18 Yaş Altı Çocuklar ve Öğrenciler için Gana Vizesi

18 Yaş Altı Çocuklar ve Öğrenciler için Gana Vizesi

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

Tarafımızdan sağlanacaktır.

* İrlanda Cumhuriyeti başvurularında sigorta İngilizce olarak istenmektedir. 

30.000 Euro teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası.

Uçak Bileti Rezervasyonu

Mavi Rota tarafından sağlanacaktır

Otel Rezervasyonu

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Otel rezervasyonu konfirmesi Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Davetiye

Davetiye var ise ASLI (bağlı bulunduğu belediyeden çıkarılmış orjinal davetiye.Davet eden kişinin adres,irtibat bilgilerini içeren davetiye ile birlikte davet eden kişiye ait;oturma izni veya Almanya kimlik fotokopisi,pasaport fotokopisi,eğer masrafları karşılıyorsa ,son üç aylık maaş bordrosu da olmalıdır.)

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Kimlik Fotokopisi

A4 kağıda alınız.

Biyometrik Fotoğraf

2 adet olmalıdır. Schengen başvurularında beyaz fon üzerine 3.5 cm x 4.5 cm., İngiltere ve Ameraka başvuralarında ise 5 cmm c 5 cmm ölçüsünde olmalıdır.

Öğrenci Belgesi Aslı

Okul öğrenci işlerinden alınmış, yeni tarihli.

Okuldan Talep Edilen Vize Süresi İçin İzin Yazısı Aslı

Tatil dönemi haricinde seyahat edilecekse

Sponsora Ait Gelir Belgeleri

Çalışan,emekli ve işveren olması durumuna göre gelirini gösterir belgeler.

Noter Onaylı Muvafakatname (18 Yaş Altı Çocuk)

Yalnız seyahat edecekse her iki ebeveyninden,ebeveynlerden biriyle seyahat edecekse seyahatte bulunmayacak olan diğer ebeveyninden alınmış noter onaylı muvaffakatname ASLI ve fotokopisi.

* Bazı ülkeler (Almanya) başvuralarda seyahat eden ebeveynden de muvaffakatname istemektedir. Detaylı bilgi için lütfen bize danışınız.

İngilizce Vize Talep Dilekçesi
İngilizce Sponsor Dilekçesi
Aşı Kimlik Kartı
Vize Başvuru Formu
Gana Vize Ücreti 125,00 € 1 AYLIK TEK GİRİŞ

140,00 €  3 AYLIK MULTİ 

165,00 €  6 AYLIK MULTİ 

220,00 €  1 YILLIK MULTİ   

Fiyata Dahil Olanlar: Konsolosluk Harcı, Aracı kurum Hizmet Bedeli, 6 gunluk seyahat sigorta bedeli, Kargo Ücretleri, Mavi Rota Tour Hizmet Bedeli, KDV

Gana yer altı kaynakları açısından ve özellikle altın açısından zengin bir Batı Afrika ülkesidir. Ülke her sene daha da küçülmekte olan yağmur ormanları sebebiyle biyo çeşitliliğe sahiptir ve birçok hayvan ve bitkiye ev sahipliği yapar. Azalan yağmur alanlarının yerini tarım arazileri almıştır. Gana’da ananas, muz, avokado, papaya ve küpe çiçeği gibi meyve ve çiçek bitkileri ekilmektedir. Ülkedeki Bosumtvi Gölü’nün 1 milyon yıllık bir geçmişi vardır ve turistlerin ilgi odağıdır. Ülkede resmi dil İngiliz sömürgesinden solayı İngilizcedir ancak 79 ayrı dil yerel halk tarafından konuşulmaktadır. Başkent Akra ticaret ve kültür açısından da Gana’nın en gelişmiş şehridir. Para birimleri Cedi’dir. Tropikal iklimin hüküm sürdüğü Gana’da güney kesimler Atlas Okyanusu’nun etkisiyle nemli ve yağışlı geçerken kuzey tarafları Sahra Çölü’nün etkisiyle kurak geçer. Ülkenin nüfusu yaklaşık 30 milyondur.

Sizi Arayalım
Kategoriler