park ve 100’den fazla doğal koruma alanı bulunmakta. Ülkede görülen iklim kuzeyden güneye değişkenlik gösteriyor. Sochi şehrinde sıcaklık +5 derece olabilirken Yakutia şehrinde -50 dereceye ulaşabiliyor.  Ülkenin başkenti Moskova ve kullanılan para birimi ruble.

1917 yılında çıkan Rus Devrimi ile Lenin önderliğinde Sovyetler Birliği olan ülke 1991 yılında dağıldı ve Rusya Federasyonu kuruldu.  

Sizi Arayalım
Kategoriler