Yükleniyor...

ESC Paris 2019

Paris
4 Gece - 5 Gün

Avrupa Kardiyoloji Derneği  Kongresi ESC 2019, 31 Ağustos – 4 Eylül 2019 tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te; Paris Expo Porte de Versailles fuar ve kongre merkezinde gerçekleşecektir.

Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

ESC Paris 2019 Tur Programı

31 AĞUSTOS 2019
02.00 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Atlasjet Havayolları KK-7303 seferi ile 04.15 Paris hareket. Yerel saat 07.00 Paris varış. 4 gece konaklama yapacağınız 3* De la Jatte Hotel vb. otele giriş ve yerleşme. Ardından  ESC Paris 2019 kongresine katılım.

01 EYLÜL 2019
Kahvaltı sonrası ESC Paris 2019 kongresine katılım.

02 EYLÜL 2019
Kahvaltı sonrası ESC Paris 2019 kongresine katılım.

03 EYLÜL 2019
Kahvaltı sonrası ESC Paris 2019 kongresine katılım.

04 EYLÜL 2019
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından  12.30 havalimanında bulunma. Atlasjet Havayolları KK-2174 seferi ile 14:45 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket.
04 EYLÜL 2019
Yerel saat 19:20İstanbul'a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde oda & kahvaltı dahil konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Öğlen ve akşam yemekleri
Şahsi harcamalar
Vize ücreti

ESC 2019 Paris - The European Society of Cardiology Congress

Paris

           Avrupa Kardiyoloji Derneği  Kongresi ESC 2019, 31 Ağustos – 4 Eylül 2019 tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te; Paris Expo Porte de Versailles fuar ve kongre merkezinde gerçekleşecektir. Kongredeki ilgili konu : Küresel Sağlık olacaktır. Kongrenin yapılacağı mekan Paris’te birçok önemli etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır, kongre merkezine ulaşım imkanları için https://www.viparis.com/en/site/paris-expo-porte-de-versailles/acces linkini kullanabilirsiniz.

          Avrupa Kardiyoloji Derneği  (ESC), kardiyovasküler tıpta en iyi uygulamaların keşfinde ve yayılmasında bir dünya lideridir. Uzman gönüllüler tarafından yönetilen kar amacı gütmeyen bir sağlık topluluğudur. Üye Ulusal Kardiyak Dernekleri, kardiyovasküler ESC alt-uzmanlık toplulukları, Bağlı Kardiyak Dernekler, ESC'nin seçkin Üyeleri ve dünyanın her yerinden bireysel üyelerini birleştirmektedir. Bu network, global kardiyoloji topluluğuna ulaşmaya izin vermekte ve  kardiyolojinin nabzını tutmaya yardım etmektedir. Çeşitlilik derneğin gücünü oluşturmaktadır. Üye Ulusal Kardiyak Toplumlar, ESC'nin kurucuları ve ana kurucu organlarıdır. Avrupa genelinde birleşik bir ses olarak bugün, üyelik ücreti ödeyen ve kardiyolojinin geleceğini şekillendirmeye ve ESC faaliyetlerini yürütmeye yardımcı olmak için oy kullanan kurumsal üyeler olarak 56 Ulusal Kardiyak Derneği Üyesi vardır. Kurumsal üyeler (ulusal düzeyde) ve ESC (küresel düzeyde), Avrupa'da önde gelen ölüm nedeni olan kardiyovasküler hastalık yükünü azaltmak için ortak bir hedefi paylaşmaktadır. Birlikte, ikisi de bilimsel bilgiyi yaymaya, hastaların çıkarlarına göre hareket etmeye ve kardiyovasküler profesyoneller topluluğunu temsil etmeye adamışlardır.

          ESC 2019 Kongresine bildiri göndermek isteyen katılımcılar için bildiri gönderimi Aralık 2018’de başlayacak ve 14 Şubat 2019 tarihinde sona erecektir.  Avrupa Kardiyoloji Derneği (ESC), farklı kıtalarda sağlık uzmanlarını ve her alt branşında kardiyovasküler bilimi ilerletme becerisinde eşsizdir. Bir ESC Profesyonel Üyesi olarak, bilginizi ilerletmek ve ufkunuzu genişletmek için bir dizi kaynağa, eğitim araçlarına ve network fırsatlarına erişebilirsiniz. ESC'ye katılarak, insanların daha uzun ve daha sağlıklı yaşam sürmeleri için kardiyovasküler bilimin sınırlarını zorlamaya çalışan dünyanın en büyük sağlık hizmetleri uzmanları topluluğunun bir parçası olabilirsiniz.

           Ayrıca standart kayıt ücretinde önemli bir indirim ve ESC 2019 Profesyonel Üyeleri Salonuna özel erişim, ESC Textbook of Cardiovascular Medicine üçüncü baskısına dayanan online teklife ücretsiz ve erken erişim, EHJ veya CVR'ye ücretsiz online erişim ve EHJ Case Reports için APC'de indirim - Açık Erişim ve CME akredite edilmiş canlı ve kayıtlı web seminerleri ve 260 online derse ücretsiz erişim hakkı elde edebilirsiniz.

          Paris, kesinlikle Avrupa'nın ve dünyanın en ilginç şehirlerinden biridir. Dünyanın her yerinden insanlar Fransız yaşamını keşfetmek ve yaşamak için Paris'e giderler. Dünyada sadece birkaç şehir insanların hayal gücünü  ve kalbini Paris gibi yakalayabilir. Paris, sevgi, ilham, sanat ve moda kentidir. Tarihin, modernliğin, romantikliğin, entelektüelliğin, ihtişamın ve zarifliğin harika bir kombinasyonudur.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Cardiology
Ülke Fransa
Şehir Paris

ESC Paris 2019

Paris
4 Gece - 5 Gün