Yükleniyor...

Heart Failure Atina 2019

Athens
3 Gece - 4 Gün

Kalp Yetersizliği Derneği Yıllık Kongresi Heart Failure Atina 2019, 25 – 28 Mayıs tarihleri arasında Yunanistan’ın başkenti Atina’da, Megaron Atina Uluslararası Konferans Merkezi’nde (MAICC) gerçekleşecektir.
Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Heart Failure Atina 2019 Tur Programı

25 MAYIS 2019
05.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1845 seferi ile 07.40 Atina hareket. 09.05 Paris varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Parnon Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından Heart Failure Atina 2019 kongresine katılım.

26 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Heart Failure Atina 2019 kongresine katılım.

27 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası Heart Failure Atina 2019 kongresine katılım.

28 MAYIS 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından kongreye katılım. 20.00 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1844 seferi ile 21.50 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. 23.05 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

Heart Failure 2019 Athena - The Heart Failure Association Annual Congress

Athens

          Kalp Yetersizliği Derneği Yıllık Kongresi Heart Failure Atina 2019, 25 – 28 Mayıs tarihleri arasında Yunanistan’ın başkenti Atina’da, Megaron Atina Uluslararası Konferans Merkezi’nde (MAICC) gerçekleşecektir. Kongrenin ana teması Kalp yetmezliği: Alfa'dan omega'ya olacaktır. Heart Failure, kalp yetmezliğinin önlenmesi ve tedavisine yönelik evrensel bir yaklaşım için stratejileri tartışmak ve konuşmak üzere dünyanın önde gelen kardiyoloji uzmanlarını bir araya getiren kongredir. Avrupa Kardiyoloji Topluluğu, Kalp Yetmezliği Derneğinin organize ettiği kongreye 100’den fazla ülkeden  5.860’tan fazla sağlık profesyoneli katılmaktadır.

          Kalp Yetersizliği Derneği Yıllık Kongresi Heart Failure 2019’da, 50'den fazla ülkeden 285’den fazla öğretim üyesi yer almaktadır. 175’in üzerinde  bilimsel oturumun düzenleneceği kongrede CME kredisi de mevcuttur. 2018 yılındaki kongreye 2.130 dan fazla bildiri ve klinik vaka gönderilmiştir. Aynı zamanda 28 katılımcı firma 1.050 metrekarenin üzerinde bir alanda ürünlerini sergilemiştir. Kalp Yetmezliği Kongresi (HFA), kardiyologların, girişimsel kalp yetmezliği uzmanlarının, kardiyak cerrahların, dahiliyecilerin, genel doktorların, temel bilim insanlarının, epidemiyologların, kardiyak hemşirelerinin, endüstri kuruluşlarının ve diğerlerinin fikir ve bilgi alışverişinde bulunma ve bilgi alışverişi yapma fırsatına sahip olduğu eşsiz bir forumdur. HFA (Heart Failure Association) Kongresi, epidemiyolojiden, temel ve translasyonal bilimlerden korunmaya kadar (hipertansiyon ve pos t-enfarktüs tedavisinin gözden geçirilmesi), Tanı (yeni görüntüleme yöntemleri ve biyobelirteçler dahil), izleme (uzaktan izleme ile birlikte), prognostikasyon (risk sınıflandırması) biyobelirteçlerin kullanımı gibi), tıbbi ve hemşirelik yönetimi (ilaçlar, cihazlar, tele-bakım ve cerrahi dahil) gibi kalp yetersizliğinin herhangi bir yönüyle ilgilenen sağlık profesyonellerine açık uluslararası bir etkinliktir.

          ESC Kalp Yetmezliği Derneği, Kalp Yetmezliği 2019'un ana programının bir parçası olarak Dünya Akut Kalp Yetmezliği Kongresini de sunmaktadır. Tek kayıt ile aynı mekanda iki farklı kongreye katılabilirsiniz. Kongreye katılmanız için en önemli sebepler :

  • Akut Kalp Yetmezliğine özel bir etkinlik
  • Sempozyumlar, tartışmalar, eğitici "Nasıl Yapılır" oturumları
  • Sözlü sunumlar ve posterler dahil olmak üzere makale esaslı programlar
  • Sanayi oturumları (sempozyumlar ve uygulamalı dersler)
  • Topluluğunuzdaki profesyoneller ile etkileşim ve bilgi değişimi için eşsiz bir fırsat

          Kongrenin düzenleneceği Atina, Yunanistan’ın başkenti ve en büyük şehridir. Aynı zamanda eski Yunan medeniyetinin de merkezidir. Etrafı tepelerler çevrili olan şehrin sadece batı kısmı açıktır. Ülkenin liman şehri olan Pire’ye sadece 7 kilometre mesafededir. Atina’da Ermou Caddesi, Flea Market ( Bit Pazarı ), Anafiotika, Milli Park, Plaka mahallesi, Kolonaki Semti, Parlamento Binası, Akropolis Müzesi, Monastiraki Meydanı ve tarihi Akropolis kalıntıları mutlaka görülmesi gereken yerlerdir.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Dahiliye, Kardiyoloji, Endokrinoloji, Geriatri, Nöroloji, Diğer Uzmanlık, Pediatri, Psikiyatri
Ülke Yunanistan
Şehir Athens

Heart Failure Atina 2019

Athens
3 Gece - 4 Gün