Kurumsal

MAVI ROTA TOUR;

A grubu Turizm Seyahat Acentası' dır ve aynı zamanda IATA  üyesidir  ,

Mavi Rota Tour 2011 yılında Konya’da   kurulmuştur. İzmir ve İstanbul ‘ da tecrübelerimizi ve kalite farklılıklarımızı, merkez ofisimizin dışında, temsilciliklerimiz ile sürdürmekteyiz. Kısa bir süre sonra şubeleşme sürecine girerek yeni şubeleri ile size en yakın noktalarda hizmet verme yönünde, emin adımlarla ilerlemektedir. 

Mavirota Tour, kurucusu ve  tüm çalışanları , farklı yetenekleri , deneyimleri ve analitik düşünme yetileri ile müşteri ve organizasyonun gerekliliklerini en üst düzeyde karşılamak üzere bir araya gelen, uzun yıllara dayanan, yaratıcı ve yönlendirici bir ekipten oluşmaktadır. Amaçlarını, turistik seyahatlerin yanında, ticari organizasyonlar ve kongre organize etmek olarak belirlemiştir.
Mavirota Tour taahhüt ettiği hizmetlerinde, teknoloji ve profesyonelliği öncelik olarak görmüştür.      

Çağımızın gerektirdiği marketing’e önem verip, yazılım programlarına ve istihdama yatırım yaparak,  hizmet ağını sürekli geliştirmektedir.
Değer verdiğimiz en önemli husus, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle olan ilişkilerde, ticaretten dostluğu, düşünce beraberliğinden güven ve kaliteyi, her zaman barındırmaktır. Bu düşünceden yola çıkarak, Mavirota Tour dürüstlüğü, güveni, saygıyı ve dostluk ilkelerini, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve sizleri eşit mesafede benimsemektedir.
Genç ve yenilikçi olan firmamız, müşteri ağını her yıl artırarak ortalama yıllık  5000-7000  kişiye fuar, otel, uçak bileti ve kurumsal firmalara toplantı, etkinlik yönetimi ve yurtdışı seyahatler gibi konularda çözüm ortaklığı yapıp, bir çok hizmetlerimiz ile, güvenilir hizmet sağlamıştır. 

Türkiye’de bir çok STK tarafından bilinirliğimiz olup, en çok müşteri portföyümüz kurumsal şirketler, ticaret & sanayi odaları ve dernekler  olmuştur.


HEDEFİMİZ;

Hizmet ağımızı, ilgili tüm kurumsal firmalara ve STK’lara ulaştırarak, kısa sürede  Türkiye’nin önde gelen markaları arasına girmektir. 
KALİTE ANLAYIŞIMIZ; Aldığımız takdir ve övgülerle, yıldan yıla daha da güçlenerek, sizlere katkıda bulunurken, turizm sektörüne ivme kazandırmaya çalışmaktır.

TERCIH EDILME NEDENLERIMIZ,
• Seyahat ve Organizasyon planlamasinda , sizin için en iyi seçenekleri düşünür ve size en uygun koşullarda sunarız,

• 7/24 hizmet destek ile siz müşterilerimize anında yanıt veririz.

• Her türlü imkan ve kolaylığı sağlar, planlarınızda aksamaya yer vermeyiz.

• Havayolları kurumsal müşterilerine, IATA üyesi güvenilir havayolları üzerinden indirimli  biletler sağlarız. Yani kısacası, sizlerin memnuniyeti için hizmetin sınırlarını zorlarız.   

Sizi Arayalım
Kategoriler