Yükleniyor...

WONCA Bratislava 2019

Bratislava
4 Gece - 5 Gün

24. WONCA (The World Organization of National Colleges, Academies and Academic Associations of General Practitioners/Family Physicians) Avrupa Konferansı WONCA 2019, 26 -29 Haziran 2019 tarihleri arasında Slovakya’nın Bratislava şehrinde, Slovak Ulusal Tiyatrosu (Slovak National Theatre), Sheraton Bratislava Hotel ve Cinema City Eurovea GALLERIA EUROVEA binalarında gerçekleştirilecektir. Konferansın ana teması “Genel uygulama – Tıbbın İnsan Tarafı” olacaktır.

Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

WONCA Bratislava 2019 Tur Programı

25 HAZIRAN 2019
06.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Türk Havayolları TK1883 seferi ile 08.10 Viyana hareket. Yerel saat 09.40 Viyana varış. Ardından tren ile yaklaşık 1,5 saat sonra Bratislava’ya varış. 4 gece konaklama yapacağınız 4* Holiday Inn Bratislava vb. otele giriş ve yerleşme.

26 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası Wonca Bratislava 2019 kongresine katılım.

27 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası Wonca Bratislava 2019 kongresine katılım.

28 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası Wonca Bratislava 2019 kongresine katılım.

29 HAZIRAN 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. 15.00 tren ile Viyana’ ya gidiş. 17.30 havalimanında bulunma. Türk Havayolları TK1888 seferi ile 19.35 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat 22.50 varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı vergileri
Tren bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

WONCA 2019 Bratislava - 24th WONCA (The World Organization of National Colleges, Academies and Academic Associations of General Practitioners/Family Physicians) Europe Conference

Bratislava

           24. WONCA (The World Organization of National Colleges, Academies and Academic Associations of General Practitioners/Family Physicians) Avrupa Konferansı WONCA 2019, 26 -29 Haziran 2019 tarihleri arasında Slovakya’nın Bratislava şehrinde, Slovak Ulusal Tiyatrosu (Slovak National Theatre), Sheraton Bratislava Hotel ve Cinema City Eurovea GALLERIA EUROVEA binalarında gerçekleştirilecektir. Konferansın ana teması “Genel uygulama – Tıbbın İnsan Tarafı” olacaktır.

          Slovak Ulusal Tiyatrosu'nun (Slovak National Theatre) yeni binası, elli üç girişten oluşan proje seçilen Slovakyalı mimarlar  Martin Kusý, Pavol Paňák ve Peter Bauer tarafından tasarlandı. Binada yedi kat, 2000'den fazla oda ve üç ana oditoryum bulunmaktadır (Opera ve Bale Salonu, Drama Salonu, Stüdyo). Yeni bina, Bratislava'nın kalbinde, Bratislava'nın tarihi şehir merkezi Old Town'a sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bratislava Havaalanı'na araçla sadece 15 dakika ve Viyana Havaalanı'na yaklaşık 40 dakika mesafededir.

          Sheraton Bratislava Hotel, Slovak Ulusal Tiyatrosu'nun yeni binasının karşısında yer almaktadır. Otel, Tuna Nehri'nin kıyısında, Old Town’da yer almaktadır ve Bratislava mekanlarının çoğuna yürüyerek sadece 10 dakikada ulaşılabilir. Sheraton Bratislava Hotel'in hemen yanında 200 mağaza, bar ve restoranın bulunduğu EUROVEA ve gezinti yoluna sahip geniş bir nehir parkı bulunmaktadır.

