Yükleniyor...

EAACI Lisbon 2019

Lisbon
4 Gece - 5 Gün

Avrupa Alerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi Yıllık Kongresi EAACI Lisbon 2019, 1 – 5 Haziran 2019 tarihleri arasında Portekiz’in başkenti Lizbon’da; Lizbon Fuar ve Kongre Merkezi’nde (FIL - Centro de Exposições e Congressos de Lisboa ) gerçekleşecektir.
Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

EAACI Lisbon 2019 Tur Programı

01 HAZIRAN 2019
05.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK-1755 seferi ile 07.35 Lizbon hareket. 10.30 Lizbon varış. 4 gece konaklama yapacağınız 3* Holiday Inn Express Lisbon Alfragide Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından EAACI Lisbon 2019 kongresine katılım.

02 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası EAACI Lisbon 2019 kongresine katılım.

03 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası EAACI Lisbon 2019 kongresine katılım.

04 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası EAACI Lisbon 2019 kongresine katılım.

05 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 13.00 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK-1760 seferi ile 14.55 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. 21.35 İstanbul’a  varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

EAACI 2019 Lisbon - The European Academy of Allergy and Clinical Immunology Annual Congress

Lisbon

          Avrupa Alerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi Yıllık Kongresi EAACI Lisbon 2019, 1 – 5 Haziran 2019 tarihleri arasında Portekiz’in başkenti Lizbon’da; Lizbon Fuar ve Kongre Merkezi’nde (FIL - Centro de Exposições e Congressos de Lisboa ) gerçekleşecektir. Kongrenin ana teması “Yeni alerji dünyasını haritalamak (alerji ve astımda hassas ilaçlara doğru) ” tır. Alerjik ve immünolojik hastalıklar (astım, rinit, egzama ve mesleki alerji, gıda ve ilaç alerjisi, şiddetli anafilaktik reaksiyonlar gibi otoimmün bozukluklar, bağışıklık sistemi bozuklukları) mevcut sakatlanma veya yaşamı tehdit eden koşulları temsil eder ve dünya çapında bir endişe nedeni olmaktadır. Avrupa Alerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi EAACI, 121'in üzerinde farklı ülkeden, 50'den fazla Ulusal Allerji Topluluğunu, 10.000'den fazla akademisyeni, araştırma müfettiş ve klinisyenini bünyesinde bulunduran bir dernektir. Amaçları :

  • Temel ve klinik araştırmaları teşvik etmek,
  • Bilimsel bilgiyi toplamak, değerlendirmek ve yaymak,
  • Diğer bilimsel, sağlık ve politik organizasyonlar için bilimsel bir referans organ olarak işlev görmek,
  • Staj ve sürekli eğitimi teşvik etmek ve sağlamak,
  • Tıbbın bu önemli alanında iyi hasta bakımının teşvik etmektir.

            Avrupa Alerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi EAACI, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Ücretler, kongre ve toplantı karlarından elde edilen gelirler, mevcut faaliyetlere, araştırma ve seyahat ödüllerine ve üyelere yönelik ilgi alanlarına ayrılmıştır. EAACI 1956 yılında Floransa'da kurulmuştur. 1957 yılında Utrecht'te Anayasa ve Yönetmelikler tescil edilmiştir. 1956’dan bu yana, on beşten fazla üç yılda bir düzenlenen kongre ve 25 yıllık toplantı Avrupa’nın farklı şehirlerinde yapılmıştır. Hepsi bilgide önemli ilerlemeler sağlamış ve fikir alışverişi ve network oluşturmak için önemli fırsatlar oluşturmuştur. Allerji'yi çevreleyen böyle bir bilgi akışı olduğu için, 1999 yılından itibaren her yıl dört gün sürecek bir Kongre düzenlenmesine karar verilmiştir.

          Avrupa Alerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi Yıllık Kongresi, akademinin ve dünyanın alerji ve klinik immünoloji alanında uzmanlaşmış en büyük kongresinin en önemli buluşmasıdır (2017 yılındaki delege katılımı baz alındığında). İnteraktif formatlar dahil olmak üzere çok çeşitli oturumlar, her zevke uygun bir şekilde öğrenmeyi sağlamaktadır. Dünyanın dört bir yanından 7000-8000 katılımcı ve uzmanların ilgisini çeken kongre,   beş gün boyunca bilim insanlarını ve pratisyenleri yönlendiren  ve birbirleriyle etkileşimde bulunmasını sağlayan, önemli bir yıllık etkinliktir. Kongrenin düzenleneceği Lizbon şehri, Atlantik Okyanusu kıyısındadır. Lizbon, Portekiz'in çarpıcı başkentidir ve Avrupa'nın en karizmatik ve hareketli şehirlerinden biridir. Çarpıcı modernizm ve ilerici düşünce ile geleneksel mirası zahmetsizce harmanlayan bir şehirdir. Bir tatil yeri olarak, Lizbon zengin ve çeşitli bir tarih, uğultulu bir gece hayatı sunmaktadır ve yıl boyunca muhteşem bir iklime sahiptir.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: immünoloji
Ülke Portekiz
Şehir Lisbon

EAACI Lisbon 2019

Lisbon
4 Gece - 5 Gün