Yükleniyor...

Tuttofood Milan 2019

Milan
3 Gece - 4 Gün

Fiera Milano tarafından organize edilen TUTTOFOOD, 6 - 9 Mayıs 2019 tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenecektir. Bu etkinlik yiyecek ve içeceğe yönelik uluslararası B2B fuarıdır.

Daha Fazla

Tuttofood Milan 2019 Tur Programı

06 MAYIS 2019
10.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk havayolları TK-1895 seferi ile 12.05 Milano hareket.14.00 Milano varış. Ardından Tuttofood Milan fuar ziyareti. Akşam 3 gece konaklama yapacağınız 4* Ibis Styles Milano Melegnano vb. otele giriş ve konaklama.

07 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Tuttofood Milan fuar ziyareti.

08 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Tuttofood Milan fuar ziyareti.

09 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış islemleri. 13.00  havalimanında bulunma. Türk havayolları TK-1896 seferi ile 15.00 Istanbul Atatürk Havalimanına hareket. 18.45 Istanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Fuar giriş bileti
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

Tuttofood Milano 2019 Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarı

Milan

Fiera Milano tarafından organize edilen TUTTOFOOD, 6 - 9 Mayıs 2019 tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenecektir. Bu etkinlik yiyecek ve içeceğe yönelik uluslararası B2B fuarıdır. Sadece  altıncı yılında, bir ürünü ulusal ve uluslararası pazarlara sunmak için mükemmel bir vitrin haline gelmiştir. 2017 yılındaki fuara 40 ülkeden 2.850 katılımcı firma iştirak etmiştir. Bunların % 79’unu İtalyan firmalar kalan % 21’ini de uluslararası katılımcı firmalar oluşturmuştur. Aynı zamanda toplam 141 farklı ülkeden 80.146 ziyaretçi fuar alanını ziyaret etmiştir.

Fuar alanına satın alma amacıyla gelen 18.433 ziyaretçinin % 69’unu ithalatçılar ve distribütörler, % 13’ünü büyük ölçekli perakendeciler, % 9’unu gıda hizmeti veren işletmeler, % 5’ini uzmanlaşmış mağazalar, % 4’ünü ise elektronik ticaret işletmeleri oluşturmuştur. Fuar süresince 9.288 iş toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Tuttofood Milan 2019 Fuarının Avantajlarını şöyle sıralayabiliriz :

B2B için özel olarak ayrılmış bir etkinliktir.

İtalyan ticaret fuarları arasında gerçek anlamda uluslararası etkinlik olan tek endüstri fuarıdır.

Başta İtalyan pazarına yönelen şirketlerin yanı sıra ihracata odaklanan firmaların ihtiyaçlarını karşılayan bir etkinliktir.

Yenilikçi fikirleri ve deneyimleri test etmek için etkili bir vitrindir.

Pazar trendlerinin analiz edilmesini sağlayan modern ve profesyonel bir bakış sunar.

Avrupa'da en hızlı büyüyen ticaret fuarıdır.

Ulusal ve uluslararası alıcılarla önemli iş fırsatları sunmaktadır.

Notları karşılaştırıp piyasa trendlerini analiz etme imkanı sağlar.

Atölye çalışmaları, seminerler, konferanslar ve toplantıları içermektedir.

TUTTOFOOD, yiyecek ve içecek açısından eksiksiz bir fuar sunmaktadır.

Tuttofood Milan 2019 Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarında 14 farklı kategoride 14 farklı sergi alanı bulunmaktadır. Bunlar : TUTTOMEAT : Et, kurutulmuş etler, sakatat, bağırsaklar, hazır yemekler, 

TUTTODAIRY : Sert ve yumuşak peynirler, mavi peynir, zengin peynir, gerilmiş peynir, preslenmiş peynir, yaşlı peynir, füme peynir, taze peynir, bitkisel sürülebilir krema, tereyağı, süt, krema, ricotta, yoğurt, 

TUTTOGROCERY : Un, et suyu ve çorbalar, konserve ürünleri, marine edilmiş gıda maddeleri, salamura ürünleri, kurutulmuş meyveler, mantarlar, yer mantarı, marmelat, hardal, pirinç, tahıllar, baklagiller, baharatlar, aromalar, yumurtalar ve ilgili ürünler, 

TUTTODELI : Şarküteri, dondurularak kurutulmuş hazır yemekler, soslar ve çeşniler, tipik bölgesel ürünler, 

TUTTOSWEET : Bisküvi, şekerleme, şekerli badem, nuga, çikolata, sürülebilir krema yayma, tatlandırıcılar, şekerleme endüstrisi için dekoratif ürünler, bal, 

TUTTOPASTA : Taze makarna, kuru makarna, dolgulu makarna, 

TUTTOSEAFOOD : Füme balık, kurutulmuş balık, konserve balık, taze balık, işlenmiş ve paketlenmiş balık, 

TUTTODRINK : Maden suyu, bira, kahve ve benzeri, enerji içecekleri, fonksiyonel içecekler, ev dışında yiyecek ve içecek, şarap, likör ve alkollü içecekler,  TUTTOFROZEN : Dondurma, hazır yemekler, makarna, ekmek, pizza, pastane ürünleri, deniz ürünleri, 

TUTTOOIL : Yağ, bitkisel yağlar, 

TUTTOBAKERY : Ekmek, pizza, hazır ürünler, aperatifler, 

TUTTOGREEN : Makrobiyotik ürünler, bitkisel ürünler, vegan ürünleri, organik ürünler,   

Tuttofood fuarının düzenleneceği Milano şehri, Batı Roma İmparatorluğu'nun başkentine kadar uzanan zengin bir tarihi mirasa sahiptir. Ressam Rönesans sanatçısı ve bilim adamı olan Leonardo da Vinci, Milano’da ikonik Vitruvius adamını çizmiş ve dünyaca ünlü Son Akşam Yemeği tablosunu boyamıştır. Şehir hem geçmişten hem de günümüzden çok güzel binalar ile donatılmıştır. Bugün yükselen bir trend olan dinamik Milano kenti, ünlü bir uluslararası moda ve tasarım merkezi olmasının yanı sıra sanat ve bilimin de merkezidir. İtalya’nın diğer büyük şehirleri olan Venedik, Floransa ve Roma’nın yanı sıra göller bölgesine de elverişli bağlantıları vardır.

Daha Fazla
Katılımcı Sayısı:
2838  
Ziyaretçi Sayısı:
78493  
İnternet Sitesi:
http://www.tuttofood.it  
Email:
[email protected]  

ORGANİZATÖRLER

Organizatör İsmi:
Fiera Milano S.P.A.  
Ülke:
İtalya  
Telefon:
 
Web Sitesi:
www.fieramilano.it  
Adres:
Fiera Milano S.p.A. S.S. del Sempione 28 20017 Rho-Milano 
Açıklama:
 

Tuttofood Milan 2019 FUAR ALANLARI

Ülke:
Italy  
Şehir:
Rho (Milano)  
Telefon:
+39 02/4997-1  
Fax:
+39 02/4997-7963 
Adres:
Strada Statale del Sempione, 28  

Tuttofood Milan 2019

Milan
3 Gece - 4 Gün