Yükleniyor...

AAOS Las Vegas 2019

Las Vegas
5 Gece - 6 Gün

AAOS Las Vegas 2019 Tur Programı

11 MART 2019 
11.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Hava Yolları TK-9 seferi ile 13.40 Los Angeles hareket. 17.50 Lon Angeles varış. American Havayolları AA-1763 seferi ile 21.10 Las Vegas hareket. 22.29 Las Vegas varış. 5 gece konaklama yapacağınız 3* Excalibur Hotel Casino vb. otele giriş ve konaklama.

12 MART 2019 
Kahvaltı sonrası AAOS 2019 Las Vegas kongresine katılım.

13 MART 2019 
Kahvaltı sonrası AAOS 2019 Las Vegas kongresine katılım.

14 MART 2019 
Kahvaltı sonrası AAOS 2019 Las Vegas kongresine katılım.

15 MART 2019 
Kahvaltı sonrası AAOS 2019 Las Vegas kongresine katılım.

16 MART 2019 
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 12.30 havalimanında bulunma.  American Havayolları AA-1555 seferi ile 14.35 Los Angeles hareket. 16.01 Los Angeles varış. Türk Hava Yolları TK-10 seferi ile 19.30 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
17 MART 2019 
18.38 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Ara uçuşlar
Belirtilen otellerde konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Sabah, öğlen ve akşam yemekleri

AAOS 2019 Las Vegas - The American Academy of Orthopaedic Surgeons Annual Meeting

Las Vegas

The American Academy of Orthopaedic Surgeons Annual Meeting

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı AAOS 2019, 12 - 16 Mart 2019 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada eyaletinin Las Vegas şehrinde Sands Fuar ve Kongre Merkezinde (Sands Expo and Convention Centre) gerçekleşecektir. Yıllık toplantıya katılarak dünyaca ünlü bir kentte dünyanın en büyük ortopedi buluşmasını deneyimlerinize katabilirsiniz.

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı AAOS 2019 sergi salonu, AAOS oturumları ve etkinliklerine giriş için yaka rozetleri gereklidir ve ücretli kayıt ile dağıtılmaktadır. Kaydınız ile birlikte Makale Sunumlarına, Sempozyumlara, Sergi Salonuna, Öne Çıkan Oturumlara Tam Erişim hakkı elde etmektesiniz. Ayrıca, Yıllık Toplantı onaylı otellere ulaşım servislerinden de yararlanabilirsiniz.

Yaka rozetinizi toplantıdan önce kaydettiyseniz ve aldıysanız, CME kredilerinizin tam katılım süreniz için sayılabilmesi için, Kayıt Masasına ulaşır ulaşmaz yaka rozetinizin tarayıcıdan geçtiğinden emin olunuz. Yıllık Toplantının birçok oturumunda, AAOS personeli rozeti tararken, biletlerinizi de oturum odasının kapısında toplayacaktır. Biletsiz oturumlara  geçilirken rozet tarama yapılmaktadır. Bu  işlem CME kredileriniz ile ilgili değildir.

Tüm Öğretim Kursu Dersleri (ICL'ler), Vaka Sunumları, Sergi Salonundaki Sanayi Oturumları, BioSkills Oturumları, Hemşirelik ve Döküm Kurslarına girmek için ek bir bilet satın alma gereklidir. Kurs biletleri kayıt ile birlikte satılır ve oturumun gerçekleşeceği zamana kadar herhangi bir süre zarfında kaydınıza eklenebilir. Yerinde bilet satışları sadece oturum başlamadan önce Kayıt Masasında yapılmaktadır. AAOS personeli bu oturumlara girişte bilet toplayacaktır. Giriş yapabilmek için gerçek bilete sahip olmanız gerekmektedir. Alındı makbuzları, e-postalar ve fotoğraflar bilet  olarak kabul edilmemektedir.

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi Yıllık Toplantısı boyunca öğle yemeği bulmak artık daha kolay hale gelmiştir. Kutulu öğle yemeği ön kayıt yapılırken sipariş edilebilir. Ön kayıt işlemi sırasında, toplantı günü başına kutulanmış yedi farklı öğle yemeği arasından seçim yapabilirsiniz. Seçeneklerde, glutensiz ve vejetaryen seçenekler de mevcuttur.

Las Vegas’ta düzenlenecek olan 2019 yıllık toplantısında  konaklama rezervasyonu yaptırmak için https://www.aaos.org/housing/ linkini kullanabilirsiniz. Bu sayfadan bireysel veya grup rezervasyonu yapmanız mümkündür.

Toplantıya katılım için Amerika vizesi alması gereken ülkelerin vatandaşları https://form.jotform.us/71774695988179 linkini kullanarak gerekli bilgileri formda doldurabilirler ve davetiye talebinde bulunabilirler.

Toplantıyla ilgili herhangi bir konuda sorunuz olursa  [email protected] adresine elektronik posta gönderebilirsiniz. 2020 yılında düzenlenecek AAOS yıllık toplantısı Florida eyaletinin Orlando şehrinde 24 – 28 Mart tarihleri arasında yapılacaktır.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Toplantı
Uzmanlık Alanı: Ortopedik Cerrahi
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Şehir Las Vegas

AAOS Las Vegas 2019

Las Vegas
5 Gece - 6 Gün