Yükleniyor...

Interlift Augsburg 2019

Augsburg
3 Gece - 4 Gün

EUR 500.00

' den başlayan fiyatlarla

Uluslararası Asansör, Bileşen ve Aksesuar Fuarı Interlift Augsburg 2019, 1991 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Augsburg şehrinde Messe Augsburg fuar alanında düzenlenmektedir.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - MUC Atatürk / Franz Josef Strauss

15 Ekim 2019

MUC - IST Franz Josef Strauss / Atatürk

18 Ekim 2019

ODA SEÇENEKLERİ
Double

EUR 500.00

-
Kişi
+
Single

EUR 620.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

EUR 0.00

2-6 Yaş

EUR 0.00

6-12 Yaş

EUR 0.00


0

Interlift Augsburg 2019 Tur Programı

15 EKİM 2019
05.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1629 seferi ile 06.45 Münih hareket.08.30 Münih varış. Tren ile  1,5 saat sonra Augsburg’a varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Ibis Styles Kaufbeuren Allagau vb. otele giriş ve konaklama. Ardından Interlift Augsburg fuar ziyareti.

16 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası Interlift Augsburg fuar ziyareti.

17 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası Interlift Augsburg fuar ziyareti.

18 EKİM 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. Tren ile Münih’e gidiş. 16.30 Münih  havalimanında bulunma. Türk havayolları TK-1636 seferi ile 18.30 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. 22.05 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

interlift

Augsburg

Uluslararası Asansör, Bileşen ve Aksesuar Fuarı Interlift Augsburg 2019, 1991 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Augsburg şehrinde Messe Augsburg fuar alanında düzenlenmektedir. Uluslararası bir ticaret fuarı olup, başlıca ürün dalları; nakliye, depolama, lojistik, malzeme taşıma, ihtisas teknik fuarları, yapı ve inşaattır. Bir önceki fuara 23097 fuar alanına, 556 yabancı ve ulusal katılımcı, 19215 yabancı ve ulusal ziyaretçi katılmıştır. Fuarda sergilenen ürünler; asansörler, bileşenler, sürücüler, şaft donanımları, kontrol donanımları, kabinler, denge ağırlık sistemleri, göstergeler, hidrolik, yürüyen merdivenler ve taksi yolları, izleme, otopark teknolojisi. Neredeyse yıllık bazda, yeni asansör fuarları ortaya çıkmaktadır. Şu anda dünya çapında neredeyse yirmi bir başarı ile sektörün dikkatini çekmek için yarışan yaklaşık yirmi olay olması gerekir. Bu gelişmeden etkilenmeyen böyle bir olay bizi yeni rekor değerlerle etkilemeye devam ediyor. Interlift'in devam eden başarısının temel nedeni, tartışmasız yüksek düzeyde uluslararasılık ve konukların uzmanlığıdır.

Dünya çapında, Interlift Augsburg 2019 önde gelen fuarlarına aittir. Her iki yılda bir, lider üreticiler ürün yeniliklerini ve asansör teknolojisi ile ilgili en yeni trendleri sunmaktadır. İklim değişikliği zamanlarında, enerji tasarrufu olanakları da bu sektörde önemli bir rol oynayacaktır.

Augsburg Interlift Asansör Fuarı’na 42 firmayla katılan Türkiye ilk dört ülke arasına girdi.  Almanya’nın Augsburg kentinde iki yılda bir düzenlenen Interlift Asansör Fuarı, 43 farklı ülkeden 541 katılımcı firma ile önceki gün kapılarını açtı.

Sektörün en önemli fuarları arasında sayılan ve katılımcılarının yüzde 70'inin Almanya dışından geldiği uluslararası Interlift Fuarı, yarın akşama kadar açık kalacak.
Ev sahibi Almanya’nın 160 katılımcı firma ile ilk sırayı aldığı fuarda, ikinci sırada 91 firmayla İtalya, üçüncü sırada 62 firmayla Çin yer aldı. 

Türkiye ise Interlift 2015'e gönderdiği 42 katılımcı firma ile bu yıl dördüncü sıraya yerleşerek bu alandaki iddiasını pekiştirdi. Interlift'te ürünlerini sergileyen Türk firma temsilcileri, bu sayede hem yeni pazarlardan müşteri kazandıklarını, hem de firma prestijlerini artırdıklarını vurguladılar.

2003 yılında Türkiye'de zorunlu hale gelen Avrupa Asansör Standardı‘na uygun ürünler üreten seçkin Türk asansör firmaları, artık sadece Türkiye'ye yakın ülkelere değil, uzak bölgelere de ihracat yapıyor. 

Kendi alanlarında dünyaca tanınmış firmalar arasına girmiş pekçok Türk asansör firmamız var. İstanbul'da elektronik asansör kumanda sistemleri ve motor sürücüleri üreten Mikel Elektronik bunlar arasında. Firmanın kurucu ortağı Nihat Güven, Ortadoğu, Balkanlar, Yakındoğu, Doğu Avrupa gibi bölgelerin yanı sıra Afrika, Hindistan ve Güney Amerika gibi pazarlara da ürünlerini ihraç ettiklerini belirtti. Motor üreticisi Akar, tüm sektöre üretim yapan Ametal, özellikle butonyer konusunda uzman olan Genemek ile İleri, kumanda sistemleri ve sürücü tasarımcısı ve üreticisi Mik-el, kapı ve kabin üreticileri Merih ile Mekisan  ve kablo üreticisi Nergiz gibi firmalar dünya çapında kabul gören ürünleriyle Interlift'te yer alan önemli Türk firmalarından bazıları. Asansör sektöründe güçlü olan Çin firmalarına karşı, coğrafi yakınlığın getirdiği kısa teslim süreleri ve düşük nakliye maliyetleri ile Türk firmaları, artık Avrupa, Afrika ve Ortadoğu pazarında da ciddi bir aktör haline geldi.
Bu yılki fuarda, asansör sektöründe geçen yıl belirlenen yeni standartlara uygun çözüm önerileri sunan asansör sistemleri büyük ilgi topladı. 
Özellikle, güvenliği arttırarak dizaynı da yenilenen kumanda sistemleri, kabin kapıları ve tekniği, kumanda panelleri dikkat çekti . Duyma zorluğu olan kişilere yönelik sesli modül çözümleri ve enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatmalar da beğeni kazandı.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
539  
Ziyaretçi Sayısı:
27186  
İnternet Sitesi:
http://www.interlift.de  
Email:
[email protected]  

Interlift Augsburg 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
Germany  
Şehir:
Augsburg  
Telefon:
+49 (0)821/2572-0  
Fax:
+49 (0)821/2572-105 
Adres:
Am Messezentrum 5  

Interlift Augsburg 2019

Augsburg
3 Gece - 4 Gün

EUR 500.00

' den başlayan fiyatlarla