İş İnsanları için Ticari Gabon Vizesi

İş İnsanları için Ticari Gabon Vizesi

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Vize Başvuru Formu
Biyometrik Fotoğraf

2 adet olmalıdır. Schengen başvurularında beyaz fon üzerine 3.5 cm x 4.5 cm., İngiltere ve Ameraka başvuralarında ise 5 cmm c 5 cmm ölçüsünde olmalıdır.

Gabon Vize Ücreti 115,00 € - 1 AYLIK TEK

165,00 € 3 AYLIK MULTİ

Fiyata Dahil Olanlar: Konsolosluk Harcı, Aracı kurum Hizmet Bedeli, 6 gunluk seyahat sigorta bedeli, Kargo Ücretleri, Mavi Rota Tour Hizmet Bedeli, KDV

Gabon Cumhuriyeti Orta Afrika’nın batısında yer alan küçük bir ülkedir. Ülke yer altı kaynakları bakımından çok zengin olduğundan Gabon Afrika’nın zengin ülkelerinden biridir. Ülkede petrol kaynakları boldur. Ülke pek çok ırmak ile çevrilidir ve doğası ve vahşi yaşamı oldukça zengindir. 800’e yakın kuşa ev sahipliği yapan ormanları aynı zamanda dünyadaki gorillerin yüzde 80’inin de evidir. Başkenti Libreville olan ülkede para birimi olarak Orta Afrika frangı CFA kullanılmaktadır. Resmi dil, uzun yıllar Fransa sömürgesi altında kaldığı için Fransızcadır ancak ülkede bulunan 40’a yakın etnik grup tarafından 40’a yakın farklı dil konuşulmaktadır. Yaklaşık 2 milyon insanın yaşadığı Gabon’da nemli tropikal iklim hakimdir ve Aralık ve Ocak ayları en çok yağışın düştüğü zamandır.  

Sizi Arayalım
Kategoriler