Yükleniyor...

ECR Viyana 2019

Vienna
4 Gece - 5 Gün

ECR Viyana 2019 Tur Programı

27 ŞUBAT 2019
07.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1883 seferi ile 09.25 Viyana hareket. 09.45 Viyana varış. 4 gece konaklama yapacağınız 4* Best Western Plus Amedia Wien Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından ECR 2019 Viyana kongresine katılım.

28 ŞUBAT 2019
Kahvaltı sonrası ECR 2019 Viyana kongresine katılım.

01 MART 2019
Kahvaltı sonrası ECR 2019 Viyana kongresine katılım.

02 MART 2019
Kahvaltı sonrası ECR 2019 Viyana kongresine katılım.

03 MART 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 12.30 havalimanında bulunma. Türk havayolları TK-1886 seferi ile 14.20 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. 18.35 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ECR 2019 Vienna - The European Congress of Radiology

Vienna

The European Congress of Radiology

Avrupa Radyoloji Kongresi  ECR  2019, 27 Şubat -3 Mart 2019 tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da Austria Centre Vienna’da gerçekleşecektir. Avrupa Radyoloji Kongresi (ECR), Avrupa Radyoloji Topluluğu’nun (ESR) yıllık toplantısıdır. Eşsiz ve ilham verici bir ortama yerleştirilmiş, bilimsel topluluk içinde en yenilikçi toplantılardan biri olarak tanınan, trend belirleyici, dinamik ve hizmet odaklı bir kongredir. Avrupa Radyoloji Topluluğu (ESR), Avrupa Radyoloji Kongresi (Avrupa Radyoloji Kongresi) ve Avrupa Radyoloji Derneği’ni (EAR) birleştirerek 2005 yılının Şubat ayında kurulmuştur ve böylece Avrupa'daki tek radyoloji kurumu olmuştur. ESR, tüm Avrupa ülkelerinde radyoloji'nin bilimsel, yardımsever, entelektüel ve profesyonel faaliyetlerini teşvik etmeye ve koordine etmeye adanmış apolitik, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. ESR’nin misyonu, her zaman, bilim, eğitim ve araştırma desteği ve radyoloji alanında hizmet kalitesi aracılığıyla halkın sağlık hizmetlerine hizmet etmektir.

Avrupa Radyoloji Kongresi  ECR  2019, uluslararası bir toplantı ve radyoloji alanında önde gelen etkinliklerden biridir. ECR, Avrupa'nın en büyük tıbbi toplantılarından ve dünyanın en büyük ikinci radyolojik buluşmasından birisidir. ECR, Mart ayının başlarında her yıl düzenlenmektedir. ECR katılımcıları, radyoloji uzmanları, fizikçiler, endüstri temsilcileri ve medikal ve tüketici basını için basın muhabirleri de dahil olmak üzere radyoloji alanındaki tüm alanları kapsamaktadır.

Bilimsel makale özetleri için gönderim başlangıç tarihi 2 Temmuz 2018 ve kapanış tarihi de 10 Ekim 2018’dir. Poster bildiri gönderimi (Online Elektronik Sunum Sistemi – EPOS) ve öğrenciler için bilimsel makale özet gönderimi de aynı tarihler arasında olacaktır. Tarihler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için https://www.myesr.org/congress#paragraph_grid_12149 linkini kullanabilirsiniz.

Avrupa Radyoloji Kongresi  ECR  2019  için poster tasarımı iki kavramdan esinlenmiştir:  ESR Başkanı'nın memleketi olan Cenova şehri, ve 25. Avrupa Radyoloji Kongresi ECR 2019'un Viyana'da düzenlenecek olması. Cenova, Akdeniz’dedir ve Avrupa'nın en büyük akvaryumlarından birine sahiptir. Hem yurtdışından hem de birçok ziyaretçiyi çeken hem eğlenceli hem de bilimsel bir kurumdur.

Akdeniz'in rengini arka plan olarak seçmek ve  içinde balık balıkları da yüzdürmek kolay bir seçim oldu. Ancak, postere daha ayrıntılı bir şekilde bakarsanız, her bir balığın, geçmiş ECR'lerin posterlerinden birinin renkleriyle tasarlandığını ve birlikte, 25 sayısını tasvir ettiğini görebilirsiniz. Ayrıca, posterin en üstündeki 25 numara ve onu çevreleyen logo, ilk yıllardaki ECR posterleri için kullanılan aynı yazıyla yazılmıştır. Bu detaylar geçmişi hatırlatmaya çalışmakta ve yeni kongrenin daha öncekilerle aynı çizgide devam ettiğini vurgulamaktadır. Yine, ESR'nin faaliyetlerinin zaman içinde (ve başkanlıklar üzerinden) sürekliliği kavramı vurgulanmıştır.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Radiology
Ülke Avusturya
Şehir Vienna

ECR Viyana 2019

Vienna
4 Gece - 5 Gün