Yükleniyor...

SCCM Orlando 2020

Orlando
6 Gece - 7 Gün

USD 980.00

' den başlayan fiyatlarla

Kritik Bakım Derneğinin 49. Kritik Bakım Kongresi  SCCM 2020, 16 – 19 Şubat 2020  tarihleri arasında ABD’nin Orlando şehrinde düzenlenecektir. Bu kongreye katılmak istiyor fakat, ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programını buradan inceleyebilirsiniz. 

Daha Fazla
TUR PAKETİNİ SEÇİNİZ
UÇUŞ BİLGİSİ

IST - MCO Atatürk / Orlando Intl.

15 Şubat 2020

MCO - IST Orlando Intl. / Atatürk

21 Şubat 2020

ODA SEÇENEKLERİ
Double

USD 980.00

-
Kişi
+
Single

USD 1,160.00

-
Kişi
+
0-2 Yaş

USD 0.00

2-6 Yaş

USD 0.00

6-12 Yaş

USD 0.00


0

SCCM Orlando 2020 Tur Programı

15 ŞUBAT 2020
04.30 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunma. Luftansa Havayolları LH-1305 seferi ile 06.20 Frankfurt hareket. 08.20 Frankfurt varış. LH-464 seferi ile 13.50 Orlando hareket. 17.50 Orlando varış. 6 gece konaklama yapacağınız 3* Rosen Inn International Hotel vb. otele giriş ve konaklama.

16 ŞUBAT 2020
Kahvaltı sonrası SCCM Orlando 2020 kongresine katılım.

17 ŞUBAT 2020
Kahvaltı sonrası SCCM Orlando 2020 kongresine katılım.

18 ŞUBAT 2020
Kahvaltı sonrası SCCM Orlando 2020 kongresine katılım.

19 ŞUBAT 2020
Kahvaltı sonrası SCCM Orlando 2020 kongresine katılım.

20 ŞUBAT 2020
Kahvaltı sonrası serbest zaman.

21 ŞUBAT 2020
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. 18.00 havalimanında bulunma. Lufthansa Havayolları LH-465 seferi ile 19.55 Frankfurt hareket.
22 ŞUBAT 2020
10.50 Frankfurt varış. LH-1300 seferi ile 12.55 İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. 16.50 İstanbul’a varış ve tur sonu.

1
İptal
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 15 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Rota Tour’da saklıdır. Turun iptali durumunda Mavi Rota Tour, iptali bizzat bildirmek zorundadır. <br /> <br /> Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
2
Çocuk İndirimi
3
Sorumluluk sınırları
Dahil Olanlar
Belirtilen otellerde konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı transferler
Havalimanı vergileri
Belirtilen hava yolları ile gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Hariç Olanlar
Yurtdışı çıkış harcı 15 tl
Şahsi harcamalar
Vize ücreti
Sabah, öğlen ve akşam yemekleri

SCCM 2020 Orlando - 49th Critical Care Congress of the Society of Critical Care Medicine

Orlando

Kritik Bakım Derneğinin 49. Kritik Bakım Kongresi SCCM 2020, 16 – 19 Şubat 2020 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Orlando şehrindeki Orange Kongre Merkezinde (Orange County Convention Center) düzenlenecektir. Kongre yoğun bakım profesyonellerine ev sahipliği yapmaktadır. Kentin önde gelen toplantı ve fuar tesisi olan Orange County Convention Center, sahip olduğu tasarımı ve konumuyla Orlando’da eşsizdir. Yılda 200’ün üzerinde etkinliğe ve 1,4 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Kritik Bakım Tıp Derneği (SCCM), kritik bakım uygulamalarında mükemmelliği ve tutarlılığı teşvik etmeyi amaçlayan, kar amacı gütmeyen en büyük tıbbi kuruluştur. 100'den fazla ülkedeki üyelerle SCCM, kritik bakım ekibinin tüm profesyonel bileşenlerini temsil eden tek kuruluştur. Kritik Bakım Tıp Derneği (SCCM), hasta bakımı, eğitim, araştırma ve savunuculukta mükemmelliği sağlayan çeşitli aktiviteler sunmaktadır. SCCM'nin misyonu, tüm kritik hasta ve yaralı hastalar için en yüksek kalitede bakımı sağlamaktır.

