Çiftçiler için ABD Vizesi

Çiftçiler için ABD Vizesi

Üyelere Özel İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Gerekli Evraklar

Pasaport

Seyahat bitiş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır 

Uçak Bileti Rezervasyonu

Mavi Rota tarafından sağlanacaktır

Otel Rezervasyonu

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Otel rezervasyonu konfirmesi Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Davetiye

Davetiye var ise ASLI (bağlı bulunduğu belediyeden çıkarılmış orjinal davetiye.Davet eden kişinin adres,irtibat bilgilerini içeren davetiye ile birlikte davet eden kişiye ait;oturma izni veya Almanya kimlik fotokopisi,pasaport fotokopisi,eğer masrafları karşılıyorsa ,son üç aylık maaş bordrosu da olmalıdır.)

Eğer konaklamanızla ilgili bir davetiyeniz yoksa otel rezervasyonu gereklidir. Mavi Rota tarafından sağlanacaktır.

Banka Hesap Dökümü

Bankadaki hesabınıza ait son 3 aylık hesap hareketlerini gösteren,içerisinde minimum 7000 TL bakiye bulunan yetkili imzalı- kaşeli,güncel hesap dökümü ( yetkililere ait imza sirküleriyle beraber,maksimum 1 hafta önce alınmış olmalıdır)

* İtalya ve İngiltere ve İrlanda Cumhuriyeti vize başvurularında son 6 aylık banka dökümü istenmektedir. 

Tapu - Ruhsat Fotokopileri

Var ise tapu - ruhsat fotokopileri,kira gelirini gösteren kontratlar dosyaya eklenebilir. 

Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

Nüfus müdürlüklerinden ya da e-devlet üzerinden temin edilebilir. 
Nüfus Aile Kayıt Örneği: Kendisi, Eşi, Çocukları, Anne / Babası ve Eski Eş / Eşlerine (isteğe bağlı) ait bilgileri içeren kayıtlardan oluşmaktadır. Yerleşim yeri bilgisini de içermesi gerekir.

Kimlik Fotokopisi

A4 kağıda alınız.

Biyometrik Fotoğraf

2 adet olmalıdır. Schengen başvurularında beyaz fon üzerine 3.5 cm x 4.5 cm., İngiltere ve Ameraka başvuralarında ise 5 cmm c 5 cmm ölçüsünde olmalıdır.

Çiftçilik Belgesi

Bağlı bulunduğu Ziraat odası tarafından onaylanmış

Tarım Üretimi Yaptığına Dair Belge

Var ise tarım üretimi yaptığına dair belge

SGK / Bağ-kur Hizmet Dökümü (4B)

SGK' dan imzalı ve kaşeli olarak temin edilmelidir. 

İngilizce Vize Talep Dilekçesi
D-160 Formu

* Tarafımızdan doldurulacaktır.

ABD Bilgi Formu
Eski Pasaport

* Pasaportun işlenmiş her sayfasının fotokopisi gerekmektedir. 

Amerika Vize Ücreti 250,00 $

250,00 $

Fiyata Dahil Olanlar: Konsolosluk Harcı, Aracı kurum Hizmet Bedeli, 6 gunluk seyahat sigorta bedeli, Kargo Ücretleri, Mavi Rota Tour Hizmet Bedeli, KDV

Yaklaşık 10 milyon kilometrekarelik bir alana yayılmış olan Amerika Birleşik Devletleri dünyanın en çok göç alan ülkesi konumundadır ve bu özelliğinden dolayı da birçok kültürü içinde barındırır. Çin ve Hindistan’dan sonra en kalabalık ülke konumundaki Amerika 50 eyaletten oluşur ve her eyaletin kendi yasalarını yapma ve uygulama hakkı bulunmaktadır. Ülke yer altı kaynakları açısından oldukça zengindir ve en çok ticaretin yapıldığı ülkedir. Turizm de ülke ekonomisinde büyük yer tutar. Birçok doğal ve coğrafi zenginliğe sahiptir. Dünyanın en önemli sit alanlarından biri olarak kabul edilen Yellowstone Doğal Parkı Idaho, Wyoming ve Montana eyaletlerini kapsar. Büyük Kanyon Ulusal Parkı ve Yellowstone her sene milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilir. Los Angeles’ta bulunan Hollywood film stüdyoları, New York şehri, Hawai Adaları gibi birçok turistik alan yine milyonlarca insan tarafından ziyaret edilmektedir. Ülke çok büyük bir alanı kapsadığından birçok farklı iklim özelliği görülür. Ülkede İngilizce konuşulur ama Meksika ve Küba’dan gelen göçmenler sebebiyle İspanyolca sıklıkla kullanılır. Ülkenin resmi kuruluş tarihi ise 1776’dır.

Sizi Arayalım
Kategoriler