Yükleniyor...

EAN Paris 2020

Paris
3 Gece - 4 Gün

EUR 485.00

' den başlayan fiyatlarla

Avrupa Nöroloji Akademisi 6. Kongresi, EAN 2020,   23 – 26 Mayıs 2020  tarihleri arasında Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - CDG Atatürk / Charles De Gaulle

23 Mayıs 2020

CDG - IST Charles De Gaulle / Atatürk

26 Mayıs 2020

ODA SEÇENEKLERİ
Double

EUR 485.00

-
Kişi
+
Single

EUR 600.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

EUR 0.00

2-6 Yaş

EUR 0.00

6-12 Yaş

EUR 0.00


0

EAN Paris 2020 Tur Programı

23 MAYIS 2020
03.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Airfrance Havayolları AF1391 seferi ile 05.05 Paris hareket. Yerel saat 06.50 Paris varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Ibis Paris Alesia Montparnasse Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından  EAN Paris 2020 kongresine katılım.

24 MAYIS 2020
Kahvaltı sonrası EAN Paris 2020 kongresine katılım.

25 MAYIS 2020
Kahvaltı sonrası EAN Paris 2020 kongresine katılım.

26 MAYIS 2020
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım / serbest zaman. 20.30 havalimanında bulunma. Airfrance Havayolları AF1390 seferi ile 22.35 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
27 MAYIS 2020
Yerel saat 04.05 İstanbul varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

EAN 2020 Paris - 6th Congress of the European Academy of Neurology

Paris

6th Congress of the European Academy of Neurology

6. Avrupa Nöroloji Akademisi Kongresi, EAN 2020 ,    23 – 26 Mayıs 2020 tarihleri arasında Fransa’nın başkenti ve en büyük şehri Paris’te;  Paris Kongre Merkezi’nde (Paris Expo Porte de Versailles - Paris Convention Center) gerçekleşecektir. Nöroinflamatuvar süreçlerin rolü, hem nörolojik hastalıkları anlamada hem de beyin hastalıkları için yeni tedaviler geliştirmede sıcak bir konudur. Nörolojinin kapsadığı çeşitli hastalıklarla ilgili geniş bir yelpazeye ek olarak kongrede nöroinflamasyonun farklı yönleri de vurgulanacaktır.

Avrupa Nöroloji Akademisi (EAN), Avrupa Nöroloji Derneği'nin (ENS) ve Avrupa Nörolojik Toplumlar Federasyonu'nun (EFNS) inisiyatifiyle kurulmuştur. EAN, nörolojik eğitimin desteklenmesi ve geliştirilmesi için organizasyonel çerçeveyle birlikte temel altyapıyı ve Avrupa'daki hastaların yararına yönelik araştırmaları sağlamaktadır. EAN'ın kayıtlı ana ofisi Avusturya’nın başkenti Vıyana’dadır.

Oturumlar, yüksek kaliteli sempozyumlar ve yüksek kalitede sempozyumlar üzerine odaklanan atölye çalışmalarından, en son bilimsel ilerlemelerin sunumlarına kadar uzanacak ve katılımcıların nörolojinin her alanında bireyselleştirilmiş ve yüksek kalitede bir güncellik sağlamalarına olanak tanıyacaktır. EAN, hepinizi Paris'te heyecan verici günlere davet etmekte ve kongrenin hem sizin hem de hastalarınız için faydalı olacağını ummaktadır. Aynı zamanda şehri, aktiviteleri, çevredeki doğayı ve Paris’teki güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Kongre uygulaması "EAN Congress" kongre kısa bir süre önce Google Play'de ve iTunes'da ücretsiz olarak indirilebilecektir. Uygulama Etkileşimli program planlayıcısını (IPP), tüm oturum değerlendirmelerini ve Etkileşimli oturumlar için oylama sistemini içermektedir. Lütfen uygulamayı indiriniz ve EAN kullanıcı bilgilerinizle giriş yapınız. Daha sonra devam edip kişisel kongre programınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, EAN Kongresi web sitesinde yaptığınız favorilere de erişebilirsiniz.

6. Avrupa Nöroloji Akademisi Kongresi’nin düzenleneceği Paris, kesinlikle Avrupa'nın ve dünyanın en ilginç şehirlerinden biridir. Dünyanın her yerinden insanlar Fransız yaşamını keşfetmek ve yaşamak için Paris'e giderler. Dünyada sadece birkaç şehir insanların hayal gücünü  ve kalbini Paris gibi yakalayabilir. Paris, sevgi, ilham, sanat ve moda kentidir. Tarihin, modernliğin, romantikliğin, entelektüelliğin, ihtişamın ve zarifliğin harika bir kombinasyonudur.

Mayıs ayında Paris’teki ortalama hava sıcaklığı 11 – 19 °C 'dir. Tüm durumlar için günlük rahat kıyafetler önerilir. Ceket ve şemsiye getirilmesi tavsiye edilir. Paris ve Fransa, 220 - 240 Volt / 50 Mhz sistemini ve iki pimli geleneksel fişleri kullanmaktadır. Diğer Avrupa ülkeleriyle aynıdır. Elektrikli ev aletleri de iki pimli fişler kullanır. Bazı otellerde güç dönüştürücüleri ödünç alınabilir. Elektrik malzemeleri mağazaları genellikle adaptör satmazlar.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Nöroloji
Ülke Fransa
Şehir Paris

EAN Paris 2020

Paris
3 Gece - 4 Gün

EUR 485.00

' den başlayan fiyatlarla