Yükleniyor...

ERA-EDTA Budapeşte 2019

Budapest
3 Gece - 4 Gün

56. Avrupa Böbrek Derneği - Avrupa Diyaliz ve Organ Nakli Derneği Kongresi ERA-EDTA 2019, 13 – 16 Haziran 2019 tarihleri arasında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de HUNGEXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. ERA-EDTA Kongresi, 33 yıl önce de 1986 yılında yine Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yapılmıştır ve tekrar Budapeşte’ye geri dönüyor. 2019'da kongreyi ziyaret edebilir ve Budapeşte'nin merkezinde dost canlısı bir atmosferde bulunurken, Nefroloji'deki en son yenilikleri, haberleri ve gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Kongre, sadece olağanüstü bir bilimsel programı değil, aynı zamanda Budapeşte'de yılın en iyi zamanlarından istifade etmeyi de sunmaktadır.

Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

ERA-EDTA Budapeşte 2019 Tur Programı

13 HAZIRAN 2019
09.00 Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Pegasus Havayolları PC-331 seferi ile 11:25 Budapeşte hareket. Yerel saat 12:35 Budapeşte varış. 3 gece konaklama yapacağınız 3* Burg Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından  ERA-EDTA Budapeşte 2019 kongresine katılım.

14 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ERA-EDTA Budapeşte 2019 kongresine katılım.

15 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası ERA-EDTA Budapeşte 2019 kongresine katılım.

16 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 11.00 havalimanında bulunma. Pegasus Havayolları PC-332 seferi ile 13.15 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat 16.20 varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ERA-EDTA 2019 Budapest - The 56th European Renal Association – European Dialysis and Transplant Association Congress

Budapest

          56. Avrupa Böbrek Derneği - Avrupa Diyaliz ve Organ Nakli Derneği Kongresi ERA-EDTA 2019, 13 – 16 Haziran 2019 tarihleri arasında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de HUNGEXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. ERA-EDTA Kongresi, 33 yıl önce de 1986 yılında yine Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yapılmıştır ve tekrar Budapeşte’ye geri dönüyor. 2019'da kongreyi ziyaret edebilir ve Budapeşte'nin merkezinde dost canlısı bir atmosferde bulunurken, Nefroloji'deki en son yenilikleri, haberleri ve gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Kongre, sadece olağanüstü bir bilimsel programı değil, aynı zamanda Budapeşte'de yılın en iyi zamanlarından istifade etmeyi de sunmaktadır. Canlı bir kültürel miras ile birleşmiş Budapeşte’nin zengin tarihi, ERA-EDTA'nın ziyaretçilerini beklemektedir. Görülmesi gereken yerler, modern gastronomi, eski ve modern binalar, kenti ikiye ayıran Tuna Nehri 56. ERA-EDTA Kongresi için harika bir ortam sunmaktadır.

          56. ERA-EDTA 2019 Kongresi hakkında detaylı bilgi almak isteyen katılımcılar kongrenin resmi web sitesini http://www.era-edta2019.org  ziyaret edebilirler. Konaklama için yer ayırtmak ve hotel listesini incelemek isteyen katılımcılar http://era-edta.c-in.eu/hotels.htm linkini kullanarak inceleme yapabilirler. Avrupa Renal Derneği - Avrupa Diyaliz ve Transplant Derneği’nin organize ettiği kongredeki uzmanlık alanları Renal Tıp Hastalığı ve Hipertansiyon’dur.

           56. ERA-EDTA 2019 Kongresinin düzenleneceği  Hungexpo C. Co. Ltd. Macaristan'ın tanınmış en iyi fuar organizasyon şirketidir. 50 yıldan fazla olan tecrübesi ile 1967'den beri iç pazarın baş aktörü olmuştur. Başarısının en önemli dayanağı HUNGEXPO Budapeşte Fuar Merkezidir. Hungexpo C. Co. Ltd., yurtiçi ve yurtdışında üst düzey fuarlar ve sergiler düzenlemektedir. Genişletilmiş uluslararası ilişkiler ve temsil ağı sayesinde, hem sergileme hem de ticaret açısından Doğu-Orta Avrupa'da belirleyici bir fuar organizatörü olmayı hedeflemektedir. 1999 yılında Hungexpo C. Co. Ltd., hizmet alanında, Ulusal Kalite Ödülü'nün en prestijli kalite sınıflandırmasını kazanmıştır. Hungexpo, 20 Ekim 1990'dan beri bir anonim şirket olmuştur. Uzun bir süre sonra, Hungexpo'nun özelleştirme prosedürü Temmuz 2005'te sona ermiştir. Özelleştirme ihalesinin galibi, fransız GL etkinlik grubunun liderliğindeki konsorsiyum olmuştur. Yeni sahibinin iş planı 20 milyon Euroluk bir yatırım programı sağlamıştır.

          Budapeşte, Macaristan'ın başkenti ve aslında Tuna nehrinin iki yakasındaki Budin ve Peşte'nin 17 Kasım 1873 yılında birleşmesiyle oluşmuş şehirdir. Budapeşte milattan önce 1000’li yıllara kadar dayanan zengin bir tarihe sahipitir. 1873’te üç şehir Buda, Pest ve Eski Buda’nın birleşmesiyle Avrupa’da eşi benzeri olmayan bir gelişme yaşanmıştır. İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra komünist rejimin egemen olduğu ülkede, 1989 yılında parlamenter rejime geçilerek cumhuriyet ilan edilmiştir. Yerli Macarlar’ın  yaklaşık üçte biri Macaristan’ın dışında yaşamaktadır. Özellikle Romanya’da yaşayan yerli Macarlar savaş dönemlerinde zorunlu olarak ülkeyi terk etmişlerdir.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Üroloji
Ülke Macaristan
Şehir Budapest

ERA-EDTA Budapeşte 2019

Budapest
3 Gece - 4 Gün