          Cinema City Eurovea GALLERIA EUROVEA, Slovak Ulusal Tiyatrosu'nun yeni binasının karşısında yer almaktadır. Cinema City Eurovea da, Tuna Nehri'nin kıyısında, Old Town’da yer almaktadır ve Bratislava mekanlarının çoğuna 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Daha detaylı bilgi edinmek için http://www.woncaeurope2019.org/venue web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

            24. WONCA Avrupa Konferansına bildiri göndermek isteyen katılımcılar için son gönderim tarihi 10 Ocak 2019’dur. Bildiri özetlerinin e-posta ile gönderilmesi konusunda yazarlara bilgi verilecektir. 24 saat içinde teyit için elektronik posta almadıysanız, lütfen spam klasörünüzü kontrol ediniz. Onay elektronik postasının gelmediği durumlarda lütfen [email protected] posta adresi ile iletişime geçiniz. Bildiri özetlerinin kabul edilip edilmediği konusunda 31 Mart 2019 tarihinde yazarlara bilgi verilecektir. Sunum yapan yazarların kayıt ücretini 2 Mayıs 2019 tarihine kadar ödemeleri gerekmektedir.

Sunum kategorileri için bildiri gönderim kuralları aşağıdaki gibidir :

1. Poster : Tüm posterlerin İngilizce olması gerekmektedir. Posterinizi Giriş / Geçmiş - Amaç / Yöntemler - Sonuçlar – Hükümler şeklinde gibi düzenlemelisiniz. Posterinizin tüm öğelerini (resimler, tablolar, grafikler, çizimler, fotoğraflar) basit tutunuz. Ziyaretçinin metni 1.5 metreye kadar olan mesafeden okuyabilmesi gerektiğini unutmayınız.

2. Bir slayt - 5 dakikalık sunum : Bu oturum 10 kısa ilginç sunumun  açık “café” oturumları olarak düzenlenmesidir. Yüksek ilgi göreceği düşünülmektedir. Tüm sunumlar İngilizce olarak yapılacaktır. Çalışmanızı sunmak için en fazla beş dakikanız olacaktır. Sadece bir PowerPoint slaydı kullanabilirsiniz. Renk, veri slaytlarında çekici ancak yalnızca açık renkler kullanır. Konferanstan önce PowerPoint slaytı gönderilmelidir.

3. Sözlü sunum : Tüm sunumlar İngilizce olarak yapılacaktır. Çok fazla ayrıntıya girmeyiniz. Sadece işinizin önemli noktalarını tartışınız. Oturumdan 10 dakika önce kendinizi oturum başkanına tanıtınız. Başkanın talimatlarını; özellikle de konuşma sürenizle ilgili olanları takip ediniz. Her oturum 60 veya 75 dakika sürecektir.

4. Atölye Çalışması – Workshop : Atölye çalışmaları, katılımcılara bilgilerini genişletme ve atölye çalışmasında dile getirdikleri becerilerini geliştirme fırsatı verebilir. Bu oturumlar, etkileşim için daha uzun bir zaman aralığı sağlamaktadırlar. Daha detaylı bilgi için http://www.woncaeurope2019.org/call-for-abstracts web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

          24. WONCA Avrupa Konferansının yapılacağı Bratislava şehri Eski Romalılar ve Yunanlılarca İstropolis, Almanca konuşan toplumlarca Pressburg, Macarlarca Pozsony, Slovakyalılar tarafından Prešporok, Avusturya-Macar Monarşi'nin dağılmasından kısa bir süre sonra ise Wilson City olarak bilinmekteydi. Bratislava bugünkü adını 1919'da almıştır. Bratislava 247 yıl boyunca Macaristan Krallığı'na (1536-1783) başkentlik yapmıştır. Şehirde görülecek ve yapılacak çok şey vardır.

          Bratislava’ya Viyana Schwechat (VIE) havalimanını kullanarak veya Bratislava Uluslararası Havalimanını  (BTS - Letisko M. R. Štefánika) kullanarak ulaşabilirsiniz. Viyana havalimanı Bratislava’ya yaklaşık 50 kilometre mesafededir. Bratislava havalimanı ise şehir merkezine 15 dakikalık uzaklıktadır.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Konferans
Uzmanlık Alanı: Diğer Özellikler
Ülke Slovakya
Şehir Bratislava

WONCA Bratislava 2019

Bratislava
4 Gece - 5 Gün