Yükleniyor...

AGS San Francisco 2019

San Francisco
4 Gece - 5 Gün

AGS San Francisco 2019 Tur Programı

13 MART 2019 
12.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Hava Yolları TK-79 seferi ile 13.55 San Francisco hareket. 16.35 San Francisco varış. 4 gece konaklama yapacağınız 3* Focus Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

14 MART 2019 
Kahvaltı sonrası AGS 2019 San Francisco kongresine katılım.

15 MART 2019 
Kahvaltı sonrası AGS 2019 San Francisco kongresine katılım.

16 MART 2019 
Kahvaltı sonrası AGS 2019 San Francisco kongresine katılım.

17 MART 2019 
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 16.00 havalimaninda bulunma. Türk Hava Yolları TK-80 seferi ile 18.15 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
18 MART 2019 
18.10 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Sabah, öğlen ve akşam yemekleri

AGS 2019 San Francisco - 29th American Glaucoma Society Annual Meeting

San Francisco

29th American Glaucoma Society Annual Meeting

29. Amerikan Glokom Derneği Yıllık Toplantısı AGS 2019, 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinin San Francisco  şehrinde 4 yıldızlı Marriott Marquis Hotelde gerçekleşecektir. Amerikan Glokom Derneği (AGS), hastaların, meslektaşların, akranların ve sakinlerin yararı için klinik ve bilimsel bilgileri paylaşmaya adanmış Glokom Uzmanlarından oluşmaktadır. Amerikan Glokom Derneği'nin misyonu, glokomlu hastaların bakımında mükemmelliği teşvik etmek ve eğitim ve araştırmanın ilerlemesi yoluyla glokom uzmanlarını ve bilim insanlarını destekleyerek vizyonu korumak veya geliştirmektir. Amerikan Glokom Derneği 1985 yılında kurulmuştur ve kuruluşundan bugüne, derneğin kapsamı, hem Amerika Birleşik Devletlerinde hem de dünya çapında muazzam genişlemiştir.

Amerikan Glokom Derneği'nin temel görevi olarak, klinisyenler ve bilim insanları akademik ve endüstriyel kurumlarla işbirliği yaparak glokom hastalarına mükemmel ve kapsamlı bakım sağlamak için çabalamaktadırlar. Amerikan Glokom Derneği, üyeleri için glokom hastalığıyla mücadele etmede ortak bir hedef ile fikir alışverişinde bulunmaları için işbirliği ortamı sağlamaktadır. Diğer sağlık kuruluşları ile birlikte AGS, politika yapıcılar ve genel nüfus arasında glokom farkındalığını geliştirmek için önemli bir hasta savunuculuğu gücü olarak hizmet etmektedir. Bu yaklaşımlar yoluyla, glokom hastaları daha iyi bakım alırlar ve bugün daha üretken bir yaşam sürerler.

Derneğin kuruluşundan bu yana üye sayısı, 1985 yılındaki 13 kurucu üyeden bugün 17 ülkeden, 1300 üyenin üzerine çıkmıştır. Klinik pratiği olan tüm üyeler için, asgari gereksinim, Oftalmoloji'de 3 yıllık bir stajyerlik eğitiminden sonra, glokomda bir yıllık klinik bursudur. Amerikan Glokom Derneği (AGS), üyelerine sürekli eğitim ve hastalara daha iyi bakım konusunda diğer kapsamlı tartışmalarla ilgili fırsatlar sunarak üyelerine mükemmel bir forum sağlamaktadır.

29. Amerikan Glokom Derneği Yıllık Toplantısı AGS 2019 ile ilgili detaylı bilgilere http://www.americanglaucomasociety.net/meeting  linkinden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Sektörler:
Kongre Tipi: Toplantı
Uzmanlık Alanı: Diğer Özellikler
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Şehir San Francisco

AGS San Francisco 2019

San Francisco
4 Gece - 5 Gün