49. Kritik Bakım Kongresi’nde orijinal araştırmalarınızı ve vaka raporlarınızı sunarak kritik bakımın ilerlemesine katkıda bulunabilirsiniz. Eğer kabul edilirse, çalışmanız Kongre'de sunum için dikkate alınacaktır. Gönderilen özetler Kritik Bakım Tıbbında  # 1 kritik bakım alt uzmanlık dergisinde yayınlanacaktır. Özetleri kabul edilen bireyler aynı zamanda akran değerlendirmesi ve ödülleri için de uygundur. SCCM üyesi yazarlar ve henüz mezun olmamış hekimler, özet sunum sırasında ücretsiz Kongre kayıtlarına katılabilirler. 49. Kritik Bakım Kongresi özetleri Mayıs ve Ağustos 2019 tarihleri arasında kabul edilecektir.

Kritik Bakım Tıp Derneği’ne (SCCM) üye olarak, çok çeşitli eğitim ve profesyonel kaynakların, network fırsatlarının ve potansiyel yerel, bölgesel ve ulusal liderlik rollerinin tadını çıkarabilirsiniz. Üye Kaynak Rehberi'nde ayrıntılı olarak verilen üyeliğin pek çok uygulama geliştirici faydası aşağıda belirtilmiştir :

  • Kritik Bakım Tıp Derneği’nin, # 1 kritik bakım alt uzmanlık dergisine ücretsiz abonelik,
  • Kritik Bakım Tıp Derneği’nin Critical Connections haber dergisi ve Critical eConnections abonelikleri
  • Üçe kadar Özel Bölüm'e üyelik
  • Yaratıcı Toplulukta Gönüllük fırsatları
  • Ürünler ve etkinlikler için özel indirimler
  • Hibe ve ödül başvurusu yapma fırsatları

2020 yılındaki 49. Kritik Bakım Kongresi müfredatı dünyaca ünlü konuşmacılar, interaktif atölye çalışmaları, düşünceyi teşvik eden panel tartışmaları, eğitici oturumları teşvik etme ve sürekli eğitim kredileri kazanma fırsatı ile dolu olacaktır. 49. Kritik Bakım Kongresine kayıtlar Temmuz 2019’da başlayacaktır.

49. Kritik Bakım Kongresinin düzenleneceği Orlando şehri, Amerika Birleşik Devletleri’nin güneydoğusundaki Florida eyaletinin merkezinde 280.000 nüfuslu bir şehirdir.  Eğer son zamanlarda Orlando'ya gitmediyseniz, büyük bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Dünyanın Tema Parkı Başkenti olarak bilinse de; Orlando başlı  başına bir metropol kent haline gelmiştir. Kent yılda 50 milyon’dan fazla turist ağırlamaktadır. Son dönemde Worth dergisi tarafından "Amerika'daki En Dinamik Şehirler"  arasında gösterilmektedir. Şehirdeki heyecan verici gelişmeler arasından yeni restoranlar, eğlence seçenekleri ve birinci sınıf tema parklarını tercih edebilirsiniz.

Rıhtım kenarında yemek yiyebilir, ünlü şeflerin deneyimini yaşayabilir, retro Amphicar ile eşsiz suyolu turu yapabilir, canlı müzik dinleyebilir veya 400 metrelik gözlem çarkının üstüne çıkabilirsiniz. Ayrıca Amway Center’daki etkinliklere katılabilir, Orlando şehir mekezine çok yakın olan 50 dönümlük inanılmaz botanik bahçesini ziyaret edebilir, Orange County Regional History Center’ı ziyaret edebilir, Walt Disney Parka gidebilir veya düzenlenen eğlence, film, tiyatro veya müzik festivallerinden birine katılabilirsiniz. Orlando’da resmi dil olarak kabul edilen İngilizce aynı zamanda en çok konuşulan dildir. İngilizce’den başka en çok konuşulan diller İspanyolca, Fransızca ve Portekizce’dir. Türkiye ile Orlando arasında 7 saatlik zaman farkı vardır.

Amerika Birleşik Devletleri'ne giriş için vize almanız gerekiyorsa, gerekli belgeleri hazırlamak için yerel ABD büyükelçiliğine veya konsolosluğuna başvurmanızı öneririz.

Daha Fazla
Sektörler: Tıp
Kongre Tipi: Kongre
Uzmanlık Alanı: Yoğun Tıp
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Şehir Orlando

SCCM Orlando 2020

Orlando
6 Gece - 7 Gün

USD 980.00

' den başlayan fiyatlarla